Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@RRS: pentru unii, temperaturi ridicate inseamna 13-14 grade...dar pentru batranii ca mine, trebuie sa treaca de 20-ish de grade :)

@george05: activitatile zidarie nu se iau in considerare ;)

@sanyes: cred ca am stat pe partea cealalta de Mesteacan, ca nu te-am vazut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai copt de caldura ah?pai man,de ce nu ai dat un telefon ca rezolvam sa-l ducem pe platforma.sa ne spui cum te simti maine dimineata. :D am si eu experienta in domeniul asta,cand l-am readus pe Gremlin acasa.faceam pauza cu G pasagera din 15 in 15 minute si juram ca altul nu mai facem asa ceva.cred ca si gandurile imi erau congelate.

 

@ionut:zidarie,vanzare de seminte la colt de strada sau schimbat valuta forte.oricare din cele enumerate se iau in considerare ca activitati "neplictisitoare" pe timp de iarna. :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata activitate "pa" zona :D

 

Stie cineva cum sta zona Cavnic cu retur pe Gutin? ma tot tenteaza de cativa ani dar am zis pas...e suficinet de ok acum? n-am fost la cavnic din iarna.

Pe Gutin am fost acu o saptamana, e vraiste.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vraiște, dar decent pt moment. Primul rand de asfalt pana la intersecția cu Izvoare. Atâta ca e nebunie cu atâtea echipe de muncitori. Pe Cavnic e pista de raliu, absolut impecabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un drum fain este peste Mesteacan apoi dreapta spre Var/Surduc pana la Grădina Zmeilor in Galgau Almasului. Un drum fain si liber fără camioane! Merita încercat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yep,drumul e demential d.p.d.v al asfaltului si privelistii.singura problema e faptul ca sunt o mie de sate cu drum de o banda pe sens.cand bagi mana in gaz,cand trebuie sa pui frana.eu merg la bunici acolo(surduc) si de cate ori merg cu motorul merge mai lega "decat prevede legea". :) anul trecut am facut o tura cativa de aici pe zona si a fost perfect.am avut chiar vreme sa ne uitam la paisaje,nu doar full gaz. :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mah...la voi cand incepe sezonu'? cand ajunge mercuru in termometre la 30 de grade?

cand sare de 15 grade noaptea. :) vezi ca tre sa fii liber in primul weekend de mai cu vreme buna.

» Post actualizat in 08 Apr 2016 21:01

Baieti is de treaba si ma asteapta pe mine :crack:

io ti-am zis ca asta astept. :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George...astea is scuze... ai zis minim 20 de grade sa fie ziua, au fost 26, acuma minim 15 noaptea si au fost 14. Tu il bagi inapoi la iernat dupa prima ploaie. Recunoaste ca ti lene sa-ti faci asigurarea :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s scuze.fac asigurare sa ma dau 2 zile pe luna?ce rost are.unii ne dam doar in weekend.

» Post actualizat in 09 Apr 2016 07:37

Cat despre bagat inapoi la iernat dupa prima ploaie...au trecut anii de inceput cand ma manca sa merg pe orice vreme,indiferent de consecintele pe termen scurt sau lung.mai vorbim peste cativa ani. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea naspa e ca ai imbartanit :)

partea buna e ca nu e stres, o sa devi tu senil intr-o buna zi :crack:

eu de cand o am pe pitica am cam luat-o razna :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea naspa e ca ai imbartanit =maturizare

partea buna e ca nu e stres, o sa devi tu senil intr-o buna zi =been there,done that!

eu de cand o am pe pitica am cam luat-o razna =ai luat-o tu razna de mult!

noah bun.asa trebuia sa scrii de la inceput. :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...