Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Caut si eu pe cineva cu stander-fata sa vad cum sunt discurile strambe :D Sau o idee cum sa ridic roata fata.

 

las-o bre ca merge asa :P Ucigas de caini ce esti! :)) Hai sa-ti dau un GSR frumos :) Lasa dreaku carenatele astea, is urate rau :)

 

 

 

Care are de vanzare un card de memorie CF ... cel putin 8GB si viteza cat de cat buna, un minim 133X

0766569300 Gabi

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

las-o bre ca merge asa :P Ucigas de caini ce esti! Hai sa-ti dau un GSR frumos Lasa dreaku carenatele astea, is urate rau

A trecut o luna de atunci si nu mi-a cazut nimic in cap :)) ...Sunt frumoase carenatele da` doar cand au carenele intregi :rolleyes: .Si vreau sa ma orientez spre SM ca viitoare mobra, pe langa asta :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las-o bre ca merge asa :P Ucigas de caini ce esti! :)) Hai sa-ti dau un GSR frumos :) Lasa dreaku carenatele astea, is urate rau :)

 

 

 

Care are de vanzare un card de memorie CF ... cel putin 8GB si viteza cat de cat buna, un minim 133X

0766569300 Gabi

 

Gata, te-ai saturat de GSR? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau gixxerul inapoi Rippereee ... :((((( GSRul saracul e OK ... dar nu se compara cu fosta :(

La anu', daca imi merg mie treburile bine, imi iau un Gixxer de 750 k7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haidi salutare.M-am mai prezentat eu anul trecut pe aici ,cand ziceam ca vreau sa-mi iau mobra.Eh, mi-am luat.Un zx4r din 94 , de care sunt foarte multumit.Ma numesc Alex si stau in Baba Novac , langa restaurantul chinezesc.Care imi spune si mie de unde sa-mi iau placute de frana? Multam. :cheers: :friends:

de la mine daca te mai intereseaza! da-mi un PM

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau gixxerul inapoi Rippereee ... :((((( GSRul saracul e OK ... dar nu se compara cu fosta :(

La anu', daca imi merg mie treburile bine, imi iau un Gixxer de 750 k7

 

Nehotarat mai esti. :crack: Dupa ce o sa iti iei gixer, iar vei plange dupa confort si te va bate pasagera cu poseta peste casca :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasagera nu mai merge oricum ... nu vrea sa mai auda de mers pe moto.

Asa ca, revin la gixxer si ii montez si monopostul :P Pana una alta, am sa dau o tura de racorire cu capra lui Marlitza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasagera nu mai merge oricum ... nu vrea sa mai auda de mers pe moto.

Asa ca, revin la gixxer si ii montez si monopostul :P Pana una alta, am sa dau o tura de racorire cu capra lui Marlitza :D

 

Nu mai vrea ca nu ai mai plecat tu sa te plimbi cu motorul. Stai sa pleci sa te plimbi, iar ea sa ramana acasa, sa vezi cum renunti iar la gsxr. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi mai semnati prezenta la titan sau ati emigrat spre alte grupuri ?? :scratch: pe topic vad ca sunteti activi ..

 

 

Nu ne ridicam la standardele tale ,asa ca nu . Ne anunti tu cand nu mai vii . :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi mai semnati prezenta la titan sau ati emigrat spre alte grupuri ?? :scratch: pe topic vad ca sunteti activi ..

 

Noi suntem forumisti. Lasam intalnirea de la titan adevaratilor motociclisti. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu vreau sa supar pe nimeni ca e forumist, motociclist sau ambele

eu vin la intalnirea de la Titan de ceva ani si nu vreau decat sa regasesc o gasca cu care sa socializez

 

Fiecare e un adevarat motociclist dupa parerea lui asa ca eu nu ma bag la pus etichete de forumist sau motociclist "adevarat" ... pusesem o intrebare care nu trebuia sa supere pe nimeni dar se pare ca lumea pune avocatii p mine

Asa ca imi retrag cuvintele/intrebarea, imi cer scuze pt deranj si va urez o zi buna :(

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu vreau sa supar pe nimeni ca e forumist, motociclist sau ambele

eu vin la intalnirea de la Titan de ceva ani si nu vreau decat sa regasesc o gasca cu care sa socializez

 

Fiecare e un adevarat motociclist dupa parerea lui asa ca eu nu ma bag la pus etichete de forumist sau motociclist "adevarat" ... pusesem o intrebare care nu trebuia sa supere pe nimeni dar se pare ca lumea pune avocatii p mine

Asa ca imi retrag cuvintele/intrebarea, imi cer scuze pt deranj si va urez o zi buna :(

 

 

De la mine primesti o imbratisare :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...