Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe la 7 incepe sa se stranga lumea iar apoi se pleaca la plimbari scurte prin bucale si imprejurimi

dupa 8; 8:30 nu mai gasiti pe nimeni

 

septimiu , te invit la o cheia in weekend , adica sambata de la 12 :) daca e frumos afara .

 

maine o sa ploua pe la pranz in Buc, iar la munte ploua sigur

eu o las pe duminica si mai cercetez vremea intre timp

 

daca se face frumos pe Duminica dupa 11-12 facem o plimbare pana la Cheia

cine e interesat sa strige

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 7 incepe sa se stranga lumea iar apoi se pleaca la plimbari scurte prin bucale si imprejurimi

dupa 8; 8:30 nu mai gasiti pe nimeni

 

 

 

maine o sa ploua pe la pranz in Buc, iar la munte ploua sigur

eu o las pe duminica si mai cercetez vremea intre timp

 

daca se face frumos pe Duminica dupa 11-12 facem o plimbare pana la Cheia

cine e interesat sa strige

 

....

 

nu stiu ce sa zic :) astept sa vedem ce zice si tovarasu asta al meu ca , se cearta acasa ca pleaca de nebun deci ... will talk

 

/index.php?/topic/662327-iesire-cheia-21-mai/page__p__2854474__fromsearch__1#entry2854474

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi s-a prognozat ca ploua un pic si a curs cu galeata

maine iar apar niste nori intre 6 si 15 care or sa ude bine

 

deci eu las cheia saptm aviatoare

asfalt uscat daca totusi plecati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-a udat putin , apoi ne-am uscat , iar ne-a udat dar una peste alta ne-am bucurat de cheia , si nu a fost foarte aglomerat , la masini ma refere , motorete mai erau .

 

teoretic eu mai prind un weekend liber abea peste 3 saptamani , deci , probabil in 3 saptamani mai merem odata :D n-am dat gumele pana la capat , mai aveam :( prima data pe cheia , nu stiam asfaltul , nu stiam drumul

 

a fost la prima coborare , pe un drum total strain :) . dupa aia am lasat-o de 1 deget , dar ... important e ca am ajuns intreg acasa :) dupa ce ne-a plouat ... etc

 

salutare , si asfalt uscat .

 

ps. daca sunteti interesati sa o iesire peste 3 saptamani cheia , rasnov , paraul rece , etc dati de veste, pana atunci ne vedem orim bucuresti

post-44675-0-58576500-1306026847_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-a udat putin , apoi ne-am uscat , iar ne-a udat dar una peste alta ne-am bucurat de cheia , si nu a fost foarte aglomerat , la masini ma refere , motorete mai erau .

 

teoretic eu mai prind un weekend liber abea peste 3 saptamani , deci , probabil in 3 saptamani mai merem odata :D n-am dat gumele pana la capat , mai aveam :( prima data pe cheia , nu stiam asfaltul , nu stiam drumul

 

a fost la prima coborare , pe un drum total strain :) . dupa aia am lasat-o de 1 deget , dar ... important e ca am ajuns intreg acasa :) dupa ce ne-a plouat ... etc

 

salutare , si asfalt uscat .

 

ps. daca sunteti interesati sa o iesire peste 3 saptamani cheia , rasnov , paraul rece , etc dati de veste, pana atunci ne vedem orim bucuresti

 

Cum sunt gumele? D`astea vreau sa iau si eu cand oi avea bani-prin toamna sper :) . Si le-ai luat noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost luate de noi de catre propietarul dinainte , sunt excelente si dupa ce le incalzesti se lipesc pe asfalt , daca e curat , fara piatra si nisip , sunt excelente pe ploaie , isi merita banii . mai mult nu stiu sa iti spun pentru ca nu m-am dat reising :) , nu stiam drumul , si vroiam sa ajung intreg si sanatos acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...