Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Ursu e in padure :).

 

Bikers Bar e pe Matei Voievod nr 63

 

pe Matei Voievod (strada ce continua pe aceeasi directie cu Vatra Luminoasa, si are liniile de troleu pe sus...) cum mergi spre directia Foisorului de Foc, pe dreapta nu ai cum sa-l ratezi pentru ca mereu sunt motoare in curte.

 

PS: tre sa-mi dea o bere ursu ca explic oamenilor unde e crasma ;)

 

Mersi, mersi, acum stiu unde va gasesc la bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mersi, mersi, acum stiu unde va gasesc la bere :D

 

 

 

In seara asta e Karaoke,asa ca vb aia,cu cat mai multi cu atat mai bine ;)

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tnx again pt. indrumare(acu nu stim pe care sa alegem:) -pe cel care cere mai putin :) )

 

 

;) clar deci eu am castigat, ca eu daca cititi, imi iau berea de la URSU adica de la proprietar, pentru ca ii aduc clientzi :) voi nu-mi dati nimica :D asa ca alexu ramai fara ciucalata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) clar deci eu am castigat, ca eu daca cititi, imi iau berea de la URSU adica de la proprietar, pentru ca ii aduc clientzi :) voi nu-mi dati nimica :D asa ca alexu ramai fara ciucalata :)

hmmm..imi iei painea de la gura sa-nteleg....:) bine,stii ca nu te mai iubesc pt asta..:) si k sa fim impacati,astept doua ciucalati de la tine si o pizza mareeeeee:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alexutza: ma intalnesc azi cu el pe la 6 la titan....ca trebuie sa vada motoreta inainte sa le faca (el le si confectioneaza). ma costa 180 RON...cel putin asa a zis la tel.

La ce ora mergeti la Ursu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la 8.30 ;)

Buuunnnn.... pai pana la ursu' nu fac mult de acasa...nu sunt nici prea multe intersectii de blocat :D .... trec si eu.

adidas....sa te uiti dupa stele! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la 8.30 :)

tu ce cauti aici mai ?? ;)

 

Ba tu nu cumva stai la Eroilor? :)

 

 

 

...stai asa, eu am uitat ca stau in Berceni :D :)

sa vedeti ce bataie va trag la amandoi...unde vedeti fete frumoase ( si cu f4:D) hop si voi...

ce bataie va dau!!

Inapoi pe matrimoniale imediat !!

:)

 

@alexutza: ma intalnesc azi cu el pe la 6 la titan....ca trebuie sa vada motoreta inainte sa le faca (el le si confectioneaza). ma costa 180 RON...cel putin asa a zis la tel.

La ce ora mergeti la Ursu?

Mercic mult fata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D alexu gata! sunt baiat cuminte! ca sa vezi cat imi pasa daca ma iubesti sau nu, imi vand berea ce o sa o primesc de la ursu, si iti iau tie ciucalate de toti banii! ;) si nici nu stau pe matrimonale ca sa nu te fac geloasa! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D alexu gata! sunt baiat cuminte! ca sa vezi cat imi pasa daca ma iubesti sau nu, imi vand berea ce o sa o primesc de la ursu, si iti iau tie ciucalate de toti banii! ;) si nici nu stau pe matrimonale ca sa nu te fac geloasa! :)

pey nu ai de ce sa te duci la matrimoniale mai...gixu cu radu stiu ei,acolo e locul lor:) ....adevarul e ca ...nici colentina nu-i titan da....:)

hmm..berea aia face cat ciucalata mea..da vezi ca de pizza n-ai zis nik..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog fara matrimoniale / ciocolate si alte nebunii aici...pls!

 

gata shefa se face! pai cum! eu si asa nu stiu ce-i acolo doar ca aud lumea ca vorbeste "vesel" despre ele. si pe urma... daca trebe... cu placere! ;) si daca-s cuminte, poate ma lashi maine sa merg cu viteza mare bine? :D

 

 

acum serios si on-topic: daca nu ajung la voi la intrunire (incerc sa), sa-mi zici ce ati hotarat pentru maine!

Ne auzim!

 

da vezi ca de pizza n-ai zis nik..

 

aia ne-o da ravenitza direct in cap daca mai continuam :) si asa io-s intrus aici asa ca mai bine behave! :) shhhhhhhhhhh

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata shefa se face! pai cum! eu si asa nu stiu ce-i acolo doar ca aud lumea ca vorbeste "vesel" despre ele. si pe urma... daca trebe... cu placere! ;) si daca-s cuminte, poate ma lashi maine sa merg cu viteza mare bine? :D

 

 

acum serios si on-topic: daca nu ajung la voi la intrunire (incerc sa), sa-mi zici ce ati hotarat pentru maine!

Ne auzim!

 

 

 

aia ne-o da ravenitza direct in cap daca mai continuam :) si asa io-s intrus aici asa ca mai bine behave! :) shhhhhhhhhhh

Sa-mi dai pizza cataline !!ca altfel nush ce-ti fac!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi dai pizza cataline !!ca altfel nush ce-ti fac!!!!!

 

Auzi tu, teoretic cica si io-s cu voi p-acilea, prin Titan. De fapt nu, si practic... ;) Salutari la toata lumea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! am citit cva mai sus si nu sunt complet dumerit .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza la 8 spre brasov ??? pentru k si eu si inca cel putin 2 prieteni mergem la brasov dimineatza la 8 .... poate mergem impreuna sa fim mai multi ..... lasati niste mesaje pe aici .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! am citit cva mai sus si nu sunt complet dumerit .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza la 8 spre brasov ??? pentru k si eu si inca cel putin 2 prieteni mergem la brasov dimineatza la 8 .... poate mergem impreuna sa fim mai multi ..... lasati niste mesaje pe aici .....

vorbeste cu nice_sun_man pt detalii!

 

alexa pls gata cu alte discutii inafara de plecari, excursii, cavaleri, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu pana la urma mergi dimineata?

;) nu vii mai dp masa cu noi?

 

Nu ma :) ...omu' vrea sa mearga mai tare de 50' la ora... :D

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a stabilit asa:

Vineri, adica maine, la ora 17 se face strangerea la statia de metrou titan gura din parc, iar la ora 17.30 decolam. Ne oprim la ora 17:50 la Dna Ghica sa mai luam 2 motoristi si apoi la 18:15 pe DN1, la ACMilitara pt alti cativa motoristi. Acolo vom stabili ordinea in grup, etc. Viteza de croaziera: 100 km/h. Maximum 120 km/h.

Traseul: Buc- Ploiesti- Cheia- Brasov (popas intrunire) - intoarcere duminica pe Transfagarasan.

Pt intrebari/ anunturi/ etc...nr meu de tel e: 0727749544.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma :) ...omu' vrea sa mearga mai tare de 50' la ora... :D

 

 

razi tu harap alb da sa vezi ce ii dadea alexa ieri pe la titan :) alea alea :) mergea "reising " printre masini :) a fortzat galben la semafor la dristor :) numai nebunii dastea :)

 

poate vad k io plec la 8 din bucuresti si ea pleaca la 2 si ajunge inaintea mea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

razi tu harap alb da sa vezi ce ii dadea alexa ieri pe la titan ;) alea alea :) mergea "reising " printre masini :) a fortzat galben la semafor la dristor :) numai nebunii dastea :)

 

poate vad k io plec la 8 din bucuresti si ea pleaca la 2 si ajunge inaintea mea :D

 

Alexandra abea si-a reparat capacul de alternator... :) Zuzu,stai cuminte...! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...