Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

hai duminica (maine) ... ora si locul

Oricum stai linistit Vulture ca am aerist-o eu, :kiss: a mea nu e statuta doar ca nu am dat raportul aci pe forum

:what: sa zicem ora 10.00 la metrou titan ?(maine duminica)

 

eu acum ies pe afara cu DHL si Florin daca mai vrea cineva sa vina cu noi sa ne contacteze

Vulturul 0720.400.534

DHL 0721.975.580

Floriin 0729.174.895

 

nu avem o directie anume, iesim pe-afara.

:kiss: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu de ieri am vrut sa o scot, dar am aflat ca asigurarea e valabila abia peste 2 zile dupa ce o platesti, si parca n-as fi vrut sa o patesc si eu. wekendul trecut m-am riscat fara ...asa ca am zis pas wekendul asta:(

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu de ieri am vrut sa o scot, dar am aflat ca asigurarea e valabila abia peste 2 zile dupa ce o platesti, si parca n-as fi vrut sa o patesc si eu. wekendul trecut m-am riscat fara ...asa ca am zis pas wekendul asta:(

asigurarea intra in vigoare dup0a doua sau trei zile (despagubeste), dar daca o ai platita poti sa circuli din secunda doi

au plecat la targoviste. eu cu martinu deja ne luasem portia de frig. si o cazatura eu :what:. o zi plina, asa ca...............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asigurarea intra in vigoare dup0a doua sau trei zile (despagubeste), dar daca o ai platita poti sa circuli din secunda doi

au plecat la targoviste. eu cu martinu deja ne luasem portia de frig. si o cazatura eu :kiss:. o zi plina, asa ca...............

 

 

si politia te amendeaza daca te prinde in ziua in care ti-ai facut-o sau a 2-a zi :wink:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.1asig.ro si poti afla singur cel mai mic pret era la ardaf dar a fost promotia de la inceputul anului

 

http://www.1asig.ro/Asigurari-de-raspunder...ri-13,89-44.htm unlink mai aproape de adevar sau intra pe www.asigest.ro

 

--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 21:32 -------------
http://www.rca-ieftin.ro/comparaof.php

 

daca ei mint mint si eu

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.1asig.ro si poti afla singur cel mai mic pret era la ardaf dar a fost promotia de la inceputul anului

 

http://www.1asig.ro/Asigurari-de-raspunder...ri-13,89-44.htm unlink mai aproape de adevar sau intra pe www.asigest.ro

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 21:32 -------------</small><br/>http://www.rca-ieftin.ro/comparaof.php

 

daca ei mint mint si eu

daca nu ma insel tu esti inspector de daune. ia spune pe unde activezi, ca poate am nevoie de vreun accept de plata :wink: (meridian sud)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire ceva maine? :wink:

Propun statia de metrou Titan, la gura din parc. Vechiul loc de intalnire. ora 19.

O plimbare scurta pe aici prin oras, ca sa fim toti impacati si un ceai cald :kiss:

Astept confirmari ca sa stiu ce fac. :)

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concret unde faci RCA? si cat costa la moto?

 

 

Mai Re , mergi la Salajan in piata pe latura cu statia lui 102 , chiar in spatele statiei este un mic magazin care face asigurari RCA , eu m-am interesat si fac la toate firmele . Te duci la astia si intrebi care-i cea mai ieftina asigurare ( ca oricum o dai nu o iei :wink: ) si iti prezinta vreo 5 sau 6 . Nu mai retin unde era cea mai ieftina dar cred ca era cam 140 ron deci diferenta mare fata de ce zic baietii astia pe aici. Erau si cu 200 daca vrei de fite :kiss: . Mie mi-a facut firma de leasing (Romstal leasing) cu 162 Ron la UNITA. Toate bune!

Editat de Marat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ma insel tu esti inspector de daune. ia spune pe unde activezi, ca poate am nevoie de vreun accept de plata :kiss: (meridian sud)

la FATA ASIGURARI GRUPUL GENERALI vei auzi la clienti varianta "sunt asigurat la FATA GENERALI" :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire ceva maine? :wink:

Propun statia de metrou Titan, la gura din parc. Vechiul loc de intalnire. ora 19.

O plimbare scurta pe aici prin oras, ca sa fim toti impacati si un ceai cald :kiss:

Astept confirmari ca sa stiu ce fac. :)

Khael: :lol: ok te astept acolo la ora 19...

 

uite numarul meu in caz de ceva: 0727.749.544

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raven30hell - Nu cred ca ajung ... plec din Bcuresti

 

Jhon - Esti scump rau sa fi iubit! " a zis cineva asigurari... vrea cineva asigurari? va ajuta jhon " tu nu ma ajuti tu ma jecmanesti cu pretul asta (219 RON)

 

Marat - multumesc pt info :wink: ... normal ca nu vreau fitze vreau cel mai ieftin RCA

 

IcemaN - scurt si la obiect multumesc cred ca ARDAF va scrie pe RCA-ul meu

 

Pe curand :kiss:

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...