Sari la conținut

Grupul "chooperistilor" De Cursa Lunga


Seven
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci....

de azi oficial nu mai am permis de conducere....

so.....

am venit la munca cu motorul ...era de asteptat din partea mea

unde mergem in wichend?

se face un drum la Sighisoara, cu ramanere peste noapte, Seven a propus mai demult Veliko...si mai e petrecerea de la Italiamotors la Bikers Place pe Matei Voievod, asta daca nu plecam undeva cu ramanere...

sper ca am fost coerent...

hai pe undeva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci....

de azi oficial nu mai am permis de conducere....

so.....

am venit la munca cu motorul ...era de asteptat din partea mea

unde mergem in wichend?

se face un drum la Sighisoara, cu ramanere peste noapte, Seven a propus mai demult Veliko...si mai e petrecerea de la Italiamotors la Bikers Place pe Matei Voievod, asta daca nu plecam undeva cu ramanere...

sper ca am fost coerent...

hai pe undeva!

 

Ce patisi, ti-au luat astia permisul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol cu permisul, pt cat timp???

 

eu vreau sa merg in weekendul urmator intr-o plimbare si ma tenteaza foarte mult Veliko Tarnovo - nu pentru ca este o tara straina ci pt ca este mai cald, drumul nu este asa de aglomerat ca inspre Brasov si sunt numai 400 km dus - intors, adica daca am chef si nu gasesc cazare ma pot intoarce in aceeasi zi - intentionez sa plec pe la 8 dimineata din Bucuresti ca sa am mai mult timp la dispozitie pt fotografii si plimbare.

 

iar daca pana sambata nu mai merge nimeni la Veliko Tarnovo este posibil sa merg pentru 1 - 2 zile la Sinaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu care credeam ca e 1 aprilie - :crack: bafta multa, ne-ai luat-o inainte

hai sa vedem ce facem pe 31 martie - 1 aprilie :kick: fara gluma chiar vreau sa merg intr-o plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Sighisoara. peisajul e frumos, mai mult de 110km/h am spus ca nu alergam.

sa speram ca va fi si vremea ok

 

plecarea e sambata dimineata la 9am din otopeni (Bikers bar)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Sighisoara. peisajul e frumos, mai mult de 110km/h am spus ca nu alergam.

sa speram ca va fi si vremea ok

 

plecarea e sambata dimineata la 9am din otopeni (Bikers bar)

 

da, drumul este foarte frumos dar cred ca e un pic cam frig pentru mine mai ales in munti, am sa fac acest drum cel mai probabil in aprilie - mai, cand sunt temperaturi in jur de 20 grade

 

asfalt uscat si sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

De acum urmaresc si eu ce se'ntampla pe aici. Pana acum in 2007 am fost de 2 ori la Brasov si de 2 ori la Sinaia, din motive lesne de'nteles. Serpentine. Si vreau neaparat o plimbare Bucuresti - Cheia - Brasov - Sinaia - Bucuresti, ca am auzit ca e asfaltat ca'n palma pe la Cheia. Eu ma vad cu Seven (pe care nu-l cunosc) miercuri la Arc, poate cu ocazia asta stabilim si ce facem cu plimbarea asta, cand ne dam pe la Cheia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acum urmaresc si eu ce se'ntampla pe aici. Pana acum in 2007 am fost de 2 ori la Brasov si de 2 ori la Sinaia, din motive lesne de'nteles. Serpentine. Si vreau neaparat o plimbare Bucuresti - Cheia - Brasov - Sinaia - Bucuresti, ca am auzit ca e asfaltat ca'n palma pe la Cheia. Eu ma vad cu Seven (pe care nu-l cunosc) miercuri la Arc, poate cu ocazia asta stabilim si ce facem cu plimbarea asta, cand ne dam pe la Cheia.

 

 

in mod sigur ne vedem miercuri mai ales ca vad ca si tu esti tot RAC asa ca bine ai venit in club (in iulie suntem deja trei chopperisti care sarbatorim niste ani) :ok:

 

telefonul meu este 0722 998 345 - George si dupa cum ti-am raspuns ramane sa stabilim ora la care ne vedem (vb la un telefon miercuri pe la ora 18.00)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati de stire la ce ora ne vedem la arc...Si se face....

Desi eu s-ar putea sa am ceva probleme, leasing-ul e gata si expira talonul...

Da´vin oricum, chiar daca cu masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-as mai vrea sa vad cel putin un grup de choppere zilnic, ma unge pe suflet sunetul motoarelor, nu ma mai satur privindu-le

 

:ok: :cheers: :crack: :crack: :blink: :ok: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

asa ca pe viitor ma voi uita foarte atent

 

NOI, MEMBRII hog, NE VEDEM IN FIECARE SAMBATA LA 10H300 LA bIKER'S cLUB....POATE VII SI TU...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOI, MEMBRII hog, NE VEDEM IN FIECARE SAMBATA LA 10H300 LA bIKER'S cLUB....POATE VII SI TU...

 

 

Multumesc de invitatie, ramane sa ne vedem insa sambata este posibil sa merg intr-o plimbare cu ICE3ERG (acum o ora am discutat si a ramas ca pana vineri sa stabilim ziua)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ plescoi rulz: dupa toate probabilitatile o sa plecam maine, dar inca nu e batut in cuie.

 

Chiar vreau sa trec si eu pe la magazin la Paula's, pt ca am comandat mai multe chestii si dupa cateva zile inca nu primisem nici o confirmare de nici un fel , nici c'au primit comanda, nici ca nu, nici nimic, asa ca am lasat-o balta si mi-am comandat la Cruiser Customizing.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma intelectul a castigat batalia cu spiritul de duca asa ca va astept cu poze. Sper sa nu fie asta un semn de batranete timpurie.

By the way, am obtinut reducere de pedeapsa la 30 de zile asa ca peste 2 sapt voi fi din nou "on the road"

pana atunci chibitez...

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...