Sari la conținut

Streetfighter


amimagz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu ma deranjeaza deloc toba ma refer la picior e ok

motorul e pt stunt deci inclinatia imi tine piciorul chiar pe pozitie in cazul in care alunec in spateToba eu am facuto dupa un desen adic interiorul exteriorul lam adaptat dupa motor si pozitie.Lam invelit in folie carbon e ok deocamdata:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de un raspuns.Elcamino,te rog explica-mi si mie cum ti-ai setat kilometrajul (KOSO XR-SA) dupa dimensiunea rotii,pentru ca am si eu unul identic si din foaia aia ce era cu kilometrajul nu inteleg nimic.Astept un raspuns.Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am legat ceasurile

darrrrr am omul potrivit care stie sa faca asta cind va veni sa mi le lege si mie notez si iti explic ok?

sper saptamana viitoare pina miercuri sa le pot lega acuma lucrez la plug.

 

Da am sa port casca o port mereu da acuma nu am iesit numai 50 metri sa misc rulmentii

:burnout:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat.Nu ma refeream la legat,de legat le-am legat fara probleme(tata se pricepe la instalatii electrice),insa cu setatul lui in functie de marimea rotii nu puteam nici cum sa o reglez,da am reusit cumva.Numai bine si succes cu fighter-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mnoah cam atit da plugul nu am apukat sa il chituiesc sa il frec in noroc ca am tot lucrat la altele baie de ulei modificata opritoare de val etc etc etc etc etc un milionnnnnnnn

 

ups

 

It's huge man ... de ce nu ai incercat sa il faci mai un V un pic, ca prea da a barca asa ... din fata zici ca e half pipe, fara nici o suparare, dar tinand cont de restul formelor si unghiurilor (asctutite in mare parte) de pe motor asta nu se integreaza deloc ... parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa revin si eu cu poze sunt la capitolul painting deja da am luat 30 de zile suspendare pt ca am facut reclama la evenimentul de la baia mare (elcamino)sunt acum cu nick asta:)

 

man, ma poti ajuta si pe mine cu un bugspoiler ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...