Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

cine are sa-mi imprumute si mie un releu de incarcare bun sa fac o proba?...pe al meu il banuiesc ca isi da duhul,dar sa fiu sigur ca el este de vina...sa nu arunc banii aiurea pe criza asta....!!!Fac cinste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZX 10 R - 2007, albastru, km putini, etc, 4500 euro neg. Orice test, proba, etc se accepta numai pt cei care vor sa cumpere pe bune.

Vroiam sa-l iau pt mine dar deocamdata nu-mi permite sanatatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZX 10 R - 2007, albastru, km putini, etc, 4500 euro neg. Orice test, proba, etc se accepta numai pt cei care vor sa cumpere pe bune.

Vroiam sa-l iau pt mine dar deocamdata nu-mi permite sanatatea.

 

Re 2 all

Da ce draq ai patit...? Si ce ai facut cu honda ca am vazut-o la Pic si Poc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda am vandut-o.

A fost la ei pt retus - avea o zgarietura (mi-au rupt unii o glinda in parcare cu un sut probabil - si se zgariase si carena de la far). Cel care a luat-o o vroia tipla (omul nu are nici carnet :) ).

Cu sanatatea sunt probleme vechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 2 pasi de mine..eu stau vis-a-vis de cimitiru de la petrom :P Hola lume! Care e interesat maine de o tura prin bulgaria sa colindam si noi ca 'lumea buna' si sa ne intoarcem cu cateva beri zagorka (yum yum) ? Cam 150 km dus intors, hai 200 cu hoinarit mult :D plecarea mai pe la 12-13

 

 

 

 

 

Pe mine m-ati uitat de tot :)((( ca sa nu mai spun ca nici nu m-am plimbat.... :)((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri seara mare bal mare in bikers(str Matei Voievod) xcountry party, adicatelea ultima repetitie pentru intrunirea din Vama Veche(13-15 august)... SA VIE TOTI VECINII MEI LA O BERE!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Balea lac sambata careva?,multumesc nu face nimic.Nici nu va salut.

 

eu ma gandeam sa fac cu masina tot transfagarasanul si sa dorm o noapte prin pustiu cu cortul

..... dar vreau sa il fac si cu motorul ... plimbare de o zi

asa ca ma bag dc se merge

mai da-ne detalii.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Balea lac sambata careva?,multumesc nu face nimic.Nici nu va salut.

 

orly tu mergi sigur sambata pe transfagarasan

 

Dk se organizeaza lumea si se merge, eu vin cu masina pt bagaje si cumparaturi:)

 

pana acum ar merge:

1.Orly

2.Eu

3.Alexandra merge cu moto ei nu cu masina

 

daca mai sunt pers care vor sa mearga confirmati din timp ca sa ne facem si noi planurile

 

traseul: Buc.-Pitesti - Curtea de Arges - Balea - Fagaras - Brasov - Predeal - Buc.

traseul poate fi de o zi sau de 2 zile cu dormire pe la Balea ... eu prefer 1zzzi

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orly tu mergi sigur sambata pe transfagarasan

 

 

 

pana acum ar merge:

1.Orly

2.Eu

3.Alexandra merge cu moto ei nu cu masina

 

daca mai sunt pers care vor sa mearga confirmati din timp ca sa ne facem si noi planurile

 

traseul: Buc.-Pitesti - Curtea de Arges - Balea - Fagaras - Brasov - Predeal - Buc.

traseul poate fi de o zi sau de 2 zile cu dormire pe la Balea ... eu prefer 1zzzi

Mare grija imediat dupa baraj, vreo 15 km e varza rau drumul. Adica...mereu a fost nasol asfaltul pe Arges, dar asa ca acum nu l-am vazut niciodata. Groapa langa groapa si nisp printre ele, inclusiv pe curbe. Dupa intalnirea cu drumul de Cumpana e ok. Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orly tu mergi sigur sambata pe transfagarasan

 

 

 

pana acum ar merge:

1.Orly

2.Eu

3.Alexandra merge cu moto ei nu cu masina

 

daca mai sunt pers care vor sa mearga confirmati din timp ca sa ne facem si noi planurile

 

traseul: Buc.-Pitesti - Curtea de Arges - Balea - Fagaras - Brasov - Predeal - Buc.

traseul poate fi de o zi sau de 2 zile cu dormire pe la Balea ... eu prefer 1zzzi

 

 

Mare grija imediat dupa baraj, vreo 15 km e varza rau drumul. Adica...mereu a fost nasol asfaltul pe Arges, dar asa ca acum nu l-am vazut niciodata. Groapa langa groapa si nisp printre ele, inclusiv pe curbe. Dupa intalnirea cu drumul de Cumpana e ok. Drum bun!

 

 

asta e harta cu starea drumurilor, zona cu rosu e problema in rest e totul ok: http://www.openmap.ro/moto/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri seara mare bal mare in bikers(str Matei Voievod) xcountry party, adicatelea ultima repetitie pentru intrunirea din Vama Veche(13-15 august)... SA VIE TOTI VECINII MEI LA O BERE!!!!

 

I'll be there - 2 times - si aci si la vama ;) asta daca la vama primiti pietoni hehehehehe - plec in concediu si las fiara acasa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'll be there - 2 times - si aci si la vama ;) asta daca la vama primiti pietoni hehehehehe - plec in concediu si las fiara acasa :P

 

 

bikers..in otopeni, sau unde ....

vreau sa merg si eu...

la arc mere careva azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orly tu mergi sigur sambata pe transfagarasan

 

 

 

pana acum ar merge:

1.Orly

2.Eu

3.Alexandra merge cu moto ei nu cu masina

 

daca mai sunt pers care vor sa mearga confirmati din timp ca sa ne facem si noi planurile

 

traseul: Buc.-Pitesti - Curtea de Arges - Balea - Fagaras - Brasov - Predeal - Buc.

traseul poate fi de o zi sau de 2 zile cu dormire pe la Balea ... eu prefer 1zzzi

Merge si Catalin si avem ca tel sa ajungem seara la buzau la eveniment.Interzis acest traseu cardiacilor sau celor cu rau de km angro..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge si Catalin si avem ca tel sa ajungem seara la buzau la eveniment.Interzis acest traseu cardiacilor sau celor cu rau de km angro..........

;) ...gen 1700 km? :P (cine stie, cunoaste)

Asfalt uscat baieti! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba cu transfagarasanul ramane cam asa din punctul meu de vedere

 

Alexandra nu mai merge ...

dar merg 1. Eu

2. Orly

3. Catalin

..alti doritori sa continue lista

 

plecarea la un 7 dimi de la gura de metrou titan

 

eu de la Brasov o sa ma intorc in Buc , pt k seara plec spre Vama Veche .... dc vrea careva sa ii duc un bagaj spre mare sa zica

restul o iau spre Buzau

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ...gen 1700 km? :P (cine stie, cunoaste)

Asfalt uscat baieti! :)

adevarul este ca pana la hotdog este drumul lung cred ca inafara de la va rataciti prin bucuresti mai ales ca nu ai ma aparut decat pe forum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul este ca pana la hotdog este drumul lung cred ca inafara de la va rataciti prin bucuresti mai ales ca nu ai ma aparut decat pe forum ;)

:P Daca n-am mai aparut la titan, inseamna ca mai am si alte lucruri de facut cu timpul meu. Cat priveste plimbari, mai baga o fisa: /index.php?...p;#entry2536265 ... :)

Dar mai vorbim vineri la intalnire :D promit sa nu lipsesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba cu transfagarasanul ramane cam asa din punctul meu de vedere

 

Alexandra nu mai merge ...

dar merg 1. Eu

2. Orly

3. Catalin

..alti doritori sa continue lista

 

plecarea la un 7 dimi de la gura de metrou titan

 

eu de la Brasov o sa ma intorc in Buc , pt k seara plec spre Vama Veche .... dc vrea careva sa ii duc un bagaj spre mare sa zica

restul o iau spre Buzau

4.Marian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...