Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce vrei sa spui cu " i frica pe mai mare" ca e o rusine sa ai motor de 600???Dezvolta...

 

@Deea-Cat esti dispusa sa investeti in motocicleta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei sa spui cu " i frica pe mai mare" ca e o rusine sa ai motor de 600???Dezvolta...

 

@Deea-Cat esti dispusa sa investeti in motocicleta?

 

Pai...faza e ca am 3000 de Euro.....si trebuie sa astept sa imi vand cbr-ica...si in functie de cat iau pe ea....atatia bani o sa am. Oricum...ma gandesc acolo....in jur de 4500-4700. Banuiesc ca ti-ai dat seama ca e vorba de un RR de 600.

 

 

Si apropo arnold......nu mi-e frica pe mai mare...dar mi-a mai ramas putina minte..nu foarte multa..dar acolo...sa fie. Oricum idealul ar fi RR-ul de 1000 Repsol. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...faza e ca am 3000 de Euro.....si trebuie sa astept sa imi vand cbr-ica...si in functie de cat iau pe ea....atatia bani o sa am. Oricum...ma gandesc acolo....in jur de 4500-4700. Banuiesc ca ti-ai dat seama ca e vorba de un RR de 600.

 

 

Si apropo arnold......nu mi-e frica pe mai mare...dar mi-a mai ramas putina minte..nu foarte multa..dar acolo...sa fie. Oricum idealul ar fi RR-ul de 1000 Repsol. :)

stai relax....numa te enervam :P ....bafta la vanzare

am fost azi cu motoru:> ....vreo 2 km....eram in haine de casa si am venit acasa leoarca :laugh: ...voi nu indrazniti sa iesiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai relax....numa te enervam :P ....bafta la vanzare

am fost azi cu motoru:> ....vreo 2 km....eram in haine de casa si am venit acasa leoarca :) ...voi nu indrazniti sa iesiti?

 

Mi-e si scarba sa ies si pana afara la o tigara pe vremea asta, :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...faza e ca am 3000 de Euro.....si trebuie sa astept sa imi vand cbr-ica...si in functie de cat iau pe ea....atatia bani o sa am. Oricum...ma gandesc acolo....in jur de 4500-4700. Banuiesc ca ti-ai dat seama ca e vorba de un RR de 600.

 

 

Si apropo arnold......nu mi-e frica pe mai mare...dar mi-a mai ramas putina minte..nu foarte multa..dar acolo...sa fie. Oricum idealul ar fi RR-ul de 1000 Repsol. :)

Eu zic sa o iei treptat. Daca ma rogi poate iti vand gn-ul de 250 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eventual te-as ruga sa imi dai la o tura gixxerul...nu gn-ul. Ca pe gn o a ma dau oricum prin februarie nu? :P

:laugh: Yep. O sa-ti dau si gixxeru, sa vezi ce inseamna un motor adevarat....suzuki tot suzuki ramane :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Yep. O sa-ti dau si gixxeru, sa vezi ce inseamna un motor adevarat....suzuki tot suzuki ramane :)

 

 

Sa nu uiti ce ai zis...astept sa mi-l dai sezonul viitor la o tura mica. :crack: Dar dupa ce am RR-ul....sa am ce sa iti dau la schimb daca ma omor cu el :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nesigur chiar deloc. Si stii foarte bine...pentru fiecare posesor cel mai bun motor este al lui. :P

 

:) Bravo! Mi-o si dat lacrimile. Ai dat dovada de spirit de motociclist 100% cu afirmatia asta. Din partea mea o fost cel mai bun post care l-am citit! :) :laugh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: Bravo! Mi-o si dat lacrimile. Ai dat dovada de spirit de motociclist 100% cu afirmatia asta. Din partea mea o fost cel mai bun post care l-am citit! :) :D :P

 

Mersi mersi. Se vede ca ideea a venit din capul unei blonde. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma vasile, te dai cumva la andreea?.....de ii dai dreptate

(pana acum tu ma futea-i la cap cu faze din astea) :)

Pai...are cam tot atatia anishori ca si Ondi.....dar totusi ii mai mare ca si tine :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...