Sari la conținut

Am Cam Uitat De Sosea ...... !


Postări Recomandate

SORRY, dar EXC-ul 300 din poza a fost cumparat IERI de un prieten bun din arad :cheers:

 

Nu ai de ce sa te scuzi, nu intentionam sa-l cumpar ! Am folosit fotografia ca sa arat despre ce fier este vorba (de parca nu se stia!). Oricum, sa-l stapaneasca sanatos !

 

Bafta ! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta si tie la cumparare. Toate variantele mentionate mai sus sunt foarte bune !! sunt sigur ca o sa te bucuri de fiecare EXC !!! multa endureala si sanatate

 

Mult' am fain ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am un KTM 250EXC 2t...sunt multumita..ffff. :eek:

dinainte am avut un 450EXC tot cool dar mai grea...si yo nu sunt un David Knight. sunt numai 179...si conteaza cand trebuie sa ridici motocicleta 10 sau mai mult ori intro iesire...oki..depinde ce vrei sa faci...daca ceva hard 2t e mai bun...dar daca faceti iesiri pe drumuri forestiere sa asa ceva cumpara ceva 450 sau 525...am incercat o data un 525 dar in conditii forat proaste(bolovani mar..urcare intrun rau) dar a fost prea puternic nu am putut controla frumos ca 450.

am auzit ca 300EXC consuma mai mult!

 

parere: cumpara un 2t(250exc) o remorca..vine la noi la zone unde sunt munt...etc..noi cumparam berea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am un KTM 250EXC 2t...sunt multumita..ffff. :eek:

dinainte am avut un 450EXC tot cool dar mai grea...si yo nu sunt un David Knight. sunt numai 179...si conteaza cand trebuie sa ridici motocicleta 10 sau mai mult ori intro iesire...oki..depinde ce vrei sa faci...daca ceva hard 2t e mai bun...dar daca faceti iesiri pe drumuri forestiere sa asa ceva cumpara ceva 450 sau 525...am incercat o data un 525 dar in conditii forat proaste(bolovani mar..urcare intrun rau) dar a fost prea puternic nu am putut controla frumos ca 450.

am auzit ca 300EXC consuma mai mult!

 

parere: cumpara un 2t(250exc) o remorca..vine la noi la zone unde sunt munt...etc..noi cumparam berea :cheers:

 

Sa stii ca nu zici rau !!!

 

Un amic din Zimnicea si-a vandut DR-ul si a luat un KTM 125, de cross din 1992. Asta am aflat in seara asta. O sa dau o fuga pana la el sa-i vad motoreta si sa vad ce stie sa faca. Cica are doar 90kg :D !

 

Revin cu vesti ! Bafta ! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu zici rau !!!

 

Un amic din Zimnicea si-a vandut DR-ul si a luat un KTM 125, de cross din 1992. Asta am aflat in seara asta. O sa dau o fuga pana la el sa-i vad motoreta si sa vad ce stie sa faca. Cica are doar 90kg :cheers: !

 

Revin cu vesti ! Bafta ! :eek:

 

vezi ca intre KTM 1992 ai KTM 2007 e o diferenta ca de la pamant la luna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca intre KTM 1992 ai KTM 2007 e o diferenta ca de la pamant la luna.

 

Sunt convins de lucrul asta, sunt totusi aproximativ 15 ani, intre cele doua modele. Dar si la bani, tot asa ... ,,o diferenta de la pamant la luna". Eu totusi nu vreau sa renunt la LC4, asa ca o neanmatriculata de cross, pe la 1000-1500 euro, m'ar coafa :eek: !

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La banii astia cauta o Yamaha YZ sau Suzuki RM. Sunt eu fan KTM, da' nu sunt fanatic :eek:

 

Ma gandesc la faptul ca reteaua celor de la KTM, este bine pusa la punct ... daca pica ceva, telefon ... si a venit ! La japoneze, nu stiu ce sa zic !?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am un KTM 250EXC 2t...sunt multumita..ffff. :D

dinainte am avut un 450EXC tot cool dar mai grea...si yo nu sunt un David Knight. sunt numai 179...si conteaza cand trebuie sa ridici motocicleta 10 sau mai mult ori intro iesire...oki..depinde ce vrei sa faci...daca ceva hard 2t e mai bun...dar daca faceti iesiri pe drumuri forestiere sa asa ceva cumpara ceva 450 sau 525...am incercat o data un 525 dar in conditii forat proaste(bolovani mar..urcare intrun rau) dar a fost prea puternic nu am putut controla frumos ca 450.

am auzit ca 300EXC consuma mai mult!

 

parere: cumpara un 2t(250exc) o remorca..vine la noi la zone unde sunt munt...etc..noi cumparam berea :cheers:

 

 

remorca...neah

trenul personal rulz!!

In prima saptamana din martie sunt la tine!!

p.s: parca p mess vorbesti mai corect romana :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc la faptul ca reteaua celor de la KTM, este bine pusa la punct ... daca pica ceva, telefon ... si a venit ! La japoneze, nu stiu ce sa zic !?

 

:cheers:

 

pentru YZ gasesti piese super repede (sunt vreo 2 baieti care au stoc de piese). pentru RM nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu as recomanda pentru injectii cu adrenalina un 2t de 250, pentru "wide open space" cum ai in zona ta cred ca e f bun.la anii aia, as alege yz cr sau rm. in ordinea asta.nu ktm

 

Ce vrei sa spui cu [... la anii aia ...] ? Te referi la varsta mea sau la a viitoarei motorete ? Daca este vorba despre mine ... ma mai tin oasele ..... inca ! :eek:

 

Asa m-am gandit si eu, la un CR sau un RM, YZ-ul este cam scump. Orice ar fi, dar sa aiba pana in 100kg ! Am zis ... !

 

Stiu ca am deraiat de la topic, dar asta este, ,,eu l-am facut, eu il omor" ... cu toate astea cred ca sunt lucruri folositoare pe aici !

 

Bafta! :D si :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...