Sari la conținut

Streetfighter


amimagz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In curand revin pe topic. Dezbrac vițeluÂşa. Hai ca ma apuc de căutat pe topic o masca / un far de treaba. Daca aveti idei, dar la bani decenti, dati un semn. Merci!

am eu un far de gsxr 600-750 2007-2007 care are doar prinderile putin rupte, dar poate fii folosit afra probleme la un streetfighter (eu pt. asta l-am luat , dar intre tipm mi-am luat altul) . Daca te intereseaza da-mi un PM si ii facem un pret bun :D. Totodata mai am niste reiisere de ghidon nou noute pt ghidon de 28mm la mijloc .De vanzare si astea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu un far de gsxr 600-750 2007-2007 care are doar prinderile putin rupte, dar poate fii folosit afra probleme la un streetfighter (eu pt. asta l-am luat , dar intre tipm mi-am luat altul) . Daca te intereseaza da-mi un PM si ii facem un pret bun :D. Totodata mai am niste reiisere de ghidon nou noute pt ghidon de 28mm la mijloc .De vanzare si astea :D

Eh, asa da... hai ca incepem sa ne miscam! ;)

 

P.S.: Ai PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine isi mai customizeaza motoreta si are nevoie de risere, am eu 2 bucati :baldy:...de XJR (sunt noi - motorul e rulat numai 3000 km), detalii pe PM si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, l-am adjudecat deja... :)

Dezule, te misti incet, man! Deja am vandut cadrul de bord de 929... :moto:

 

Huooo ... asa ma ... iale tu pe toate :wacko:

Lasa man ca nu e problema , o mai aparea altul ... oricum sper ca luna care vine sa o schimb complet ... vedem ce si cum :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@ Helliks - hai ca o sa iasa super.... spor la treaba.

Acu sa incep cu intrebari de nou adept al miscarii "street fighter" : ce modificari usoare si putin costisitoare pot aduce unui cbr 600 F2 sa-l aduc intai in stadiul de -macar- naked pana la street-fighter.

Eu am inceput usurel... dau jos plastic, pun far rotund nichelat de naked, oglinzi pe ghidon, semnalizari in suportii de far. Acu ma gandesc la o codita de R1 sau R6. Alte idei mai astept de la voi...

PS- e deja negru mat... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Helliks - hai ca o sa iasa super.... spor la treaba.

Acu sa incep cu intrebari de nou adept al miscarii "street fighter" : ce modificari usoare si putin costisitoare pot aduce unui cbr 600 F2 sa-l aduc intai in stadiul de -macar- naked pana la street-fighter.

Eu am inceput usurel... dau jos plastic, pun far rotund nichelat de naked, oglinzi pe ghidon, semnalizari in suportii de far. Acu ma gandesc la o codita de R1 sau R6. Alte idei mai astept de la voi...

PS- e deja negru mat... :rock:

Baga si tu o poza, ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRIUMPH SpeedFour, din 2004. Sint chiar mindru de ea (ca bea mai mult ca mine!). Pe un sasiu de TT600... de fapt e un TT600 fara carene! Nu stiu de altii, dar sint foarte multumit de ea. Scurta si indeajuns de puternica. Fac aproape orice vreau cu ea. Foarte "la moda" in Marea Britanie. O recomand semi-incepatorilor, adica celor care au permis de vreo 2 ani. Din pacate, singura poza disponibila (ca mi-e lene sa ma duc pina in garaj!).

post-40932-1244444487_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand codita (sa) R1 replica STREETFIGHTER - albastra, cu cadru de adaptare pe alte cadre de motor: pret: 100 euro.

Vezi poze cu motocicleta inainte de dezmembrare. Nu am decat aceasta piesa, care necesita putina prelucrare inainte de a fi montata - vopsire, etc. partea de undertail are o crapatura, dar se poate repara fara probleme.

A fost montata pe un VFR750 inainte.

post-23685-1245148361_thumb.jpg

post-23685-1245148384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...