Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumiri lui bobo ca nea ajutat sa invatam sa ne dam pe placa si mai ales cu skiurile deci inca odata multumim lui......

Placerea a fost de partea mea :friends: Data viitoare va invat trucuri noi :P

Editat de Buggy12000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati fost si azi?

PS schiuri ieftine careva? :friends: ....sa precizez....carvuri de 160 :drink:

 

Dap..si ieri am fost. A fost super misto si foarte placut afara.....dar a fost foarte foarte multa lume.

 

 

In schimb azi.....am scos cbr-ica...ca se plictisea singurica in garaj. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap..si ieri am fost. A fost super misto si foarte placut afara.....dar a fost foarte foarte multa lume.

 

 

In schimb azi.....am scos cbr-ica...ca se plictisea singurica in garaj. :P

si eu am facut o tura intr-o zi.....in curte :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he...eu am scos-o in oras putin. Nu ma limitez doar la curte. :friends:

si eu am scos-o....chiar acum am venit dar am reusit performanta sa pierd un surubel ce tine ambreajul.....si are o forma asa ciudata incat n-am reusit sa fabric una pe moment.....voi nu stiti cum se fabrica,sau de unde pot lua? :drink:

:P

Editat de arnold;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am scos-o....chiar acum am venit dar am reusit performanta sa pierd un surubel ce tine ambreajul.....si are o forma asa ciudata incat n-am reusit sa fabric una pe moment.....voi nu stiti cum se fabrica,sau de unde pot lua? :P

:friends:

incearca la centralu sau la feromet,ca si io am gasit multe chestii interesante pe la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi mergeti la partie, eu m-am dat pe motor. E 6 seara si is 8 grade, asa ca nu m-am putut abtine sa nu fac o tura prin sat. Bineinteles ca s-a si aflat unu sa nu imi dea prioritare, si a trebuit sa injur :friends: Pana una alta...partie batuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am scos-o....chiar acum am venit dar am reusit performanta sa pierd un surubel ce tine ambreajul.....si are o forma asa ciudata incat n-am reusit sa fabric una pe moment.....voi nu stiti cum se fabrica,sau de unde pot lua? :moto:

:friends:

nu ai reusit sa fabrici unul, nu una :pow: Bune motoare Honda astea.....

PS: Vezi ca azi motorul Andreei era in fata casei, da o fuga maine pe acolo, poate il mai lasa afara :P Nu uita cheia de 10 :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai reusit sa fabrici unul, nu una :pow: Bune motoare Honda astea.....

PS: Vezi ca azi motorul Andreei era in fata casei, da o fuga maine pe acolo, poate il mai lasa afara :friends: Nu uita cheia de 10 :drink:

 

Bobo....ma spionezi cumva? Nu il las afara stai peste noapte relax...l-am lasat afara ca mai am de mers pe ici pe colo. :moto:

 

Arnold....iti vand toata cbr-ica..ca nu stii niciodata de ce piese ai nevoie. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bn bn ma.....eram asa nervos incat am si uitat ca vorbeam despre un surubel :friends: ....acum ca ai zis pe forum si-a baga andreea motoru in barlog...si nu mai pot da jos surubelu :P

 

 

Daca o tii tot asa...azi un surub...maine o piulita....poimaine mai stiu eu ce...o sa ajung sa te vad prin oras cum descompletezi motoarele.

 

Apropo...nimeni nu si-a mai scos motorul pe vremea asta super de azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o tii tot asa...azi un surub...maine o piulita....poimaine mai stiu eu ce...o sa ajung sa te vad prin oras cum descompletezi motoarele.

 

Apropo...nimeni nu si-a mai scos motorul pe vremea asta super de azi?

incep cu a ta :friends: :P ....numa sa-mi zici cand si unde mergi cu ea :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu.....m-am interesat....si mi-o zis lumea ca in afara de roti pot lua motoru surubel cu surubel :P

spor :drink: Motoru ii bun, are miros de Ferneziu, dar merge f bine. O sa ai nevoie de el :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...