Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

@pitzi.. :D bine ca esti ok... sa fi cuminte data viitoare, daaaaa..? pooop!!

 

 

helooo angel.. poopa ftl.. :(

 

 

 

da... sunt ok..... doar k ma dor picioarele..... merg zici k le am rupte p amandoua :bounce:))) si da, data viitoare promit ca incerc sa fiu mai cuminte :rock: PUPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai la ploiesti e cam asa..

 

Ziua - - Max. Min.

Sambata Posibil Ploaie - 20% Posibil Precipitatii 31 C 17 C

Duminica Cer Partial Noros 25 C 13 C

 

huh huh.. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la ploiesti e cam asa..

 

Ziua - - Max. Min.

Sambata Posibil Ploaie - 20% Posibil Precipitatii 31 C 17 C

Duminica Cer Partial Noros 25 C 13 C

 

huh huh.. :(

:bounce:

 

bv...io vb serios si tu ma iei la misto :rock: intrebam de intrunire...nimic nu intelegi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei..... eo dak ma duc la spital.... c ma sfatuiti? le zic alora ce s-a intamplat si ca am cazut cu mobra sau mai bine inventez alta poveste?

 

adik.... ma gandesc ca daca zic faza cu mobra, sa nu cheme aia politia pe acolo , crezand ca am facut accident sau ceva de genu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei..... eo dak ma duc la spital.... c ma sfatuiti? le zic alora ce s-a intamplat si ca am cazut cu mobra sau mai bine inventez alta poveste?

 

adik.... ma gandesc ca daca zic faza cu mobra, sa nu cheme aia politia pe acolo , crezand ca am facut accident sau ceva de genu asta

De ce sa inventezi? io zic sa le spui adevarul,n-are nici-un rost sa le zici altcv..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma "@piti" da daca declari tu ca ai cazut pe scarile de la bloc pe care tocmai le spalse femeiu de serviciu?????????

 

e cel mai bine asa ca dupaia aia de la spital tre sa declare ca a venit victima de accident si cheama politia!!! patit si declarat fals :bounce:

 

 

ati vazut ma ce baiat meserias am !! :rock:

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-1 pana acum, mai astept pareri :bounce:))

 

 

pai de asta zic, adik sa nu creada tembelii aia ca am facut cine stie ce si nu vreau sa declar, de ma mai baga si in alte kkturi..... de aia intreb ce e mai bine sa zic......

 

 

@pachemon..... pariu k o sa ajunga motorist :rock: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

declara orice vrei tu numa' ca urmare a unui accident fie doar din vina ta si victima doar tu.

fac aia dosar de cercetare penala aiurea!! trust me stiu ce spune legea. nu te lega si la cap daca tot ai bulit picioarele :rock:

 

da ce te doare pana la urma ca vorbesc io cu baietii sa pupe pana trece!!!1 :bounce:

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma "@piti" da daca declari tu ca ai cazut pe scarile de la bloc pe care tocmai le spalse femeiu de serviciu?????????

 

e cel mai bine asa ca dupaia aia de la spital tre sa declare ca a venit victima de accident si cheama politia!!! patit si declarat fals :bounce:

 

 

ati vazut ma ce baiat meserias am !! :rock:

Care accident? Poa' sa spuna ca a cazut singurica,eventual cum am ratat eu curba o data :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auciiiii, pai in cazul asta le spun faza cu scarile de la bloc :bounce:)))) tocmai imi luasem niste tocuri feshan rau de pitzi si le faceam rodajul cand....... stupoareeee!!!!! observ ca femeia de servici tocmai spalase scarile...... varianta cea mai acceptabila , nu?

 

 

serios acu, ma doare piciorul stang destul de rau.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: vatamarea motocicletei mai degraba :rock: ....oglinda sparta,carena zgariata :D) deci poa' sa spuna ca motocicleta e victima :(

 

 

nu bine sa razi de un dosarel penal care-l cari in spate! ca la angajare ala care iti cere cazierul nu-l intereseaza!!!

 

si mai @bike... da tu pe mess un anunt la un baiat (ala ca iti place tie mai mult) si roga-l sa vina cu tine pana la spital ca nu strica o radiografie. nu doare asa de tare ca buba si dupa ca iti spune doftorul ca-i ok ia-l la tine si sopteste-i ca inca te doare si pune-l sa te managaie sa ... etc. stii tu ce vreau sa spun...

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai @bike... da tu pe mess un anunt la un baiat (ala ca iti place tie mai mult) si roga-l sa vina cu tine pana la spital ca nu strica o radiografie. nu doare asa de tare ca buba si dupa ca iti spune doftorul ca-i ok ia-l la tine si sopteste-i ca inca te doare si pune-l sa te managaie sa ... etc. stii tu ce vreau sa spun...

 

 

 

aoleu c sfaturi aci.... :bounce: nu-mi mai da asa sfaturi k ink nu e trecut de 00:00 si mintea mea zboara departe si cu viteza mare :rock:)))) [nu zic cu cati cai-putere k v-ati prinde si ar trebui sa va omor pe motiv k stiti prea multe :D)))) ] (glumeam)

 

 

serios acu, nu mi-ar strica o mangaiere ceva, un PUPA :()) poate mai trece asa :P))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra de vanzare f jmechera toba carbon alea alea se da racing pe curbe prinde 200 si 300 in cadere libera arata bling bling are si coditza chiar :rock:) come on care mai doreste care mai pofteste http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto :bounce::laugh: hai micii titanei viitori mocioclisti sariti pe ea !

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...