Sari la conținut

Motoare


laurentiu2mai
 Share

Postări Recomandate

Asa. Si ?

 

Si in topicul asta incepi rautacios? Ce nu ai inteles?

Bine ca a scris doar "MOTOARE" ca altfel poate iscai o lunga discutie ca in postul deschis de bulterieri

 

Nu v-ati prins ? Tocmai si-a luat omu moto din germanica. Felicitari!

S-a prins toata lumea.

 

Frumos motor. Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ideea era ca ti-ai luat motor si vrei sa ni-l arati, BRAVO, sa-l stapanesti sanatos, arata super !!!

Da' tot era mai bine sa ne spui uuuun pic mai exact despre ce e vorba...

 

Si in topicul asta incepi rautacios? Ce nu ai inteles?

Bine ca a scris doar "MOTOARE" ca altfel poate iscai o lunga discutie ca in postul deschis de bulterieri

S-a prins toata lumea.

 

Frumos motor. Felicitari!

 

Asa sunt eu, mai "nervos" de felu' meu. Ce bine ar fi daca n-ar exista specimene de genu' celor care ma determina sa deschid discutii lungi... Bine ca aici nu e cazu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sunt eu, mai "nervos" de felu' meu. Ce bine ar fi daca n-ar exista specimene de genu' celor care ma determina sa deschid discutii lungi...

Lungi si inutile, as completa eu.

 

In topicul asta omul arata ca si-a luat motor. Punct.

Eu ii doresc sa-l stapaneasca sanatos, tu ai ceva inutil de carcotit. Fiecare cu ale lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lungi si inutile, as completa eu.

 

In topicul asta omul arata ca si-a luat motor. Punct.

Eu ii doresc sa-l stapaneasca sanatos, tu ai ceva inutil de carcotit. Fiecare cu ale lui.

 

 

pai daca te uiti baiatul asta intra in toate topicurile si scrie numai tampenii.oricum seamana foarte mult cu alti useri de pe aici care pina la urma au fost exterminati ca sobolanii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca te uiti baiatul asta intra in toate topicurile si scrie numai tampenii.oricum seamana foarte mult cu alti useri de pe aici care pina la urma au fost exterminati ca sobolanii :D

 

O luam de la capat? Cum vrei... Da' eu zic ca ar fi mai bine sa-ti vezi de posturile tale si sa nu te mai fta de ce "tampenii" scriu altii, care oricum o sa scrie tot ce le trece prin cap si chiar ceea ce nu le trece pe acolo.

Inca o data felicitari pentru motor titularului acestui topic si fum in nas celor care au de gand sa moara de altceva decat de drum lung, mai exact de grija altuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O luam de la capat? Cum vrei... Da' eu zic ca ar fi mai bine sa-ti vezi de posturile tale si sa nu te mai fta de ce "tampenii" scriu altii, care oricum o sa scrie tot ce le trece prin cap si chiar ceea ce nu le trece pe acolo.

Inca o data felicitari pentru motor titularului acestui topic si fum in nas celor care au de gand sa moara de altceva decat de drum lung, mai exact de grija altuia.

 

 

comentariile tare ar avea rost poate daca ar fi la obiect si nu la avioanele ce le ai tu in cap.chiar daca comentariile sunt pro sau contra nu conteaza dar sa fie la obiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci al tau este motorul sa intelegem?

Da al meu e si i-am trimis pozele lui Laur sa il vada si el, nu am vrut sa le postez inca pana nu termin toate actele. Nu stiam ca le-a pus si el ca nu mi-a zis nimic. Oricum si-a luat si el una...defapt inca una ca sa fiu mai corect, duba CBR acum are si un DR de 800.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da misto am avut si eu odata boala pe astea mai ales cind eram pustan si ascultam Metallica si vodka era ceva de lux.

16 ani mai tirziu miam luat R1150gs adv.si sint foarte multumit iubesc motoru meu la nebunie.

Poate ne intilnim la mare de 1Mai

 

Sorin xx

 

Avand pretul mare e putin accesibila majoritatii chiar si second hand. Oricum e o motocicleta absolut fantastica.

Sa-ti traiasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...