Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma scuzati, sunt cu capul in nori. Tocmai m`am intors de la mec sa va scriu ca am gresit ora =))) Era defapt acuma!! ..so..oferta este inca valabila :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Sunt nou p'aici si dornic de plimbari :) ... so, ma primiti in gasca voastra? :)

Bine ai venit !

in fiecare vine la gura de metrou Titan2 ( cea din parc nu din intersectie) intre 19 si 20:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Sunt nou p'aici si dornic de plimbari :) ... so, ma primiti in gasca voastra? :)

Bine ai venit !

in fiecare vine la gura de metrou Titan2 ( cea din parc nu din intersectie) intre 19 si 20:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc e vreun titanist care m poate ajuta

cumpar noi sau f putin folositi pantaloni/combinezon moto cu slaydere, masura ~50,51,52; de calitate si de firma.Septimiu0752447970 sau poate imi recomandati unde sa merg. THX

 

PS: prefer ofertele nu scorurile din magazine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pe cineva cu stander-fata sa vad cum sunt discurile strambe :D Sau o idee cum sa ridic roata fata.

 

Vii o data pe la mine si nu-ti trebuie stander fata :lol:

 

Septimiule - ai inceput sa pui jenunchiu pe jos de ai nevoie de pantaloni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vii o data pe la mine si nu-ti trebuie stander fata :lol:

 

Septimiule - ai inceput sa pui jenunchiu pe jos de ai nevoie de pantaloni?

Tu esti scump bre :laugh: ...lasa-ma sa sper ca e rahatu ala vopsit putin stramb si ca o sa ma plimb cu mobra vara asta (si fara sa mai am emotii ca dau peste lume pe trecere) :moto:

 

@ DKWraith2Anen O sa incerc asa ca oricum vroiam sa ii dau putin jos carenele laterale...

Editat de k-2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pe cineva cu stander-fata sa vad cum sunt discurile strambe :D Sau o idee cum sa ridic roata fata.

 

o pui pe cricul lateral si bagi o naveta de bere/suc (goala) sub mobra, cat mai aproape de roata fatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa dau carenele jos desi am o gaura de toata frumusetea de la un caine :rusinica: ...

 

vad ca ai crash pad-uri. poti folosi o capra metalica auto pozitionata sub crash pad-ul de pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vii o data pe la mine si nu-ti trebuie stander fata :lol:

 

Septimiule - ai inceput sa pui jenunchiu pe jos de ai nevoie de pantaloni?

 

pana acum nu puneam genunchiul jos ca nu aveam slaydere si pt k nu consider necesar sa racai asfaltul .. oricat de mult te lasi pe curve

dar am avut o f.mica cazatura si am zis sa trec la echipament adecvat .. mai mult pt protectia mea si nu pt a da cu genunchii pe jos

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca se mai nasc noi moto/forumisti ca vechii vad ca au murit de anul trecut si pana acum

 

salutare

intalnirile importante:

1. in fiecare miercuri la Arcul de triumf la intrarea in parc se strange lume din tot Bucurestiul intre orele 19 si 20-21

2. intalnirea noastra in fiecare vine la gura de metrou Titan2 ( cea din parc nu din intersextie) intre 19 si 20:30

mai sunt multe locuri de intalnire ... daca scotocesti forumul o sa le gasesti

asfalt uscat

:12101:

 

salutare,

 

sa inteleg ca in seara asta este intalnire la Arcul de triumf?

 

sunt nou pe forum si as vrea sa vin si eu (binenteles daca ma primiti)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haidi salutare.M-am mai prezentat eu anul trecut pe aici ,cand ziceam ca vreau sa-mi iau mobra.Eh, mi-am luat.Un zx4r din 94 , de care sunt foarte multumit.Ma numesc Alex si stau in Baba Novac , langa restaurantul chinezesc.Care imi spune si mie de unde sa-mi iau placute de frana? Multam. :cheers: :friends:

post-58995-0-44038200-1309369939_thumb.jpg

post-58995-0-39683200-1309369978_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina si buna mobra dc ai grija de ea in continuare

ai grija la placute sa cumperi ce trebuie .. sunt placute moi-tari-stock si diferenta e considerabila intre ele

 

locurile de intalnire recomandabile :crack: sunt multe ...

1. in fiecare miercuri la Arcul de triumf la intrarea in parc se strange lume din tot Bucurestiul intre orele 19 si 20-21

2. intalnirea noastra in fiecare vine la gura de metrou Titan2 ( cea din parc nu din intersextie) intre 19 si 20:30

si lista poate continua ...

 

bafta si asfalt uscat

:12101:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...