Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha ce tare...mi s-a mai zis ca e un motor in titan cu nr ca al meu RVN...stiu ca mai e unul in Iasi... :D Ar trebui sa bem o bere toti.

Ms de poze!

O saptamana frumoasa si ne vedem vineri, sper!

 

Am fost aseara sa-mi spal masina si era parcat la MOLul de langa BILLA din titan. Cred ca este al cuiva care fie lucreaza la MOL, fie sta in apropiere si il parcheaza acolo.

Toate cele bune & o saptamana frumoasa la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da :P motorul este al lui ivan razvan :D fratele lui a fost cu mine in clasa in scoala generala :P este foarte de treeaba tipu .... are vreo 35 de ani casatorit si cu copii .... si de aia nu se plimba prea mult :D sta chiar in blocul de 4 etaje din fatza de la MOL-ul de la billa .... dak il prind intr-o zi pe afara poate ii zic sa vina si el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da :P motorul este al lui ivan razvan :) fratele lui a fost cu mine in clasa in scoala generala :) este foarte de treeaba tipu .... are vreo 35 de ani casatorit si cu copii .... si de aia nu se plimba prea mult :D sta chiar in blocul de 4 etaje din fatza de la MOL-ul de la billa .... dak il prind intr-o zi pe afara poate ii zic sa vina si el :(

 

pai lucreaza la mol(benzinaria) de pe ramnicu valcea

(ce rpd i-am facut dosarul :D :P :D :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello sper ca vinerea asta sa vin si eu pentru prima oara, stau pe linga ambrozie si lucrez in titan, la cat este intalnirea? la 8?

salut...si eu tot pe langa ambrozie stau .... intalnirea vineri la statia de metrou titan ...in parc...la ora 19. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei azi era sa o mierlesc,la intrarea pe autostrada soarelui,am trecut de ultimul rond ma aflu pe banda doi si-i dau gaz,cam 160,ajung din urma un camion ma uit in spate sa vad daca vine cineva pe banda intai(nu am oglinzi),nu vine,intorc privirea in fata si vad camionul franand brusc,incremenesc!Franez,nimic,intru in voblaj, dau drumul la frana ma las in dreapta si trec milimetric pe langa camion oprindu-ma direct pe banda de urgenta stau doua secunde sa-mi revin apoi ma uit in urma mea si ce sa vad!?!?Un mos la vre-o 70-80 de ani,atentie!!!,INTORCEA MATIZUL PE AUTOSTRADA PT CA GRESISE DRUMUL(DIN TREI MANEVRE)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ma duc spre el si-i dau: unu picior in oglinda-sparta-;doi pumni in freza-ochelari distrusi-;flegme,flegme,injuraturi,flegme.

CONCLUZII: Sa aveti oglinzi,sa pastrati distanta la viteze mari,si mai bine chemati politia decat sa-i bateti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oglinzile...must have !!!

 

 

Si nu te mai lua cu ei la bataie ca pe urma dai in altele !

 

Bine ca ai reusit sa eviti ...

 

Cius

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei azi era sa o mierlesc,la intrarea pe autostrada soarelui,am trecut de ultimul rond ma aflu pe banda doi si-i dau gaz,cam 160,ajung din urma un camion ma uit in spate sa vad daca vine cineva pe banda intai(nu am oglinzi),nu vine,intorc privirea in fata si vad camionul franand brusc,incremenesc!Franez,nimic,intru in voblaj, dau drumul la frana ma las in dreapta si trec milimetric pe langa camion oprindu-ma direct pe banda de urgenta stau doua secunde sa-mi revin apoi ma uit in urma mea si ce sa vad!?!?Un mos la vre-o 70-80 de ani,atentie!!!,INTORCEA MATIZUL PE AUTOSTRADA PT CA GRESISE DRUMUL(DIN TREI MANEVRE)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ma duc spre el si-i dau: unu picior in oglinda-sparta-;doi pumni in freza-ochelari distrusi-;flegme,flegme,injuraturi,flegme.

CONCLUZII: Sa aveti oglinzi,sa pastrati distanta la viteze mari,si mai bine chemati politia decat sa-i bateti.

 

Ce naspa!

Ala trebuia batut bine de tot, sa nu mai faca... dar totusi, cum sa intoarca pe autostrada ca parca sunt delimitate benzile cu bare de protectie... doar nu voia sa mearga pe contrasens!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai lucreaza la mol(benzinaria) de pe ramnicu valcea

(ce rpd i-am facut dosarul :P :) :) :( )

 

 

razor :D din cate stiam eu razvan lucreaza la mascatzi :P sau nush .... cel putin asa statea treaba cand eram eu mai mic :D

 

 

cat despre faza de pe autostrada .... nu prea am cuvinte .... cum sa intorci frate pe autostrada ? :P (multe cuvinte urate ) :D si eu il bateam dak eram acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza consecintele dupa bataie,daca chemi militia ii da o amenda sau nush ce iar daca il bati bine :D sa fi sigur ce a 2 a oara nu mai face de frica sa nu fie iar luat la omor de cineva....daca acel cineva nu va fi pe lumea cealalata. :P

 

 

P.S. Sunt 50 de lei niste oglinzi :D

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce naspa!

Ala trebuia batut bine de tot, sa nu mai faca... dar totusi, cum sa intoarca pe autostrada ca parca sunt delimitate benzile cu bare de protectie... doar nu voia sa mearga pe contrasens!?

BA DA FRATE! PE CONTRASENS,EU NU AM POMENIT IN VIATA MEA ASA CEVA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA DA FRATE! PE CONTRASENS,EU NU AM POMENIT IN VIATA MEA ASA CEVA

 

:D Merita bataie rau de tot.

Incredibil ce greseli pot face unii soferi. Ma minunez de fiecare data cand aud faze dintr-astea. Oamenii astia nu gandesc, probabil sunt invatati ca pe vremea cand conduceau Dacia1300 in anii '70-'80.

Bine ca n-ai patit nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Merita bataie rau de tot.

Incredibil ce greseli pot face unii soferi. Ma minunez de fiecare data cand aud faze dintr-astea. Oamenii astia nu gandesc, probabil sunt invatati ca pe vremea cand conduceau Dacia1300 in anii '70-'80.

Bine ca n-ai patit nimic...

Norocos,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocos,nu?

 

norocos si tu, si el... daca nu apuca baiatu ala cu tiru sa franeze nu aveai ce sa bati... sau daca te ambitionai puteai dar ti-ar fi luat ceva sa gasesti capul sau bucata pe care vroiai s-o pocnesti...

 

back on topic, tot distanta te salveaza in orice situatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am dat banii laviniei pentru ionut. pentru cine nu stie s-au strans 210 lei si lavinia este sotia lui ionut. aseara am vorbit cu el la telefon si mai are o opertatie de facut si el de "refacut". plangea de emotie cand i-am spus ca noi " astia din titan" am strans niste bani pentru el. va transmite si ne transmite toata admiratia lui si respectul pentru gestul facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca veni vb de arc maine pe la 18:30 - 18:50 la metrou la titan cine vrea si daca vrea sa mearga la arc in grup :D

 

 

 

mey dak sunt libera la ora aia , eu ma bag..... da cel mai sigur iti spun maine :P n auzim la un tel ceva dak e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...