Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in povestea asta era vorba de vasile si de andreea......totusi eu ce caut?:)) cn ii mai mare decat mine? :P :laugh:

Intrebarea ii alta.....cine-i mai mic ca si tine??? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

serusz blondi.hai sa ma bag si io cu o sugestie. am auzit ca vrei sa iei motor.ce ar fi sa incerci ceva adevarat?s-ar putea sa am ceva pt tine.ce zici de un KAWASAKI????

Lasa blondi, te ajut eu :laugh: HECI!!!! :) :P :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

serusz blondi.hai sa ma bag si io cu o sugestie. am auzit ca vrei sa iei motor.ce ar fi sa incerci ceva adevarat?s-ar putea sa am ceva pt tine.ce zici de un KAWASAKI????

 

Poate poate...daca aveai un Kawa 636 era ceva......dar asa....tot la RR raman...

 

Lasa blondi, te ajut eu :laugh: HECI!!!! :) :P :D :laugh:

 

Mersi Bobo..esti dragut ca intotdeauna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici pe forum da nici pe strazi nu va vad :laugh: .....acum am intrat in casa, am facut vreo 20 km, ce tzies ii, voi nu va riscati? :) nu-i chiar frig afara

 

Unii mai si dorm. Dar pe unde ai fost? Ca si eu as iesi...dar nu imi prea plac prin oras...si in afara nu stiu unde s-a putea merge.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in Baia Sprie era un motociclist, mergea spre Baia Mare....da era un frig afara! Mare pasiunea asta!

 

Pai asa si trebuie sa fie....sa profite fiecare de putinul timp frumos ramas. :laugh:

Daca te imbraci bine......nu mai e chiar asa frig....oricum motorul iti incalzeste sufletul. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii mai si dorm. Dar pe unde ai fost? Ca si eu as iesi...dar nu imi prea plac prin oras...si in afara nu stiu unde s-a putea merge.... :smoke:

am facut o tura pana dupa grosi,o tura in oras, apoi in ferneziu, si am ajuns acasa, cam 20 km :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma mananca tare da tot sa scot papusa la plimbare, dar am promis cuiva ca anul asta nu mai motoresc :smoke: . Oricum asfaltul ii prea rece, aderenta ii zero. Voi astia care nu ati facut promisiuni spor la motoreala sa aveti, dar mare grija cu asfaltu asta :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma mananca tare da tot sa scot papusa la plimbare, dar am promis cuiva ca anul asta nu mai motoresc :smoke: . Oricum asfaltul ii prea rece, aderenta ii zero. Voi astia care nu ati facut promisiuni spor la motoreala sa aveti, dar mare grija cu asfaltu asta :D :D

 

Mersi mersi.... :D

 

 

Se vede ca Bobo e indragostit.....daca a ajuns sa promita ca nu mai iese cu motorul. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 19 decembrie incepind de la orele 21:00 la GOLD TIMES (casa tineretului) Urban Moto organizeaza Christmas Moto Party cu expo de motoare,dansatoare,animatoare,chef de chef,tombola cu premii, DJ Dany va asteptam pe toti intrare 10 ron.

ce fel de dansatoare?:> :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...