Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Eu o sa zic pas atat litoralului cat si SMAEB-ului :nono:

Din nefericire/ fericire (nici eu nu stiu sigur) va trebui sa fiu la Budapesta timp de 1 saptamana incepand de joi!

 

Sper sa ne vedem (la priopriu) cand voi reveni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DhL si Legnakrad bafta multa maine la ex!!! luati perm (cartonul) ca sa puteti calari si voi fara frica de politai :nono:

danke danke ! maine e ziua cea mare ;) de 1 mai vin si eu acum am aflat dar nu stiu sigur daca cu motoru sau cu masina. oricum una din doua :lol: cu masina vin cu parintii si cobor in vama. sper sa vin cu gajika totusi :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ai nostri !!!

Noi nu plecam la mare ???

Ca cica asa e la moda ..de 1 Mai la Vama Veche. Ce draq, oameni suntem.

Hai spuneti care, cum, cand!

Yo cu Blondu ziceam ceva de sambata ora .... nici prea dar nici prea

 

Intrebarea este daca plecam cand ne intoarcem?Ca eu nu am invoire decat sambata :nono:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu mergi cu sotia ??? eu vin cu Andreea (prietena mea)

Ne intoarcem dupa cum ne simtim !!!

Deci tu andrea bogdan si eu adica doar 4 ?

Sotia mea vrea sa vina doar cu masina iar eu sunt satul de masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa plec vineri seara la Cluj si ma intorc abia luni, asa ca nu pot presta... :lol:

Dar va urez de pe acum distractie maxima si mucificare placuta...sau invers, whatever :nono:

Partea buna e ca plec calare... :lol: :smoke:

Wow ce super mergi la cluj cu motorul vineri seara!Ma poti lua si pe mine pana in sighisoara? :lol:

 

danke danke ! maine e ziua cea mare :lol: de 1 mai vin si eu acum am aflat dar nu stiu sigur daca cu motoru sau cu masina. oricum una din doua :lol: cu masina vin cu parintii si cobor in vama. sper sa vin cu gajika totusi :lol:

Bafta multa Dragos pe maine la examen,sper sa il ei si sa poti sa umbli si u cu gagica ta superba pe sosea! ;) Sa ne anunti ce ai facut,noi iti tinem pumnii! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: Eu m-am dus la garla a doua oara.... Prima data 20p si azi 21p..... ;)

Macar se pare ca pe 16.05 voi lua 22p, ca sa continui ascensiunea... Numai sa nu treaca sezonul pana o sa am si eu Aul... Pana atunci cu Natasha pe campuri, lacuri si paduri. :smoke:

 

Cred ca o sa plec cu masina duminica in Piatra Craiului, la IRINA. Minivacanta asta a mea o sa fie tot pe 4 roti, desi ma gandeam sa urc motorul sus pe portbagaj pana la munte, dar e cam greu, desi vad ca e posibil.

 

Bafta tuturor! :lol:

post-13848-1177488976_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce super mergi la cluj cu motorul vineri seara!Ma poti lua si pe mine pana in sighisoara? :nono:

 

Adi te-as lua cu placere numai ca eu merg pe Valea Oltului (Pitesti, Rm. Valcea, Sibiu, Alba Iulia, Cluj), pentru ca stiu bine traseul.

Ma batea gandul sa incerc si pe Valea Prahovei dar avand in vedere ca e drum de noapte si n-am mai fost de cativa ani pe acolo, nu e tocmai indicat.

Mi-am propus sa merg pe Valea Prahovei cand ma intorc de la Cluj, ca plec ziua. Daca vrei te iau atunci, adica luni. Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam sa urc motorul sus pe portbagaj pana la munte, dar e cam greu, desi vad ca e posibil.

 

Bafta tuturor! ;)

Attached thumbnail(s)

 

:smoke: asta-i uta, din pitesti..... :nono: nebun mai e omu' (in sensul bun al cuvantului)....si daca nu ma insel eu era la brasov , la intalnire, dupa ce a chinuit motoreta aia rau.....ca sa nu mai vorbim de motorrockul de anu trecut ...cand a creat un adevarat haos noaptea..n-o sa fie uitat prea curand

 

DHL, legnakrad...imi pare rau sa aud treburi d'astea.....sa fie cu noroc data viitoare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu pe-aici :nono:

salutare vecinilor! :smoke:

 

Stau in spate la Mega Image. Am terminat scoala pentru mobra de 2 zile si mai am citeva sedinte cu conserva (vreau sa dau pentru A si B ). Deocamdata string banuti pentru un micut ninja ZXR 400 si urmeaza ca in a 2-a jumatate a lui iunie sa ma duc in Germania dupa el. Deja sunt ingrijorat in privinta locurilor de parcare... ori voi avea succes sa gasesc ceva "safe" prin zona ori o ancorez de un lant si-mi iau pusca cu aer comprimat pe care voi monta un laser de-ala de buzunar, sa-i descurajeze pe rau-voitori cind il vor vedea pe piept, pe frunte, samd (ca-n filme! :lol: )

Ma bucur sa observ ca sunteti multi motociclisti prin zona.

Motociclisti, drumuri curate, parculete, fete frumoase... stiam eu de ce iubesc cartierul asta :lol:

 

bafta si afalst uscat! ;)

Editat de lfxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uufff.. legna si dhl... sry de vesti... :nono: lasati suparare, ca 3 e numar magic.. ;)

in concluzie, care pleaca razna care ramane in urma sa tzina mesele ocupate cu bere zilele astea..? :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DHL & legnakcard - sorry de vesti. Las'ca n-au intrat zilele-n sac. Puneti burta pe carte, nu cartea pe burta

In alta dezordine de idei, parerea mea e ca oricum ar trebui sa dati de baut...asa de suparare :nono:

Daca nu ma credeti, intrebati-i si pe ceilalti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...