Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vai am lipsit si eu o sapt si uite ce activitate intensa aici pe forum ;)sa vad vineri daca tot asa intensa ramane activitatea :disappointed:

 

@septimiu - frumoasa bestia sa o stapanesti sanatos...felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vesti bune !!! e gata mobra !!! e semi naked acum ... ii lipsesc pintenii ... dar pot sa merg cu ea :disappointed::D:D:D cine se baga la o plimbare ???

 

 

nu pot sa astept pana vineri sa va vad :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la popoare!!

Florin si HONDA SHADOW 600 "NEAGRA" va saluta!

 

Voiam sa va spun ca mi-a parut bine sa va cunosc(dupa fata cel putin, caci nume...1,2 am retinut :disappointed: ) si sa-mi cer scuze deoarece nu am ajuns la suc(un telefon neprevazut).

 

Pana data viitoare,Numai Bine!

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am rabdare si nici timp sa citesc paginile scrise de vineri pana azi...asa ca v-as ruga, cei care ati spus vineri ca veniti la intrunirea de la Brasov sa ma anuntati cand scapati de la munca.

Eu as face o plecare vineri la ora 6 de la Titan. Va cade bine ora?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa ajung si eu vineri

poate ma jutati si imi spune ti si mie unde schimb un cauciuc pe spate, uleiul si placutele de frana(toate odata)

 

iar am postat de pe alt id :D

 

:moto: in spatele blocului :ok:

daca vrei sa si echilibrezi roata ... la Autozone sau Sama

 

NU am rabdare si nici timp sa citesc paginile scrise de vineri pana azi...asa ca v-as ruga, cei care ati spus vineri ca veniti la intrunirea de la Brasov sa ma anuntati cand scapati de la munca.

Eu as face o plecare vineri la ora 6 de la Titan. Va cade bine ora?!

 

suna bine

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a mai venit ravenitza la intalniri sa faca poze??? :D

ba da am fost, insa am uitat aparatul acasa. lasa ca o sa mai fac poze curand. :D

 

am fost multi. si ravenitza dar nu a mai facut poze.

pai apoi ziceti ca sunt paparazzi! :moto: :D

 

PS: daca puteti sa-mi spuneti cine e ravenitza... nu de alta dar are sa-mi dea o bere... si nu stiu cine e daca ma puteti ajuta umpic... :P[/color]

Bai asta! :D Ti-am zis ca te imbat, asa ca la Brasov sa te pregatesti de o noapte de betie! :D :ok:

 

ravenitza e tipa cu sr-ul care trebuie schimbat kitul de lant.

cu SLR! si stai linistit ca stie bine cine sunt :D

 

Mi-am schimbat kitul de lant, deci: plimbareeeeeeeeeeeeee!!!!!! Oricum weekendul asta nu am stat acasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la popoare!!

Florin si HONDA SHADOW 600 "NEAGRA" va saluta!

 

Voiam sa va spun ca mi-a parut bine sa va cunosc(dupa fata cel putin, caci nume...1,2 am retinut :D ) si sa-mi cer scuze deoarece nu am ajuns la suc(un telefon neprevazut).

 

Pana data viitoare,Numai Bine!

 

RESPECT

ok te iertam de data asta... :ok: sa nu se mai intample!!!! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii sambata...unii vineri...cnd se pleak pan la urma??? si pana cnd se sta??poate mas baga si eu dak ma ia cineva k pasager...nu de alta dar ink nu am plasticul si nu ma risc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenitza vrea sa plece vineri ca sa nu vina la 7 la intalnire... las' ca stim noi...

desigur :D ma dai tu de gol repede! sa vezi ce iti fac!

 

am si eu o rugaminte: cine poate sa il ia si pe Ovy pasager...cu cheltuielile de rigoare...Pls ca el nu are permisul inca si o asemenea intrunire nu merita ratata. Pretty pls! :D

 

Situatia sta in felul urmator, majoritatea mi-au comunicat ca ar fi bine sa ne intalnim mai devreme. Asa ca intalnirea ramane vineri la 17.15 si plecarea la 17.45. Traseul este Buc-Cheia-Brasov (popas)- Transfagarasan- Bucuresti. :moto:

 

Si eu ies de la munca la 4.30, tocmai in pipera...o sa bag o fuga mare, o sa imi iau bagajele la birou si asta e. Poate plec si mai devreme...acu depinde si de sefii vostri, nu va puteti invoi 30 minute? :ok:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desigur :D ma dai tu de gol repede! sa vezi ce iti fac!

 

am si eu o rugaminte: cine poate sa il ia si pe Ovy pasager...cu cheltuielile de rigoare...Pls ca el nu are permisul inca si o asemenea intrunire nu merita ratata. Pretty pls! :D

 

Situatia sta in felul urmator, majoritatea mi-au comunicat ca ar fi bine sa ne intalnim mai devreme. Asa ca intalnirea ramane vineri la 17.15 si plecarea la 17.45. Traseul este Buc-Cheia-Brasov (popas)- Transfagarasan- Bucuresti. :moto:

 

Si eu ies de la munca la 4.30, tocmai in pipera...o sa bag o fuga mare, o sa imi iau bagajele la birou si asta e. Poate plec si mai devreme...acu depinde si de sefii vostri, nu va puteti invoi 30 minute? :ok:

 

sugestii:

 

17:30 plecarea (15 minute de asteptare poate e destul (?))

 

daca mai e cineva care ajunge mai tarziu... poate folosi telefoanele, si ne poate ajunge din urma usor.

 

tu din pipera nu trebuie sa te duci back in titan ca sa te intorci pe acelasi drum, decat daca nu se descurca oamenii fara tine :D putem sa facem 2 grupuri de intalnire, 1 la titan si 1 la rond la d-na ghica unde ne putem uni in guget si simtziri :D decat sa te grabesti fugind in plus prin bucuresti si sa faci o nefacuta, zic eu mai bine astepti cu noi grupul in zona d-na ghica.

 

si ultima propunere: la dus prin cheia, la intors pe transfagarasan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...