Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merem merem !!

 

Iar referitor la intalnirea Titanistilor lumea inca hiberneaza !

pai zi cocos ceva concret cu "bai prietene" :blink: !!!si apropo de o intalnire oficiala a TITANILOR propun ca data oficiala 6 martie :blink: ! pana atunci cred ca toata lumea isi scoate mobra la lumina si putem face o reuniune pe cinste! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zi cocos ceva concret cu "bai prietene" :blink: !!!si apropo de o intalnire oficiala a TITANILOR propun ca data oficiala 6 martie :blink: ! pana atunci cred ca toata lumea isi scoate mobra la lumina si putem face o reuniune pe cinste! :crack:

 

 

noi vorbeam de o intalnire la bere acum pe frigurile astea...cand o fi cald ne vedem la alea traditionale..or NOT :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi vorbeam de o intalnire la bere acum pe frigurile astea...cand o fi cald ne vedem la alea traditionale..or NOT :blink:

da bre stiu...dar acum o sa fim o mana de oameni,speram ca pana atunci sa mai intre lumea pe motoretism si sa vada si ne-om strange mai multi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Anjin - Aseara cand m-a oprit politia, tipul era si el motociclist, din greseala i-am dat talonul de la mobra si din vorba in vorba i-am cerut ID de mess sau de forum, dar m-a refuzat politicos :blink:

E bine ca m-a iertat si nu m-a amentat ca vorbeam cu tine la telefon :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' pi un'e va videtzi drajilor in ultimile vremuri? :crack:

 

pe la sedinte :blink:

 

cu borduri rezervate? :)

 

se poate spune si asa... :blink:

 

Stie careva să scrie in Germană ?

Poate cineva să mă ajute.

 

incearca cu ASTA ... acum depinde si ce vrei sa scrii/traduci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ,asa i want to see your ass ( no offence/ dar o poza la care sa nu acoperi o parte din moto nu ai ? :blink:

Ne cunoastem? Incantata: Raven sau Elena! E primul tau post aici? Bravo: Bun venit!

Vrei poze cu SLR vezi ca exista pe topicul facut de mine: Posesori de SLRuri.

Aici pun ce poze vreau eu, pentru vecinii din Titan care oricum ma stiu de la intruniri, asa ca prezenta mea in poza nu e atat de importanta.

Altceva?! :crack:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se lasa cu o intalnire ? Nu de alta, dar vreau sa cunosc si eu motoristii de prin Balta Alba, ca sa stiu cu cine ma vad mai des prin trafic :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se lasa cu o intalnire ? Nu de alta, dar vreau sa cunosc si eu motoristii de prin Balta Alba, ca sa stiu cu cine ma vad mai des prin trafic :blink:

as veni u placere daca as putea... sambata mi-a deschis un dobitoc usa in fata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se lasa cu o intalnire ? Nu de alta, dar vreau sa cunosc si eu motoristii de prin Balta Alba, ca sa stiu cu cine ma vad mai des prin trafic :P

chiar asa, ne vdm? :D

 

as veni u placere daca as putea... sambata mi-a deschis un dobitoc usa in fata :scratch:

:lol: najpa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa, ne vdm? :lol:

 

 

:scratch: najpa...

 

Eu as vrea sa ne intalnim, apropo colegul nostru Anjin zicea ceva, in seara asta de un suc? ce se mai aude?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegul Anjin isi pastreaza propunerea.

 

Hai sa ne intalnim la ora 20:00 la metrou Titan( locul obisnuit pentru voi, in premiera pentru mine ) si de acolo mergem intr-un bar ceva pe la titan ( trebuie sa fie vreunul).

Daca vreti sa veniti cu motoarele ( stiu deja vreo doi nebuni care le-au scos :scratch: ) cu atat mai bine. Eu unul o sa vin pe jos caci Matilda nu e in Bucuresti.

 

So, ramane ora 20:00 in locul obisnuti de intalnire, Metrou Titan, iesirea din parc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...