Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

ba app de veioza

 

Cica era Bula odata la scoala,si era cam trist.

Vine profesoara la el sil intraba:

-Bula de ce esti trist,ce se intampla?

-Pai ma tot intreb daca veioza se mananca....

Profesoara ii explica,ca nu.

A doua zi..Bula iar e trist:

-de ce esti trist Bula?intreaba iara profesoara

-pai io tot ma gandesc daca veioza se mananca.

Profesoara enervata ii repeta ca nu se mananca,si zice:

-Dar dece tot crezi ca se mananca.

La care Bula:

-pai io il tot aud pe tata spunand in fiecare seara lu mama Hai femeie stinge veioza si iao in gura...........

 

asta e pentru lipel si dkw:

 

Un satanist mergea cu motocicleta pe drum si vede o batranica pe trecerea de pietoni trece si vede in spate numai oase si sange. Mai merge mai merge si vede pe alta trecere de pietoni o alta batrnica. Trece se uita in spate si vede numai oase si sange. Merge si la urmatoare trecere vede un preot. se gandesta sa faca o fapta buna si se opreste si-l ia cu motocicleta. Merg ei si vad pe urmatoarea trecere de pietoni o batranica. Se gandeste satanistul , isi aminteste ca are preotul in spate si o ocoleste in ultimul moment. cand se uita in spate vede numai oase si sange.la care preotu zice:Ai ce baston i-am fu.tut!!!

 

 

ai dreptate...eu eram satanistu si dkw-ul popa...dar facem cu randul sa nu ne plictisim :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alexutzz-o ma agiutzi sa-mi car noua veioza "yamaha" in casa? :crack:

stai bre linistit ca daca nu te ajuta alexutza are cine,da doar un semn

 

Pai uite ca aveai ocazia sa o cunosti in seara asta cand am plecat de la Ursu....

ai fost la ursu bre si nu ai dat nici un semn sa facem si noi cunostinta...

 

eram sigur ca a ta era honda aia. a parcat un prieten in spatele tau. :crack:

 

 

ripparu are intotdeauna dreptate;)

 

dude, nu vorbi fara sa sti :crack: trust me :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helau lume! finaly am si eu timp liber am terminat sesiuneaa :crack: am dat azi o tura cu mobra printre troiene :crack:) se crucea lumea pe strada cand ma vedea dar nu mai rezistam. eram om de zapada :crack:..bai dar v-ati inmultit nu mai cunosc pe nimeni ! inafara de 'cocoseii singuratici' and co :P ma ai naibii v-atzi facut smecheri avetzi si prospectzi fani alea alea. 2 luni v-am lasat si uite ce gasesc :10:

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helau lume! finaly am si eu timp liber am terminat sesiuneaa am dat azi o tura cu mobra printre troiene se crucea lumea pe strada cand ma vedea dar nu mai rezistam. eram om de zapada ..bai dar v-ati inmultit nu mai cunosc pe nimeni ! inafara de 'cocoseii singuratici' and co ma ai naibii v-atzi facut smecheri avetzi si prospectzi fani alea alea. 2 luni v-am lasat si uite ce gasesc

nu suntem smecheri...suntem vedete :crack: dar stai linistit ca nu uitam de unde am plecat,pentru voi autografele sunt din partea casei :crack: sa auzim numai de bine anu asta si asfalt uscat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am mai postat o data pe aceast post dar cum a zis si ravenitza nu am avut educatzia de a ma prezenta de la inceput (ce sa fac si eu, imi mai scapa ) asa ca am sa o fac acum

Ma numesc Razvan si detzin o Honda Hornet de 600cc din 2004 de culoare alba perlat cu citeva piese `custom` dar in general sunt recunoscut prin toba galagioasa de la mivv`

 

Am fost de citeva ori la intrunirile de la titan si citzva din voi ma stitzi cine sunt ..Citesc de ceva vreme acest post pt ca mi se pare unu din cele mai interesante dar si active fatza de majoritatea :crack:

 

Acum ca am terminat cu prezentarea vreau in primu rind sa ii multumesc lui Legnakrad pt ca a stat cu mine mai mult de 2 ore si ma ajutat sa plec spre casa.... 10 x omule. mai multe putem vorbi in pm

 

pt restu nu vreau sa aud comentari negative pot fii irascibil :crack: :crack:

Editat de ackard
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate,da ai plecat cam repede aseara bre..

Ce sa fac fata..n-ai vazut ca eram mort si neingropat?...Eram deja rupt in glezne de oboseala... mai aveam putin si ma amenda sanepidul ca umblu neimbalsamat pe strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Date inregistrate la 2009-02-21 05:00

Nebulozitate

Temperatura: -0.7°C

Presiune 1009.8 mb

Proces principal vreme rece

Nebulozitate cer mai mult noros

Precipitatii local ninsoare

Vant moderat cu intensificari

Presiune in crestere usoara

 

 

 

Cu alte cuvinte mai avem de asteptat vremea buna...mm de vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Date inregistrate la 2009-02-21 05:00

Nebulozitate

Temperatura: -0.7°C

Presiune 1009.8 mb

Proces principal vreme rece

Nebulozitate cer mai mult noros

Precipitatii local ninsoare

Vant moderat cu intensificari

Presiune in crestere usoara

 

 

 

Cu alte cuvinte mai avem de asteptat vremea buna...mm de vreme

 

 

Dar aveai sperante asa de mari de la ora 6 AM :crack:

Dupa cum se prezinta vremea si ce mai zic multe site-uri de specialitate poate, peste vreo 2 saptamani sa inceapa sa fie mai placut :crack:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu care ziceam ca acu vii cu vestea buna....

 

BUC-FILARET

Latitudine Longitudine

44.25oN 26.06oE

 

Date inregistrate la 2009-02-21 11:00

Nebulozitate

Temperatura: 1.4°C

Presiune 1012.2 mb

Proces principal vreme normala termic

Nebulozitate cer mai mult noros

Vant slab pana la moderat

Presiune stationara

 

Un pic mai buna vestea

 

 

La 6 dim la fel de proasta e vremea

 

 

 

 

 

Dar aveai sperante asa de mari de la ora 6 AM :crack:

Dupa cum se prezinta vremea si ce mai zic multe site-uri de specialitate poate, peste vreo 2 saptamani sa inceapa sa fie mai placut :crack:(

 

Pai nu vezi k nu aveam somn??? Crezi k e usor??? la naiba, la toti ne e greu dar nu la fel :crack::D?

2 sapt e prea mult o sa fie placut mult mai rpd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba mi-am scos jucaria de la garaj, fiindca dupa cum anunta astia de la meteo, viitorul nu suna prea bine, cel putin in urmatoarele doua saptamani.

 

 

Nu ma grabesc ! Aici mint :crack: ! Dar si cand o veni vremea..so..rabdare ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care erati asta seara cu 2 motociclete(Triumph parca) la metrou pe ninsoarea asta? :crack:

 

 

erau doo yamaha xs 400...si eram eu, dkw, symbolic si ovy _d :crack: avem si poze martor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Visan Dragos 28 Ani

Aprox. inginer civile

Carnet Cat. A din 2000

Momentan calaresc o Yamaha XT 125 si pe masa lu Mesterila 3 amante.

 

Ai aparut jigodie mica ... d-na Visan ma roaga s-o calaresc, uneori e geloasa k stau calare mai mult pe Honda decat pe ea P... bine ai venit cap de miel si fa-ti dreacu odata bicicleta aia k vine caldura si o sa fie cam greu sa ti-o mai imprumut pe a mea jegos mic :crack: ... te pup pe buci!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai aparut jigodie mica ... d-na Visan ma roaga s-o calaresc, uneori e geloasa k stau calare mai mult pe Honda decat pe ea P... bine ai venit cap de miel si fa-ti dreacu odata bicicleta aia k vine caldura si o sa fie cam greu sa ti-o mai imprumut pe a mea jegos mic :) ... te pup pe buci!!!

Ca-n tinereti...dragoste pe tunuri... :)

Pupaturi ca pe vremuri... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...