Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Ufff...si cat v-am cautat :unsure:

 

Salutare!

 

Florin ma numesc,am o Honda SHADOW 600 VT (neagra) de 2 saptamani si stau pe Bd. Palady(iesirea spre autostrada) pe langa statia tramvai Dumbrava Noua.

 

Mai primiti unul?? :)

 

Daca da, vin sa va cunosc si eu vineri seara la 19:00!

 

Bafte!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumesc :) acum plec, gasesc eu :crack:

 

 

 

merci, merci! raman dator cu o bere fara alcol :)

 

 

 

Eu in prima zi am facut cele mai multe greseli :unsure: inclusiv depasire de viteza

hi hi..depasirea de viteza a fost un pic mai trz...tot pe la titan :crack:

Ce faci Gabi,cum mai esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff...si cat v-am cautat :crack:

 

Salutare!

 

Florin ma numesc,am o Honda SHADOW 600 VT (neagra) de 2 saptamani si stau pe Bd. Palady(iesirea spre autostrada) pe langa statia tramvai Dumbrava Noua.

 

Mai primiti unul?? :crack:

 

Daca da, vin sa va cunosc si eu vineri seara la 19:00!

 

Bafte!!

 

salutare :lol: cine sa nu te primesca ? :kick: il mananc :pow: Apropo! vezi ca esti vecin cu pachemon :) un baiat de nota 10

 

hi hi..depasirea de viteza a fost un pic mai trz...tot pe la titan :lol:

Ce faci Gabi,cum mai esti?

 

Sunt bine, multumesc :rock: :unsure: Rana de la glezna e aproape vindecata :eek:

Am gasit MOTUL :wink: era chiar visavi de Spiru Haret. O tanti draguta acolo ... m-a lasat fara 180lei :crack: Pana la urma am mers pe 300V 15W50

Daca reusesc sa termin azi treaba, ne vedem maine :)

 

Mai e un tip aici la mine in Ozana cu un GSX-R negru k6 sau k7. Il admir in fiecare zi :rock: Este cu voi in gasca?

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare :) cine sa nu te primesca ? :crack: il mananc :crack: Apropo! vezi ca esti vecin cu pachemon :unsure: un baiat de nota 10

Perfect! :) poate vine si el si-l voi cunoaste

P.S. :nu trebuie sa ma primiti cu paine si sare,sunt burtos si asa :crack:

 

Pe vineri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff...si cat v-am cautat :unsure:

 

Salutare!

 

Florin ma numesc,am o Honda SHADOW 600 VT (neagra) de 2 saptamani si stau pe Bd. Palady(iesirea spre autostrada) pe langa statia tramvai Dumbrava Noua.

 

Mai primiti unul?? :)

 

Daca da, vin sa va cunosc si eu vineri seara la 19:00!

 

Bafte!!

 

sa traiesti vecine!!! ca sa stii despre cine e vorba e aprilia aia de pe bulevard care mai mereu cu doi nebuni dupa (pe)ea.

 

m-am gandit io bine si ma stateam asa un pic (ca tot sunt in concediu) pe ganduri si mi-a iesit... ma nu ne facem si noi niste etichete pe care sa le lipim in piept pe moto sau mai stiu eu pe unde cu nick-urile noastre? asa ne vom cunoaste mai bine

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff...si cat v-am cautat :)

 

Salutare!

 

Florin ma numesc,am o Honda SHADOW 600 VT (neagra) de 2 saptamani si stau pe Bd. Palady(iesirea spre autostrada) pe langa statia tramvai Dumbrava Noua.

 

Mai primiti unul?? :crack:

 

Daca da, vin sa va cunosc si eu vineri seara la 19:00!

 

Bafte!!

 

 

desigur ca esti binevenit!

 

p.s. s-a spart conducta de motociclisti :unsure:

 

 

sa traiesti vecine!!! ca sa stii despre cine e vorba e aprilia aia de pe bulevard care mai mereu cu doi nebuni dupa (pe)ea.

 

m-am gandit io bine si ma stateam asa un pic (ca tot sunt in concediu) pe ganduri si mi-a iesit... ma nu ne facem si noi niste etichete pe care sa le lipim in piept pe moto sau mai stiu eu pe unde cu nick-urile noastre? asa ne vom cunoaste mai bine

 

E o idee, sau macar sa-si puna toti in profil poza cu ei... asa, ca mine! :)

Editat de stefan_cb750
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desigur ca esti binevenit!

 

p.s. s-a spart conducta de motociclisti :unsure:

 

 

 

 

E o idee, sau macar sa-si puna toti in profil poza cu ei... asa, ca mine! :)

 

 

nu s-a spart nimic si nici rasturnat, ci s-au mutat mai in "centru"

 

duamne ce urat esti in poza :)

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu s-a spart nimic si nici rasturnat, ci s-au mutat mai in "centru"

 

duamne ce urat esti in poza :crack:

 

:) :crack: Lasa ma.... noi sa fim sanatosi! :unsure:

 

p.s. stiti vorba aia...

De urata...nu-i frumoasa, da-i desteapta....prostuta de ea... :)

Editat de stefan_cb750
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc diseara sa-mi iau motoreta...ca sta singurica intr-un garaj pe Mihai Bravu :unsure: ....si sa facem si prima plimbare :)

Eu am facut scoala in ilioara...la motoluis.....si mi-a zis instructorul ca pot sa vin la o ora de iesit in trafic cu el in spate(ca pasager)..... A mai fost cineva? Aveti idee...ajuta la ceva?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc diseara sa-mi iau motoreta...ca sta singurica intr-un garaj pe Mihai Bravu :unsure: ....si sa facem si prima plimbare :)

Eu am facut scoala in ilioara...la motoluis.....si mi-a zis instructorul ca pot sa vin la o ora de iesit in trafic cu el in spate(ca pasager)..... A mai fost cineva? Aveti idee...ajuta la ceva?? :)

vrei sa venim sa te ajutam sa o duci pana in ilioara pe roti si intre picioare?

da ajuta !!

 

 

asa am inceput si eu si am acum cam 4500 pana maxim 6000, nu imi amintesc exact

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa venim sa te ajutam sa o duci pana in ilioara pe roti si intre picioare?

da ajuta !!

 

 

asa am inceput si eu si am acum cam 4500 pana maxim 6000, nu imi amintesc exact

ce zici tu ca ajuta?sa ia pasager acum ???? io nu cred..sincer..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pachemon: merci pt oferta....ma insoteste un amic cu motorul :)

eu intrebam daca ajuta cu ceva iesitul in trafic cu instructorul ca pasager.... ca dupa ce ca e motoreta grea,sa mai merg si cu cineva in spate...acum mi se pare imposibil!!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pachemon: merci pt oferta....ma insoteste un amic cu motorul :)

eu intrebam daca ajuta cu ceva iesitul in trafic cu instructorul ca pasager.... ca dupa ce ca e motoreta grea,sa mai merg si cu cineva in spate...acum mi se pare imposibil!!! :)

 

Eu cred ca vrea sa te stranga in brate instructorul, dar nu te-ai prins tu... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pachemon: merci pt oferta....ma insoteste un amic cu motorul :)

eu intrebam daca ajuta cu ceva iesitul in trafic cu instructorul ca pasager.... ca dupa ce ca e motoreta grea,sa mai merg si cu cineva in spate...acum mi se pare imposibil!!! :unsure:

i-a iesi tu singurica in trafic cate putin, cate putin si vei ajunge la performanta sa iesi singurica dar pana atunci exerseaza in ilioara, drumu pana acolo si drumul de acolo acasa. asa am facut si eu intai a mers un prieten pe langa mine pana acolo apoi am mers singur pana acolo si de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a iesi tu singurica in trafic cate putin, cate putin si vei ajunge la performanta sa iesi singurica dar pana atunci exerseaza in ilioara, drumu pana acolo si drumul de acolo acasa. asa am facut si eu intai a mers un prieten pe langa mine pana acolo apoi am mers singur pana acolo si de acolo.

ai vazut ca de pasager vorbea ?:unsure:

 

are dreptate,incearca intai sa-ti cunosti motoreta la inceput prin poligon...oricum nu o s-o cunosti asa rpd ,dar ajuta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut ca de pasager vorbea ?:unsure:

 

are dreptate,incearca intai sa-ti cunosti motoreta la inceput prin poligon...oricum nu o s-o cunosti asa rpd ,dar ajuta :)

 

 

cacao recunosc, dar ai de dat o bere!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca vrea sa te stranga in brate instructorul, dar nu te-ai prins tu... :unsure:

pai daca e asa...terbuia sa-mi zica bai nene....nu sa riscam sa ne rupem picioarele pe strada pt o imbratisare!!! :)

 

 

o sa urmez si sfatul vostru de a merge in ilioara...mai ales ca fac pana acolo 5 min maxim.....sa vad cum ma descurc in seara asta, daca merge treaba...ma duc singurica in poligon :)

Editat de aileea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dhhraaaagi tovaaaahhhhrashi :) va anuntz k in momentul acesta am in mana urmatoarele obiecte :

 

- capac stanga motor

- maneta ambreiaj

 

maine o sa am si scaritza pilot .... si ma duc pana acolo la spiru sa imi iau ulei :)

 

nu stiu sigur dak pana seara la 7 o sa fie gata pisicutza.... dar mai mult ca sigur saptamana viitoare vin cu ea la titan :crack:

 

 

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca e asa...terbuia sa-mi zica bai nene....nu sa riscam sa ne rupem picioarele pe strada pt o imbratisare!!! :unsure:

 

 

o sa urmez si sfatul vostru de a merge in ilioara...mai ales ca fac pana acolo 5 min maxim.....sa vad cum ma descurc in seara asta, daca merge treaba...ma duc singurica in poligon :)

 

daca vreau sa te strang in bratze trebuie doar sa iti spun deci , nu sa iti cer sa fiu pasager pe motocicleta ta ? dar cum orice plimbare cu motocicleta tot dureaza 2-3 min inseamna ca este o imbratisare mai indelungata decat una fatza in fatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreau sa te strang in bratze trebuie doar sa iti spun deci , nu sa iti cer sa fiu pasager pe motocicleta ta ? dar cum orice plimbare cu motocicleta tot dureaza 2-3 min inseamna ca este o imbratisare mai indelungata decat una fatza in fatza

Avand in vedere ca in seara asta am iesit la prima plimbare....nu o sa pot veni maine la intalnire, inca nu ma simt in stare sa ies singura si la ora cu trafic destul de intens.....dar pana vinerea viitoare mai dau cateva ture si ma prezint la Titan....si sa vezi atunci imbratisare!!!! :unsure:

 

 

Si app de prima plimbare........WOW.... e incredibillllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de aileea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca in seara asta am iesit la prima plimbare....nu o sa pot veni maine la intalnire, inca nu ma simt in stare sa ies singura si la ora cu trafic destul de intens.....dar pana vinerea viitoare mai dau cateva ture si ma prezint la Titan....si sa vezi atunci imbratisare!!!! :disappointed:

 

 

Si app de prima plimbare........WOW.... e incredibillllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

incearca sa vii si azi dar sa fii "insotita" adica sa iti tina cineva spatele sa iti faca loc sa te poti incadra pe o anumita banda etc. asa a fost cu jamalex l-am luat la acoperire si ne-am plimbat pana tarziu in noapte prin tot bucurestiul asta de cacao. deci daca vrei sa vii neaparat vin eu cu gajica si cu moto sa te luam si te ducem si acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se duce la Sighisoara ?

sambata dimineata 26 iulie, plecarea din petrom militari, in principiu ora 4, dar sper sa aranjam pentru ora 7 ca m-au cocosat cu muca la scarbiciu si mor de somn :blbl: , un motor din galati, patru din buc(o vitezana si trei touring) si o masina, facem transfagarasanul si sighisoara, acolo ne mai intalnim cu doua masini care pleaca de azi, vineri, asa ca putem afla de la plecare cum este vremea. cazare la cort, poate si o vizita prin sibiu. pt alte detalii , cristian 0788829694, :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...