Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

loool , vaporash s vede cel mai bene in a doua poza :kiss:))))

 

/index.php?...p;#entry1424100

 

 

 

/index.php?...59401&st=10 si dupa cum observati, am ajuns sa am si topic dedicat.....

nu pune tot fata la suflet...asa e unii de plictiseala si lipsa de ocupatie incep topicuri...lasai in durerea lor :angry: ne vedem deseara la 18:30 sa plecam la arc :unsure: ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

huh huh.. ejti laser fata!! poop!! :)

 

 

 

 

:unsure:)) ooooo daaaa am spart gura targului :angry:))) uite cate pagini se scriu pentru un amarat de post de al meu :kiss:)) vedeta scrie pe fruntea mea =))=))=)) "POOOOOP" :kiss:))

 

http://rockermotociclist.blogspot.com/2008...-bike-fest.html

 

 

si uitati aci linku despre intrunirea aia d la ploiesti de care am zis acu cateva zile si cerea cineva detalii..... dar atunci nici eo nu stiam prea multe.....

Editat de bikeritza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare sunt andrei stau in zona cinema gloria defapt acum stau mai mult la iesire din bucuresti in branesti .. moto un gsxr 600 am 24 de ani casatorit , sper sa reusesc sa mai ajung si io la intruniri imediat ce mi se videca oasele a da in prima poza eram foarte incantat de motor :unsure:) abia imi venise

post-37678-1219875882_thumb.jpg

post-37678-1219875901_thumb.jpg

post-37678-1219876073_thumb.jpg

Editat de OveR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare sunt andrei stau in zona cinema gloria defapt acum stau mai mult la iesire din bucuresti in branesti .. moto un gsxr 600 am 24 de ani casatorit , sper sa reusesc sa mai ajung si io la intruniri imediat ce mi se videca oasele a da in prima poza eram foarte incantat de motor :angry:) abia imi venise

 

velcome tu za club!

 

zi cum e cu oasele alea (ce ai patit) si te asteptam (nu cu flori in gara) sa treci pe la Titan in fiecare vineri de la ora 19:00 - 20:00 la gura de metrou din parc NU aceea din fata magazinului Titan

 

insanatosire rapida :unsure:

 

p.s. PUPA (pt. Nyt)

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pe aleea ior in zona gloria sa infipt un cocalar in mine ma luat din spate :bounce: = fractura de coloana si cocalaru incearca sa scape mai am cam 10 zile de stat maxim :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pe aleea ior in zona gloria sa infipt un cocalar in mine ma luat din spate :bounce: = fractura de coloana si cocalaru incearca sa scape mai am cam 10 zile de stat maxim :rock:

sa ne vedem sanatosi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

 

Va asteptam cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POOOPAAAA!!! incerc sa ajung si eu azi..... nu stiu sigur k mai devreme zicea maikmea k tre so duc p nuj unde..... dar sper sa ajung......PUPA

 

ahhh si chiar..... azi c facem, p unde o mai ardem??? vro idee cineva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Nu sunt genul care sa scrie foarte mult pe forum ... da' am zis cel putin atit pot, sa imi fac si eu introducerea daca tot am inceput sa vin la intalnire inca de saptamana trecuta. Numele meu e Mihai stau prin spate pe la Vitan Mall si am un Suzuki DL 650 V-Strom K7 ROSU.

 

Multa bafta si asfalt uscat!

Editat de seniorJAX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...