Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu te mai lua dupa Ripper, asta nu vine niciodata la intalniri & shit... Ii place sa se dea rotund pe forum pe aici. Si in afara de asta, e urat! :D

 

BTW Alexe, ai uitat aseara sa treci sa ne saluti la Academie. Frumos din partea ta? Iti pastrasem loc la geam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai lua dupa Ripper, asta nu vine niciodata la intalniri & shit... Ii place sa se dea rotund pe forum pe aici. Si in afara de asta, e urat! :)

 

BTW Alexe, ai uitat aseara sa treci sa ne saluti la Academie. Frumos din partea ta? Iti pastrasem loc la geam!

 

:D)) adica sa nu indraznesc sa va salut pt ca Ripper nu va fi acolo si voi de fapt ma veti lua la 3 pazeste?:-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai lua dupa Ripper, asta nu vine niciodata la intalniri & shit... Ii place sa se dea rotund pe forum pe aici. Si in afara de asta, e urat! :P

 

BTW Alexe, ai uitat aseara sa treci sa ne saluti la Academie. Frumos din partea ta? Iti pastrasem loc la geam!

 

Recunosc...am chiulit, motivat. Mi-a fost lene. :D

 

Pfiu! m-am linistit atunci! :) Sper doar sa pot ajunge diseara , chiar daca ajung cand plecati, sa-mi gadil urechiusele:-P

 

Incearca si cu o pana. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vii cu casca, se gaseste sa te ia cineva ca pasagera.

Gasim sigur un loc de pasager...

 

cum am mai zis poate ne mobilizam pana la Cernica la BIKEFEST ...macar k si o mica plimbare

...eu cel putin lenevesc pana pe la 8 la gaura de metrou si apoi am chef de o plimbarika

:D

Si eu o sa lenevesc pana pe la 8 la Titan dupa care ma mai gandesc daca vin sau nu...

Mesaj completat

Domn presedinte "hac" cum ramane cu "hac" ce am vorbit la titan vineri "hac" seara? Vad ca nu ati facut "hac" nici un anunt tinand cont de pozitia mea "hac" de alcolist al forumului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca don`shoara purtatoare de cuvant e pe la intrunirea moto, si toar`shu presedinte e cu capra la raze, tin sa informez comunitatea motociclistilor forumistilor din Titan ca ilustrul membru al comunitatii alexxx2, ma intreb cine e 1, a fost numit in functia de pivnicer.

De asemenea vreau sa atrag atentia ca in ciuda amenintarilor ca va veni la Titan, don`shoara cioranita a lipsit nemotivat. :D Se pare ca nu i-am gadilat de-ajuns urechile. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asemenea vreau sa atrag atentia ca in ciuda amenintarilor ca va veni la Titan, don`shoara cioranita a lipsit nemotivat. :D Se pare ca nu i-am gadilat de-ajuns urechile. :)

 

 

Pe aceasta cale vreau sa o anunt pe d-soara cioranitza ca este cu un pas mai departe de castigarea unuia din cele 2 premii consistente ,bifand o absenta in condica de prezenta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca don`shoara purtatoare de cuvant e pe la intrunirea moto, si toar`shu presedinte e cu capra la raze, tin sa informez comunitatea motociclistilor forumistilor din Titan ca ilustrul membru al comunitatii alexxx2, ma intreb cine e 1, a fost numit in functia de pivnicer.

De asemenea vreau sa atrag atentia ca in ciuda amenintarilor ca va veni la Titan, don`shoara cioranita a lipsit nemotivat. :D Se pare ca nu i-am gadilat de-ajuns urechile. :)

Adevarat! Imi recunosc absenta si lipsa unui motiv demn de mentionat, da' ma caiesc si ma revansez, cu suportarea pedepsei aferente desigur! Merge? :)

Mesaj completat

Pe aceasta cale vreau sa o anunt pe d-soara cioranitza ca este cu un pas mai departe de castigarea unuia din cele 2 premii consistente ,bifand o absenta in condica de prezenta ! :)

La naiba! Eu ma gandeam ca premiul e ca ne cunoastem si p-asta sigur il castig pana la urma! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat! Imi recunosc absenta si lipsa unui motiv demn de mentionat, da' ma caiesc si ma revansez, cu suportarea pedepsei aferente desigur! Merge? :)

 

Nu stiu, trebuie sa gasim o pedeapsa pe masura faptei. Sa stii ca este o fapta destul de grava ce ai facut. Caieste-te ca vine sfarshitul lumii.:)

 

 

P.S: In noua poza de la avatar, te-a prins militia la furat de gaini? :D

 

 

P.S 2: E vreo legatura intre nick-ul tau si comuna din jud. PH?

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, trebuie sa gasim o pedeapsa pe masura faptei. Sa stii ca este o fapta destul de grava ce ai facut. Caieste-te ca vine sfarshitul lumii.:wacko:

 

 

P.S: In noua poza de la avatar, te-a prins militia la furat de gaini? :unsure:

 

 

P.S 2: E vreo legatura intre nick-ul tau si comuna din jud. PH?

sau poate e urmasa lui cioran!!!din pantelimon! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau poate e urmasa lui cioran!!!din pantelimon! :grinbandit:

 

Pai daca e din Pantelimon, atunci o asteptam si pe la noi. O sa-i facem o primire cum trebuie, exact ca la carte, cu cola si seminte, evidnet din banii ei!

 

PS: Zi-mi pe unde stai in Pantelimon, ca sa-ti zic cu cine esti vecina! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, trebuie sa gasim o pedeapsa pe masura faptei. Sa stii ca este o fapta destul de grava ce ai facut. Caieste-te ca vine sfarshitul lumii.:wacko:

 

 

P.S: In noua poza de la avatar, te-a prins militia la furat de gaini? :unsure:

 

 

P.S 2: E vreo legatura intre nick-ul tau si comuna din jud. PH?

:kiss:)) pai daca ma caiesc e pe jumatate iertat deci din start mai scade pedeapsa! :laugh:

PS1: Nope, din pacate a mai crescut intre timp ,,,,dar vine ea vara viitoare:-P

PS2: Nope, nici o legatura, nu din cate stiu. :D

Mesaj completat

sau poate e urmasa lui cioran!!!din pantelimon! :grinbandit:

Bingooo!! M-ai ghicit!

Mesaj completat

Pai daca e din Pantelimon, atunci o asteptam si pe la noi. O sa-i facem o primire cum trebuie, exact ca la carte, cu cola si seminte, evidnet din banii ei!

 

PS: Zi-mi pe unde stai in Pantelimon, ca sa-ti zic cu cine esti vecina!

Se face cinstea de intrare! Delfinului, ceva plimbari azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se face cinstea de intrare! Delfinului, ceva plimbari azi?

 

Pai, la Delfinului, langa Mega sau Razorbladed si Dihania!

:grinbandit:

 

Diseara iesim la o barfa si o samanta la rondul de pe Maior coravu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:)) pai daca ma caiesc e pe jumatate iertat deci din start mai scade pedeapsa!

PS1: Nope, din pacate a mai crescut intre timp ,,,,dar vine ea vara viitoare

PS2: Nope, nici o legatura, nu din cate stiu.

Mesaj completat

 

Bingooo!! M-ai ghicit!

Mesaj completat

 

Se face cinstea de intrare! Delfinului, ceva plimbari azi?

 

Nu stiu daca mai scade pedeapsa, trebuie sa discuti cu toar`shu presedinte. :unsure:

 

Raspunsuri la P.S-uri:

Vara viitoare ce se intampla? unsure.gif

Pai tu ar trebui sa stii ca tu ti l-ai ales. :wacko:

 

Cioran din Pantelimon e un fel de vedeta? Un fel de Emil Cioran local? :grinbandit:

 

Baietii se plimba tot timpul, pana la non-stop si inapoi.

 

 

@Inima de metal, ma primiti si pe mine la o bomboana agricola? :kiss:

Mesaj completat

Toar`shu presedinte, am doo dedicatii pt dvs. :D

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, la Delfinului, langa Mega sau Razorbladed si Dihania!

:D

 

Diseara iesim la o barfa si o samanta la rondul de pe Maior coravu.

In sfarsit cineva care mai merge in parc ! Pe la ce ora? Si mai important decat atat, fara misto, primiti cu omu' nou - un fel de colind din pantelimon - au ba?:laugh:

Mesaj completat

Nu stiu daca mai scade pedeapsa, trebuie sa discuti cu toar`shu presedinte. :unsure:

 

Raspunsuri la P.S-uri:

Vara viitoare ce se intampla? unsure.gif

Pai tu ar trebui sa stii ca tu ti l-ai ales. :wacko:

 

Cioran din Pantelimon e un fel de vedeta? Un fel de Emil Cioran local? :grinbandit:

 

Baietii se plimba tot timpul, pana la non-stop si inapoi.

 

 

@Inima de metal, ma primiti si pe mine la o bomboana agricola? :kiss:

Sigur scade! face parte din legile nescrise ce naibii:)

PS.uri: vara viitoare e suficient de cald sa ma pot tunde din nou:D evident

De la Cioran vine;) si nu, inca nu se stie unde pleaca:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr=adevar dom' Vice foarte bune video-urile ! Data viitoare va astept la intrunirea comunitatii motociclistilor gay forumistilor cu graunte si cookies din motive bine cunoscute ! Va multumesc ! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...