Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Shark se pare ca ai gresit topicul :)

 

P.S. Vulturu data viitoare ma iei si pe mine ?:laugh:

:) eu te iau, ......, in afara de casca mai ai si ceva toale pt drum ?

eu am un stil mai ciudat de mers si ..... dc ploua, ninge, e canicula - eu merg, de aceea te intreb - nu as vrea sa ma bazai la cap ca-ti e frig sau ca... sau ca..... .

........... am sa te iau, lasa un nr de tel la pm, dar nu va fi prea curand, lipsesc cateva zile si ....., mobra doarme. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Re 2 all

 

A nu se face confuzie Andrei Micutzu nu este una si aceeasi persoana cu Anrei_R5. Nu stiu cine este, dar fac pariu ca este un cont creat pt show. Daca nu este asa imi cer scuze.

 

 

:) ups :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai sa vezi ce-ti trag eu cu buzduganul in cap, sa fi rege cu buzdugan in dinti, stai sa ne vedem !

eu am plecat pana la urma, a fost frumos, apa superba, soarele isi facea treaba iar fierul nu s-a facut de ras nici pe autostrada cu anumiti baietasi cu masini (cica) puternice si nici la blocajele din statiuni.

poate ca o sa pun si poze, asta daca imi dai voie !

 

Pana acum esti candidatul principal.apare cumva altul care rupe oase? s-ar intrezari unul dar nu sunt sigur.

si nu mai alerga ca zanatecul, ca de aia sunteti donatori de organe, vulture.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ flooriin

si nu mai alerga ca zanatecul, ca de aia sunteti donatori de organe, vulture.

:) tu vorbesti ...... darmator de babe, pe care mai apoi le inviti acasa sau la un suc, tu vorbesti ! :blink:

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ flooriin

si nu mai alerga ca zanatecul, ca de aia sunteti donatori de organe, vulture.

 

:makeout: tu vorbesti ...... darmator de babe, pe care mai apoi le inviti acasa sau la un suc, tu vorbesti ! :crack:

 

dar a fost cu happy end :makeout:

si sa stii ca te spun ca i-ai zis "baba". dai o bere sa nu te parasc?

propun deplasarea aia fara "ai de-acasa" in care sa ne imbatam ca niste...adevarati barbati. ce zici? toamna asta?

 

@ flooriin

si nu mai alerga ca zanatecul, ca de aia sunteti donatori de organe, vulture.

 

:unsure: tu vorbesti ...... darmator de babe, pe care mai apoi le inviti acasa sau la un suc, tu vorbesti ! :laugh:

si sa stii ca asta a durut :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare natiune !!!! :makeout:

 

m-am intors si eu :makeout: am fost putin plecat pe ici pe colo .... binenteles motorizat :unsure: si acum am venit inapoi in bucuresti si abia astept sa vin vineri la intalnire :crack: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc baieti tocmai am venit de la BRNO a fost super tare.Mai putin vremea dar niciodata nu poti sa le ai pe toate.

post-31161-1219247025_thumb.jpg

Merita sa mergeti acolo atmosfera este super.

post-31161-1219246950_thumb.jpg

Editat de orlyy9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice nice :makeout:

 

p.s. ceva plimbare in noaptea asta dupa ora 12 ??? (la 11 30 ies de la munca :P ) sau macar joi ? :makeout: .... vreau sa ma plimb cu cei din titan ca sa make up pentru vinerea trecuta :unsure: .... nu mai pot sa astept pana la intalnirea de vineri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tin sa va anuntz(pt cei interesatzi) k ...AM LUAT IN SFARSIT EXAMENUL!!! :makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh: Si sunt disponibil la orice fel de plimbari nocturne sau chiar si la 40 de grade :hug: asa k ne vedem vineri la intalnirea obisnuita si poate va hotaratzi si voi pana atunci UNDE MERGEM IN WEEKEND!! :kiss: Pana vineri toate cele bune si ASFALT USCAT! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tin sa va anuntz(pt cei interesatzi) k ...AM LUAT IN SFARSIT EXAMENUL!!! :asa k ne vedem vineri la intalnirea obisnuita

 

 

 

 

oooo felicitari pt reusita.... deci maine n vedem calare p calutzi putere :P:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur mult de tot pentru tine Ovy, sa ai grija de tine si cum conduci...multe calatorii superbe iti doresc :P

eu is deja de 2 saptamani in pauza de motor, am sa mai stau inca 1 saptamana si voi vedea apoi cum imi evolueaza piciorul...deja simt ca ma apuca plansul cand imi vad motorul ce sta degeaba in parcare, mi-e dor sa merg iar dar nu pot...asa ca pauza...:makeout:

asfalt uscat si curat va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tin sa va anuntz(pt cei interesatzi) k ...AM LUAT IN SFARSIT EXAMENUL!!! :makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh: Si sunt disponibil la orice fel de plimbari nocturne sau chiar si la 40 de grade :hug: asa k ne vedem vineri la intalnirea obisnuita si poate va hotaratzi si voi pana atunci UNDE MERGEM IN WEEKEND!! :kiss: Pana vineri toate cele bune si ASFALT USCAT! :P

 

felicitari. ai mare grija cu caii putere, ca vad ca ti-ai luat cam multzi pentru inceput.

 

Sa fie intr-un ceas bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tin sa va anuntz(pt cei interesatzi) k ...AM LUAT IN SFARSIT EXAMENUL!!! :makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh: Si sunt disponibil la orice fel de plimbari nocturne sau chiar si la 40 de grade :hug: asa k ne vedem vineri la intalnirea obisnuita si poate va hotaratzi si voi pana atunci UNDE MERGEM IN WEEKEND!! :kiss: Pana vineri toate cele bune si ASFALT USCAT! :P

 

in primu` rand felicitari

 

acum vine partea cea mai grea... sa te imprietenesti cu motoreta, sa o cunosti.

 

entuziasmu` e mare, chiar si la 40 grd cum zici, eu zic ca o sa te transpire mai mult motoru decat caldura. iesi pe seara, nu noaptea (e destul de dificil de mers noaptea), intotdeauna echipat, mai ales acum la inceput cand e riscul mai mare. ia pe cineva cu tine sa-ti deschida calea, sa te uiti la el la miscari.

 

ahh sa nu uit... iesi in parcarea de la billa, cora .. si invata frana... franare din ce in mai scurt fara sa blochezi.

 

zici ca vrei sa pleci in weekend... eu zic ca daca mergi 50 km esti mort de oboseala. nu-ti supraaprecia fortele si cunostiintele

 

bafta si ne vdm la intalniri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tin sa va anuntz(pt cei interesatzi) k ...AM LUAT IN SFARSIT EXAMENUL!!! :makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh: Si sunt disponibil la orice fel de plimbari nocturne sau chiar si la 40 de grade :hug: asa k ne vedem vineri la intalnirea obisnuita si poate va hotaratzi si voi pana atunci UNDE MERGEM IN WEEKEND!! :kiss: Pana vineri toate cele bune si ASFALT USCAT! :P

 

 

Felicitari omule ..in sfarsit motorist cu acte in regula ! :(

 

 

Ne vedem maine la intalnire !

 

 

Apropo care veniti maine la intrunirea de la Snagov?Vreun doritor?

 

Ne auzim maine la 19:00 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Septimiu: nu pot conduce pentru ca nu am cum si nici nu am voie sa indoi genunchiul stang...nu am cum sa schimb vitezele...Si oricum nu e recomandat sa merg pe jos, apoi pe motor. Sper sa ajung in aceasta vineri, insa nu promit. Oricum e posibil sa ne vedem la Breaza daca vine cineva din Titan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...