Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

astea sunt poz de vineri seara titan+ bd.Timisoara ......nu stiu cum sa postez klumea si mai multe asa k ma ajuta @_blk

 

In seara asta mai sunt cativa care vor sa mergem pe bd. Timisoara si propun sa plecam de la Titan ....asteptam intre 10:30 si 10:45 apoi plecam

cei care vin sa posteze sa confirme k sa ne stim....!!!!

 

Postati si voi daca se face sau stiti ceva de plimbare maine -DUMINICA......spre Cheia am auzit ceva.... k sa stim si noi !!!!![/size]

 

asfalt uscat tuturor

 

:unsure:

post-22656-1223740241_thumb.jpg

post-22656-1223740304_thumb.jpg

post-22656-1223740402_thumb.jpg

post-22656-1223740584_thumb.jpg

post-22656-1223740590_thumb.jpg

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenitzo, ti-am votat toate cele 3 poze...si mai ales aia cu Hondita mea. Poza e chiar superba, si fotograful are nitzel talent... :rock:)

Tzuc bre! Multumesc frumos, ai dreptate ce pot spune...poate totusi te mai vad si eu la fata, poate ne incanti cu o vizita vineri la titan! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super, multumesc Stefan!

Septimiu, clar tre sa mai umblii la setarile din aparatul tau foto, vezi pozele facute cu aparatul lui Stefan sunt mai clare.

Acum trimit mail la Bikers Otopeni pentru concursul de Mister Moto de vineri, unde ii inscriu oficial pe Nyt si Ovy :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yorgo ... cum si pe unde ai disparut ? Nu ai stat la Paw/pow ?

Nu am mai intrat ca eram obosit si am fost si la munci azi... cum a fost,v-ati distrat? :D

 

Ce militie? ce bomboane? eu am ajuns mai tarziu...

 

Am ajuns mai tarziu ca m-am dus pe amckart sa ma dau reising... si am cazut.... la semafor.... de pe loc... mai penibil de atat nu se poate... bine ca eram imbracat reising si nu am patit nimic

 

Eram la stop la piata muncii, in coada de masini de pe calarasilor, inaintez un pic pe banda 1 si opresc motoreta cu gandul involuntar de a ma sprijini in piciorul drept... o inclin spre dreapta dar... calcaiul cizmei reising se agatza intr-un mod misterios de scarita... ...vad ca nu pot sa iau piciorul de pe scarita, intru in panica :D, motoreta se inclina din ce in ce mai mult, nu aveam nici un punct de sprijin pe partea dreapta, incerc sa o tin cat mai tare de ghidon ca poate mai salvez ceva... si ca in desene animate o pun pe jos...

Imi dau seama ce reprezentatie de maiestrie au vazut cei din masini... am mai si turat motorul fara sa vreau in timp ce trageam de ghidon... asa... ca sa atrag atentia si mai tare... puteai sa zici ca fac totul intentionat... :unsure:

E bine ca s-a zgariat doar oglinda dreapta si in rest nimic pt ca s-a sprijinit in crashbar... eu m-am sprijinit in genunchiul echipat reising :rock:

Imi vine sa ma dau cu capu' de pereti pt oglinda aia...

 

 

 

 

Ahh ce-mi place cand ma citez singur :D

M-am uitat pe mai multe siteuri cu meteo, am facut o medie, si am ajuns la concluzia ca duminica o sa fie mai frumos decat sambata si in bucuresti si la munte, asa ca duminica m-as duce la un siriu-cheia si sambata dupa-masa la un amckart

 

Se mai baga cineva?

 

Am inteles la intalnire ca weekend-ul viitor se merge la bulgari? Pe unde s-a postat despre plimbare?

Poate a fost de fapt pantalonul de vina si nu ti-ai dat seama..

As merge si eu la o plimbare (fara raising)dar dupa 12....si cred ca si ar mai fi doritori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ai uitat si de gsxf-ul meu care il parchez langa bmw :rock: stau in pm-uri langa cimintir vis-a-vis de statia 311,101 :D

stau in C5, iar ragalia e legata de gard, asteptand restu de piese, ca este super-naked... :unsure:

asteapta un transplant de organe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care doriti am niste cauciucuri de vanzare ...se potrivesc la cbr si gsx-f.Pret atractiv :rock: :unsure:

 

/index.php?showtopic=278172

 

Un coleg de munca a facut azi accident in drum spre Targu-Mures si are mare nevoie de sange pentru insanatosire,daca exista doritori intrati pe adresa de mai sus si sa facem ceva pentru el...

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred, nici nu pot accepta asta...

Pentru cine vrea, azi la 5.30 - 5.45 o sa merg impreuna cu un prieten la magazinul MyMoto cotroceni sa aprind o lumanare pentru Rontz, daca vrea cineva sa mai vina, ne intalnim acolo

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred, nici nu pot accepta asta...

Pentru cine vrea, azi la 5.30 - 5.45 o sa merg impreuna cu un prieten la magazinul MyMoto cotroceni sa aprind o lumanare pentru Rontz, daca vrea cineva sa mai vina, ne intalnim acolo

sa vad cum scap de la munk...dak vin te sun... :disappointed:

 

la 17:00 in rod la Alba Iulia in fatza la C.E.C pt cine vrea sa ii lumineze calea prietenului Rontz cu o lumanare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...