Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

azi e prima zi cand:

-am mers 50 de km cu moto -am fost salutat de nsite motociclisti pe iuliu maniu (17-17.30) langa leu si mai devreme de un suzuki ...dar fiind prima mea excursie n am retinut numere etc

-am fost ignorat complet- de un tip la natiunilor unite (17-45.-18) dar il inteleg perfect (el era echipat complet iar eu ... mi-e si jena! - veti vedea pozele cat de curand )

-am fost cu o moto la service (desprre hyosung si calitatea lor nemaiintalnita in episodul urmator)

-am cazut (de fapt am scapat o in praf la o km/h).

-am depasit 100 pe 2 roti (doar cateva secude si unde era drumul GOL nu liber)

-am facut presiunea la roti.

 

Per total o zi buna cu 300+ km !

 

Multumesc G0055!

post-39388-1215134435_thumb.jpg

post-39388-1215134482_thumb.jpg

post-39388-1215134514_thumb.jpg

Editat de jamalex2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si ce facem acolo? vine si cristigh?

:bigstar: Aha deci prieten cu Cristi...el e plecat, sau cel putin e pe punct de plecare la Vadu.

Noi ne strangem, stam de vorba si apoi ceva plimbarica cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie de un sprijin pentru un coleg de al nostru pentru maine pentru united

 

 

/index.php?...p;#entry1305863

 

:crack: s-a rezolvat miticule, nu te mai agita atat ! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt vecin cu el! m-a invitat de multe ori dar mi-a fost rusine sa vin pe jos / conserva!

:bigstar: Si el sta pe bara momentan, are motorul in service.

 

as vrea si eu clatite de la matrimoniale :crack: ...dar ma multumesc si cu o plimbarica!

Asta e cu totul alta poveste, asa ca pana una alta, hai diseara la Titan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: s-a rezolvat miticule, nu te mai agita atat ! :bigstar:

merci

 

auzi protectii pentru maini alea sparte ce zici crezi ca mai poti sa faci si tu un gest azi, te imbat daca mi le aduci

 

as vrea si eu clatite de la matrimoniale :laugh: ...dar ma multumesc si cu o plimbarica!

 

clatite nu avem ... doar o vorba buna si aia e gratis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mrc , eu deja am vb cu cineva dc imi gaseste ce vreau sa imi aduca

dc nu reusesc ramane varianta sa merg eu in italia

 

 

 

Am mai gasit o varianta de moto care arata f bine

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1549689

 

voi ce parere aveti :bigstar:

 

Septimiu, eu zic sa nu iti iei motor in 2 cilindri, e mare diferenta fata de ce ai avut. Eu am mers si nu mi-a placut. Acuma cei care au o sa ma contrazica dar eu zic sa mergi macar cativa zeci de km si sa vezi diferenta :crack: Si apropos vrei sa faci downgrade la caluti ? (iar o sa sara pe mine lumea ca de fapt caii la 2 cilindri sunt mai mari :laugh:)

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut jamale, uite eu tre sa plec intr-o ora, dar mai intai sa-mi recuperez manusile :lol:

as veni cu toate placerea dar marea ma trage spre ea.

ne betivim altadata. multa bafta si asfalt uscat. :kiss:

il ia cineva pasager pe cristigh?

LE: am scos moto din service, si plec calare la vadu :D

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur k o sa fie diferenta mare intre cei 112cai de la vitezana si cei doi cilindri cu 70si ceva de cai, oricum ai vazut k si dc aveam cu ce nu prea ma aruncam in gaz

Eu ma gandesc la reputatia nu prea buna a kawa-urilor , sper sa compenseze faptul k e app noua '05-06 si in rest daca pot sa depasesc putin limita legala pe autostrada k sa tin pasul cu voi :D ..dc mai e si fiabila in oras :kiss: atunci sunt multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei vine destula lume, nu toti se anunta aici, asa ca ne vedem acolo.

 

Intrunirea moto a Cavaleriei de Titan este in fiecare vineri intre 19-20 la statia de metrou Titan, gura din parc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tricou, pantaloni scurti .... :kiss: :lol: ... dar cum nimeni nu e usa de biserica :D & ride safe

nu e vina lui... :laugh: ma fac responsabila eu mai intai pentru ca a fost el nevoit sa conduca asa pe sosea...si cu ocazia asta tin sa i multumesc lui jamalex pentru ca m a suportat o zi..si owe you one;)

 

bietul a stat cu mine la service si s a mai chinuit si prin traficul din bucuresti...bleah, hate it!:P de aia nu ma incumet eu sa conduc moto pe aici, :laugh:

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur k o sa fie diferenta mare intre cei 112cai de la vitezana si cei doi cilindri cu 70si ceva de cai, oricum ai vazut k si dc aveam cu ce nu prea ma aruncam in gaz

Eu ma gandesc la reputatia nu prea buna a kawa-urilor , sper sa compenseze faptul k e app noua '05-06 si in rest daca pot sa depasesc putin limita legala pe autostrada k sa tin pasul cu voi :D ..dc mai e si fiabila in oras :kiss: atunci sunt multumit

 

 

ER 6n e o moto ff misto (parerea mea) iar daca vrei sa mergi cu ea prin oras si nu sa ii dai 300 pe autostrada e o alegere mai buna decat o vitezana. in plus 70 cai sunt suficienti (din nou parerea mea). asa ca te asteptam in clubul naked.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai mergeti undeva? ca proprietarul (G055) mi-a dat banuti de gaz!

 

 

da la artificii ca e gratis pentru moto :kiss:

fix aici o sa merg eu, dupa intrunire merg in Bikers sa iau gasca si apoi mergem la acest show de artificii

 

ER 6n e o moto ff misto (parerea mea) iar daca vrei sa mergi cu ea prin oras si nu sa ii dai 300 pe autostrada e o alegere mai buna decat o vitezana. in plus 70 cai sunt suficienti (din nou parerea mea). asa ca te asteptam in clubul naked.

Vlaaaadddddddddddd :D ce faci mai? zilele trecute il intrebam pe Bogdan daca mai stie ceva de tine. Ce mai faci? Ne onorezi cu prezenta azi?! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ER 6n e o moto ff misto (parerea mea) iar daca vrei sa mergi cu ea prin oras si nu sa ii dai 300 pe autostrada e o alegere mai buna decat o vitezana. in plus 70 cai sunt suficienti (din nou parerea mea). asa ca te asteptam in clubul naked.

 

 

merci d sfat si de invitatie , mi-a mai crescut increderea :D

..iar dc totul merge bine in 1-2 sapt ne vedem la titan :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...