Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

decat sa te chinui sa dai gauri in carene... nu mai bine iti iei crash paduri carora nu le trebuie gauri??? cred ca ar fi mai rapid si nu iti mai trebuie Laser, preducea sau freza. Ce zici am si eu dreptate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

decat sa te chinui sa dai gauri in carene... nu mai bine iti iei crash paduri carora nu le trebuie gauri??? cred ca ar fi mai rapid si nu iti mai trebuie Laser, preducea sau freza. Ce zici am si eu dreptate?

exista asa ceva si pt rr03 ? :unsure: da-mi o veste buna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca iti zic ca sunt dar costa cam 100$ te bucuri? oricum daca te intereseaza sa le iei da-mi un semn ca ti le aduc eu ;)

 

http://www.ebay.com/itm/T-Rex-Honda-2003-2004-2005-2006-CBR-600RR-CBR600RR-Frame-Sliders-NO-CUT-UHMW-PE-/290662167901?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item43acd0b55d&vxp=mtr

 

Condition= New

Brand= T-Rex Racing

Color= Black

Material = UHMW-PE (ultra high molecular weight polyethylene)

NO CUT or plastic fairings modification required.

Fit Models:

03-06 Honda 600RR

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanks mate. M-ai scos din ceata. :kiss:

 

 

LE: am gasit niste pareri cum ca nu-s prea bune si se indoaie foarte usor. Ramane sa cantaresc.

My link

Asta cam asa este,nimic nu inlocuieste surubul direct in cadru/chiuloasa.

Am vazut motor spart cu extensia aia care ocoleste carena,si culmea au fost si din alea scumpe...

Te feresti de o gaura sa protejezi niste plastice,si risti cadrul sau motorul....

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cam asa este,nimic nu inlocuieste surubul direct in cadru/chiuloasa.

Am vazut motor spart cu extensia aia care ocoleste carena,si culmea au fost si din alea scumpe...

Te feresti de o gaura sa protejezi niste plastice,si risti cadrul sau motorul....

Despre asta vorbeam...

Mai multe detalii aici: http://www.tngperformance.ro/BikeView.aspx?BrandID=1&BikeID=116

post-15340-0-94039200-1337921534_thumb.jpg

post-15340-0-00900800-1337921579_thumb.jpg

post-15340-0-26644800-1337921604_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geo tre sa recunosti ca sunt cazuri si cazuri. Eu la ale mele lightech doar s-au indoit dar nu au spart capacul. Depinde acum si materialul ,"banuiesc" din care sunt facute,depinde si de cazatura, depinde de foarte multe. La mine poate a fost un caz norocs dar la altul cu aceleasi crashpaduri poate sa nu fie. Oricum personal decat sa gauresc carenele mai bine pun din astea. De asta zic ca sunt pareri si pareri. Oricum fiecare incearca pe pielea lui si pe norocul lui crashpadurile. Eu vreau sa imi iau crashcage dar vad ca nu trimite nimeni din state la noi in tara.

Gogo ti-am zis ca o sa iti fac ziua :)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geo tre sa recunosti ca sunt cazuri si cazuri. Eu la ale mele lightech doar s-au indoit dar nu au spart capacul. Depinde acum si materialul ,"banuiesc" din care sunt facute,depinde si de cazatura, depinde de foarte multe. La mine poate a fost un caz norocs dar la altul cu aceleasi crashpaduri poate sa nu fie. Oricum personal decat sa gauresc carenele mai bine pun din astea. De asta zic ca sunt pareri si pareri. Oricum fiecare incearca pe pielea lui si pe norocul lui crashpadurile. Eu vreau sa imi iau crashcage dar vad ca nu trimite nimeni din state la noi in tara.

Gogo ti-am zis ca o sa iti fac ziua :)

Asa este cum zici tu! :banana:

Ai grija ca cea din imagine este 1000 RR... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa imi iau crashcage dar vad ca nu trimite nimeni din state la noi in tara.

 

 

Care vrei sa ti-l pui? M-am uitat pe yt si unele chiar arata bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Recomandati-mi niste oglinzi bune pt cu cbrrr 600 04. Am unele mici cu care nu vad deloc in spate.

Cele originale! Sunt replici oem foarte ok .

Nu trebuie sa dai o caruta de bani pe cele oem honda.

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut. sper sa nu supar pe cineva daca postez si aici. poate sunt persoane care cauta asa ceva si nu urmaresc ''bursele''. vand un echipament de protectii gen plasa (numai bune pt vara) pt moto. detalii in link. multumesc :)

 

/index.php?/topic/209570-protectii-armura-corp-hard-si-soft-plasa-pantaloni-cu-protectii/page__st__40__p__3159194#entry3159194

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...