Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasati voi ochelarii cu care sa vezi femeile dezbracate si alte hocus pocusuri de astea, mai bine ati inventa ochelari cu care sa se vada cbr-icicle de sub voi, ca asa cu ochii liberi mare lucru nu se vede :smoke:

armasarul meu se vede de departe, ii un cal cat 14 altii, deci nu ai ce sa-l comentezi :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 20 dec, clubul SpiderBikers participa la un eveniment organizat de localul Alkatras, incepand cu ora 21.00. Invitatii speciali sunt formatiile: Ultimul nivel, Antidot si Dirty Shirt. Intrarea in club se va face pe baza unei donatii pentru copiii neajutorati, indiferent de valoare, preferabil o jucarie. Toti doritorii sunt bineveniti.

Sigurat fiecare dintre noi avem acasa cate o jucarie de care noi nu ne mai bucuram , dar acesti copii sigur se vor bucura cand o sa o primeasca. Sper ca Sambata seara sa trecem peste unele chestii si sa ne putem intalni in numar cat mai mare la acest eveniment !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 20 dec, clubul SpiderBikers participa la un eveniment organizat de localul Alkatras, incepand cu ora 21.00. Invitatii speciali sunt formatiile: Ultimul nivel, Antidot si Dirty Shirt. Intrarea in club se va face pe baza unei donatii pentru copiii neajutorati, indiferent de valoare, preferabil o jucarie. Toti doritorii sunt bineveniti.

unde este localul ALKATRAS....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ma bag si eu ca musca in lapte..Este cineva care sta in Sighet? Nu ca eu as sta acolo..de acolo sunt bunicii mei si sunt foarte apropiata de locurile acelea. ;)

ca Musca in panza. Avem printre noi si din sighet. Tinem legatura sa vedem cu ce te putem ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau asa .;) or paianjen ,tot aia e ;)

:wave:

ia legatura cu noi pe spider_bikers@yahoo.ro . O sa ai o surpriza placuta, eu cred ca suntem oameni ,,faini''

 

sa speram ca nu vor fii deodata cu mama..............

am vazut mame si la 18 ani, asa ca-I ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand jacheta piele pt femei Harley-Davidson originala!!pretul este negociabil! Pt mai multe detalii sunati-ma la nr 0742550044

 

 

pt cei interesati rog sa ma contacteze la tel sau pe mail:vladut_nebunul@yahoo.com

 

Pret:100 euro neg,pozele le trimit pe mess pt doritori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii ok si goldwing, dar raman totusi la cbr1000. Cand vad unul promit ca fac o poza si ti-o trimit si tie.

mey mitzache, goldwing-ul ii motor, stiu ca visezi la asa ceva dar ii putin cam mare pt tine :wave: ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...