Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
In continuare donez atas de Dnepr. Primul venit, primul servit!

 

 

salutare !!! poti sa atasezi niste poze cu atasul ... ms(de unde esti???) .

Am vazut ca ai detinut si un voshod...mai ai piese de la el ????

Editat de Sir_Fanes2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de donat un cadru de Peugeot,fac maine poze la el cadru e in stare destul de buna si are si roti,mai am si un rezervor de cz maine la cererea unui user care le vrea pun poze

ps:sunt din Lugoj,nu trimit mai departe decat daca primesc suma de bani pe transport, am mai patit-o sa o trimit si sa nu o ridice

multumita @Mr_ORL pun aceste donatii,pana acu nu am mai vazut topicul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de donat un cadru de Peugeot,fac maine poze la el cadru e in stare destul de buna si are si roti,mai am si un rezervor de cz maine la cererea unui user care le vrea pun poze

ps:sunt din Lugoj,nu trimit mai departe decat daca primesc suma de bani pe transport, am mai patit-o sa o trimit si sa nu o ridice

multumita @Mr_ORL pun aceste donatii,pana acu nu am mai vazut topicul :P

 

vreau sa vad poze frate!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine

 

Poze cu cadru'

 

ok frate !!! ms pt poze ..nu este chiar ce cautam dar oricum iti multumesc mult !!! Daca pot sa te ajut si eu cu ceva candva ...da-mi PM....

bft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu rezervorul,scuze pentru claritate dar sunt facute cu telu'

rezervoru imi trebuie mie.. platesc transport tot. doar sa mi-l trimiti.. am 2 cz-euri dintre care doar unul are rezervorul bun.

si mai imi trebuie unul. id: iulica_leordeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! m'am apucat de curand sa reconditionez un cz 175 sport si am nevoie de amortizoarele de pe fatza .. daca ma puteti ajuta cumva nu neaparat cu donatie pot sa le si cumpar. va rog sa imi trimiteti un pm

va multumesc o seara buna domnilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezervoru imi trebuie mie.. platesc transport tot. doar sa mi-l trimiti.. am 2 cz-euri dintre care doar unul are rezervorul bun.

si mai imi trebuie unul. id: iulica_leordeni

 

Rezervoru' pleaca la Iulica aka TheIceman. :P

PS:@miha_hoe:Vezi ca exista un topic cu cerseli,nu mai postati aici cerseli.aici e Donatii

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bv ma denis....fain pejo's-u ala...fa-te si tu util comunitatii, ca poate asa iti mai speli din pacate si imaginea sifonata...

si nu mai da indicatii, pe bune...lasa sa se ocupe altii de asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut "nevoiasilor".Ceam mai gasit la fiare vechi in garaj:rez.Dnepra,MZ 2.50,MZ 1.25,Tula. Motoare:MZ 2.50,DKV 1.25 Voshod dezmembrat. CZ 1.75, amortizoare fata Mobra S,Hoinar,Voshod, roti Minsc si Voshod,cadru Voshod, aparatoare completa lant Jawa/Cz 1.75, ap. lant Minsc.Aveti nevoie de ceva dati un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut "nevoiasilor".Ceam mai gasit la fiare vechi in garaj:rez.Dnepra,MZ 2.50,MZ 1.25,Tula. Motoare:MZ 2.50,DKV 1.25 Voshod dezmembrat. CZ 1.75, amortizoare fata Mobra S,Hoinar,Voshod, roti Minsc si Voshod,cadru Voshod, aparatoare completa lant Jawa/Cz 1.75, ap. lant Minsc.Aveti nevoie de ceva dati un PM.Tel 0722255057
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU CRED CA AICI TREBUIA SA POSTEZ,DAR....IN FINE! am cunoscut prin cineva un nene care are prin atelierul sau (fier forjat) 1 motor si rotile unui CZ 175(enduro) de care se pregatea sa scape,dupa ce prin 1996 le-a abandonat la el un tip si nu s-a mai intors.voia sa ii faca un cadru special,sau asa ceva! eu le-am vazut si arata bine toate.motorul se invarte la pedala,etc. e pacat mare de ele.omul voia 200 ron pe ele,dar i-am zis ca cu 100 are sanse sa ii aduc pe cineva sa le ia sau sa le luam chiar eu si colegii din clubul din care fac parte sa le punem la noi in club(cand vom avea un sediu!)pe post decorativ. eu zic ca cine ere nevoie de ele....PM.si incerc sa il pun in llegatura directa cu nenea. NUMA' BINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut "nevoiasilor".Ceam mai gasit la fiare vechi in garaj:rez.Dnepra,MZ 2.50,MZ 1.25,Tula. Motoare:MZ 2.50,DKV 1.25 Voshod dezmembrat. CZ 1.75, amortizoare fata Mobra S,Hoinar,Voshod, roti Minsc si Voshod,cadru Voshod, aparatoare completa lant Jawa/Cz 1.75, ap. lant Minsc.Aveti nevoie de ceva dati un PM.

A FOST POSTAT GRESIT ANUNTUL. Un comunist ma intrbat ce mai am prin garaj si i-ar trebui sa faca un Babilonmotors, in trducerea mea ,sa paraie sa scoata fum,dar buna de mers pe drum.Imi pare rau ca v-am dezamagit cu donatiile,Toate bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU CRED CA AICI TREBUIA SA POSTEZ,DAR....IN FINE! am cunoscut prin cineva un nene care are prin atelierul sau (fier forjat) 1 motor si rotile unui CZ 175(enduro) de care se pregatea sa scape,dupa ce prin 1996 le-a abandonat la el un tip si nu s-a mai intors.voia sa ii faca un cadru special,sau asa ceva! eu le-am vazut si arata bine toate.motorul se invarte la pedala,etc. e pacat mare de ele.omul voia 200 ron pe ele,dar i-am zis ca cu 100 are sanse sa ii aduc pe cineva sa le ia sau sa le luam chiar eu si colegii din clubul din care fac parte sa le punem la noi in club(cand vom avea un sediu!)pe post decorativ. eu zic ca cine ere nevoie de ele....PM.si incerc sa il pun in llegatura directa cu nenea. NUMA' BINE!

Ce dimensiuni au rotile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...