Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea titanilor este in fiecare VINERI, la gura de metrou TITAN (cea din parc), intre orele 19-20.

Cred ca apar si eu diseara, asa ca ne vedem pe acolo.

Bun venit noilor useri, si multi km fara incidente va dorim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Detalii legate de plecarea in Bulgaria:

 

Destinatie finala:

ST. KONSTANTIN & ELENA – prima statiune de vara din Bulgaria, situata la 10 km de Varna, inconjurata de un minunat parc. Hotelurile noi, de o calitate excelenta beneficiaza de izvoarele de apa minerala, in statiune fiind numeroase piscine cu apa termala.

 

Plecare sambata 18 octombrie ora 9:00-9:15 AM de la "gura de metrou Titan"

 

Traseu:

Bucuresti-Giurgiu-Ruse-Varna-ST. KONSTANTIN & ELENA - 293 Km

Durata:

2 zile sambata si duminica 18-19 octombrie 2008

Cazare:

La fata locului. Oferta fiind foarte variata de la 13 euro la 60 euro pe noapte pt. camere single.

Costuri (se poate si mai putin, se poate si mai mult):

- Carburant - 160 Ron

- Cazare - 100 Ron

- Restaurant - 120 Ron (2 zile)

Total - 380 Ron

 

Nu suntem nici primii si nici ultimii care mergem acolo:

/index.php?showtopic=277947

/index.php?showtopic=276405

 

Doritorii imi pot da un PM, sa stim pe cine asteptam maine dimineata.

Pana acum sunt inscrise 3 motoare eu, Peu si un amic de al lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pana in bikers otopeni.....totul bina pana a venit ploaia....iar la intoarcere ne-a udat pana la os :)

....oricum a fost bine k am spalat apoi acasa motorul...oricum era ud....asa e ud si curat :)

 

maine daca iese soarele si nu mai ploua mai mergem pana la Tulcea la plimbarica ??

...eu ma bag...singura conditie e vremea: mai postam maine sa vedem dc plecam sau nu

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey

 

Dupa ploaia de aseara ...care m-a lasat cu cizmele inca ude :)... si vremea de afara ... :) plecarea la Tulcea se contramandeaza desi ...pe toate site-urile apare doar cer noros ...

 

Un traseu mai scurt poate fi binevenit ... un Ghermanesti... sau Romanesti sau spre Alexandria ...

 

Pana una alta daca mi se usuca cizmele ... poate ca merg si io la intalnire la chopperacademy la 11 la Academie.

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey

 

Dupa ploaia de aseara ...care m-a lasat cu cizmele inca ude .. si vremea de afara ... :) plecarea la Tulcea se contramandeaza desi ...pe toate site-urile apare doar cer noros ...

 

Un traseu mai scurt poate fi binevenit ... un Ghermanesti... sau Romanesti sau spre Alexandria ...

 

Pana una alta daca mi se usuca cizmele ... poate ca merg si io la intalnire la chopperacademy la 11 la Academie.

 

m

 

 

Am vazut si eu k arata doar nori...de aia aveam aseara bazin cu apa in cizme :D

Daca vremea merge spre bine putem face plimbarik spre Tulcea si Duminica ??!

..eu ink mai vreau s mergem :)

:)

iar diseara dupa 11 dc vremea-i buna ne vedem pe Tmimisoraaaa:peace:

post-22656-1224318571_thumb.jpg

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey people... o STRIGARE

 

Intrucat iar a venit soarele pe strada si cred ca se usuca intre timp, vremea fiind faina, maine va astept la 10 fara un sfert la benzinarie la Mol la intrarea pe autostrada soarelui (ultima benzinarie) pentru a merge inspre Tulcea.

 

Am ceva treaba in zona Topologu 220 km de Bucuresti maxim juma de ora sa fac niste poze si dupa aia as merge in Tulcea ca n-am fost niciodata sau inapoi in Harsova . Drumul e chiar fain... Alegerea o facem la fata locului.

 

O sa incerc sa aranjez ceva cu baietii din Tulcea ca sunt ceva motorizati pe acolo sau sa gasesc ceva specific prin Harsova sa bagam un peste.

 

Doritorii sunt asteptati sfertul academic la benzinarie.

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....Saluatare tuturor, de pe acest forum, ma altatur si eu voua, stau langa real vitan (bobocica), nu am avut timp sa ajung la intalnirile de la titan, dar pe viitor o sa ajung.

 

   Am o intrebare, cine sta prin zona bobocica,ramnicu sarat, dristor, energeticienilor, si are un garaj,sau ceva, unde isi tine motorul, sau stie pe cineva care are, as vrea sa il bag si eu undeva, bineinteles cu remuneratia de rigoare, orice informatie este binevenita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey people... o STRIGARE

 

Intrucat iar a venit soarele pe strada si cred ca se usuca intre timp, vremea fiind faina, maine va astept la 10 fara un sfert la benzinarie la Mol la intrarea pe autostrada soarelui (ultima benzinarie) pentru a merge inspre Tulcea.

 

Am ceva treaba in zona Topologu 220 km de Bucuresti maxim juma de ora sa fac niste poze si dupa aia as merge in Tulcea ca n-am fost niciodata sau inapoi in Harsova . Drumul e chiar fain... Alegerea o facem la fata locului.

 

O sa incerc sa aranjez ceva cu baietii din Tulcea ca sunt ceva motorizati pe acolo sau sa gasesc ceva specific prin Harsova sa bagam un peste.

 

Doritorii sunt asteptati sfertul academic la benzinarie.

 

m

 

 

cand plecam k vin si eu???

BUZZ

 

Hey people... o STRIGARE

 

Intrucat iar a venit soarele pe strada si cred ca se usuca intre timp, vremea fiind faina, maine va astept la 10 fara un sfert la benzinarie la Mol la intrarea pe autostrada soarelui (ultima benzinarie) pentru a merge inspre Tulcea.

 

Am ceva treaba in zona Topologu 220 km de Bucuresti maxim juma de ora sa fac niste poze si dupa aia as merge in Tulcea ca n-am fost niciodata sau inapoi in Harsova . Drumul e chiar fain... Alegerea o facem la fata locului.

 

O sa incerc sa aranjez ceva cu baietii din Tulcea ca sunt ceva motorizati pe acolo sau sa gasesc ceva specific prin Harsova sa bagam un peste.

 

Doritorii sunt asteptati sfertul academic la benzinarie.

 

m

 

ii Stie cineva nr de tel k plec si o prind din urma???

 

:)

dati mi un sms daca-l aflati MULTAM MULT 0752447970

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma din cauza vremii vad ca fost cam haos cu plimbarile.

La munte, (Sinaia, Azuga), a fost foarte frumos, soare si senin. Dar noaptea foarte frig.

Sper din suflet ca weekendul viitor sa fie frumos si sa facem o plimbarica...mai vedem pana vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey

 

Bay vezi ca tiam lasat nr pe id de mess.

 

Am stat destul de mult la benzinarie. Drumul a fost chiar ok si am fost doar doi motociclisti. Sarumana celui de-al doilea... Era loc de mai multi... Data viitoare...

 

 

Ne-am intersectat cu baietii care plecau la marsul pentru cei doi care au murit la Dragos Voda.... Mare pacat ... Atat de tineri...

 

Ar trebui ca cel care a produs asemenea tragedie sa fie aspru pedepsit ca daca scapa ieftin nu se invata minte.... Oare cand s-or schimba lucrurile si la noi?!

 

M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...