Sari la conținut

Pro-bikers' Party - Snagov 2003


alex
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Daca la salonul moto nu am fost bine pregatiti din cauza ca nu ne-au venit motoarele la timp, noi (Kawasaki) o sa venim la intalnirea de la Snagov cu temele facute.

 

Asa ca veti putea admira (si cumpara daca vreti) urmatoarele modele 2003:

 

- ZX6R, ZX12R, VN1600, ZR7S (Premiul de la promotia Adidas), ZZR600 si ZX9R.

 

Sper ca este un motiv in plus sa veniti la intalnirea asta care dupa parerea mea va fi cea mai tare pe anul asta.

Bravo nea Daniel M. Pune rogu-te un Kawa. deoparte si pentru nenea Duke sa vin sa ma dau cu el pa Snagov pe lac... :angry: :)

Da` ... din ala verde cu de toate nenea... OK? :angry: :angry: Benzina nu-mi trebe` ca-i dau un brat de ovaz de-acol`... :angry:

Hai bafta si toate cele bune.

Mai pregatiti-ne putin domnii Senatori de la Pro-Bike sa am si io cu ce ispiti pe tovarasii de pe-aici. :angry:

Succes va doresc! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:angry: Alex am fost pe link dar este tema inchisa ! ce sa fac ? :angry:

tema este inchisa pe vechiul forum, poti continua discutia aici.

 

daca vrei sa te referi la un anumit pasaj din forumul vechi, selecteaza-l, si aici foloseste butonul QUOTE pentru a-l introduce ca citat.

:angry: Multumesc , Smokey pentru ajutor, va doresc o zi buna la toti, iar intilnirea voastra de la Bucuresti sa fie incununata de rezultate excelente. Eu regret tare mult ca nu pot sa vin (nu-mi dau drumul de la servici in acea perioada :) :angry: ) in schimb BMW- ul meu TM 90 CAI :angry: se va duce cu sotul meu si cu fiul meu sper sa primiti salutarile lor din partea mea la sosire la Snagov, sunt convinsa ca toti va veti gindi si la mine eu o sa urmaresc reactiile de pe forum si astept de la voi poze cit de repede de s-ar putea de la primele sosiri.

Va multumesc cu un regret in suflet :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor nu am auzit daca se va canta sau nu acolo. Se va organiza ceva?

Se va canta.Nu anuntam formatiile pentru ca vrem sa facem surpriza :angry: Nu va dezamagim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de la Snagov este de departe cea mai completa dintre toate. Abia astept sa ne vedem acolo, chiar daca ea marcheaza sfarsitul calandaristic al intilnirilor. Noroc ca mai avem etapa mondiala de supermoto de pe 7 septembrie si etapa nationala de viteza de pe 21 septembrie. Daca se reuseste organizarea unei etape de campionat si in Bucuresti ( in anul urmator ) eu zic ca nu ar fi rau sa coincida cu intilnirea motociclistilor. Sunt ferm convins ca 75% din cei prezenti la Snagov, duminica s-ar muta pe Baneasa. Participand constant la aceste manifestari contribuim la imaginea globala a fenomenului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am luat un microbuz din Piata Presei Libere, spre Snagov. Dar din pacate, am ajuns pe malul celalalt al lacului. :angry: :angry: Cum nimeni nu a fost dispus sa ma treaca dincolo :angry: , am luat-o inapoi si am iesit iar pe DN1.

 

Nu as vrea sa mai repet inca o data treaba asta, asa ca spuneti sigur: se poate trece sau nu lacul? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Daca la salonul moto nu am fost bine pregatiti din cauza ca nu ne-au venit motoarele la timp, noi (Kawasaki) o sa venim la intalnirea de la Snagov cu temele facute.

 

Asa ca veti putea admira (si cumpara daca vreti) urmatoarele modele 2003:

 

- ZX6R, ZX12R, VN1600, ZR7S (Premiul de la promotia Adidas), ZZR600 si ZX9R.

 

Sper ca este un motiv in plus sa veniti la intalnirea asta care dupa parerea mea va fi cea mai tare pe anul asta.

Pai vin sa vad motoare de anul trecut? Unde e ZX-10R??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era cat pe ce sa ma programeze la operatie pe 22... (plus 1 buc. zi internare) ...

...cat pe ce!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor nu am auzit daca se va canta sau nu acolo. Se va organiza ceva?

Se va canta.Nu anuntam formatiile pentru ca vrem sa facem surpriza :angry: Nu va dezamagim :)

Nea Nitescu, te rog sa-mi spui daca cumva in programul artistic vei canta tu cu Dobrescu si MIB. Nu de alta, da... sa-mi iau antifoanele cu mine! :angry: :angry:

Sunt tare curios cu ce ne va ispiti domnul Senator Daniel M. Poate voi veni calare pe gixxer si ma-ntorc incaltat cu un Kawa. Nou! :angry:

Eu inca tatonez terenul pe la servici ca noi vem sa decolam din Medias pe la 8-9 dimineata. Vom fii cam 5-7 motociclete. Adica un sfert din motoarele din Medias, dar fiind drumul lung si danger-os, nu toti pot sa se incumete la un dosar penal...

Bafta si sper sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PRO-BIKERSâ PARTY 2003"

 

 

 

Clubul Sportiv Pro-Bike va organiza in perioada 22-24 august in cadrul Complexului Turistic Snagov a V-a editie a intalnirii anuale a motociclistilor din Romania "PRO-BIKERSâ PARTY 2003".

 

Avand in vedere succesul crescand de care s-a bucurat de la an la an acest eveniment - peste 3.500 de participanti in 2002 - am hotarat sa acordam o mare importanta expunerii mediatice si anvergurii evenimentului. In programul intalnirii sunt cuprinse concerte rock cu formatii consacrate precum Iris, Partizan, Zob, The Troopers, Tectonic si inca multe altele, jocuri si concursuri specifice precum si obisnuita parada.

 

Sambata 23 august incepand cu ora 11:30 motociclistii prezenti la cea de a cincea editie a intalnirii de la Bucuresti vor participa la o parada de 70 km pe traseul Complexul Turistic Snagov, Sos. Buc-Poliesti, Pta.Presei Libere, Arcul de Triumf, Sos Kiselef, Pta.Victoriei, Cal. Victoriei, Bd. Natiunilor Unite, Bd. Libertatii cu oprire in Piata Constitutiei unde vor sta 30'(12.30-13.00). Returul catre Complex:

Bd. Unirii, Bd.IC Bratianu, Pta. Romana, Pta. Victoriei, Bd. Aviatorilor, Pta. Charles de Goule, Arcul de Triumf, Sos. Buc-Ploiesti.

 

Pentru informatii suplimentare legate de parada si de accesul dumneavoastra in Complexul Turistic Snagov pe perioada desfasurarii evenimentului va rugam sa ne contactatii.

 

 

 

 

Cu stima

 

Marian Nitescu

tel: 0722269533, e-mail: nitescu@pro-bike.ro

Dan Dobrescu

tel: 0722285808, e-mail: dobrescu@pro-bike.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Suna foarte bine! :) Am o intrebare: exista cumva si un program ceva mai detaliat? De exemplu cam cand vor canta trupele, cand se asteapta sa fie cea mai mare aglomeratie de motoare la Snagov, cand vin reprezentanti de la diverse firme (am auzit ca vor fi pe acolo) si asa mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...