Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Bogdan: daca ajunge kitul de lant pana vineri seara, in weekend merg la Sighisoara.

Pt restul: wow ce de persoane noi! Ma bucur. Intalnirea ramane in fiecare vineri la gura de metrou Titan, cea din parc, intre orele 19-20.

ok,ne vedem acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oki....s-ar putea ca vineri sa vin pe jos,..macar sa va cunosc...

Am cazut azi cu motoreta si mi-am spart capacul de la ulei...bine,plus oglinda stanga tandari si carena....:)

dc nu reusesc sa le fac pana vineri,o sa vin macar sa va vad.

 

Of Of Of...

Daca mobra nu arata prea bine, tu esti ok?

Eu am fost cu bicicleta vinerea trecuta :crack: ... stau la doar 5 min de mers pe jos...

Vineri nu pot veni pentru ca sunt plecat la munte... dar ramane pe vinerea cealalta ... sa va cunosc si eu... :unsure:

 

p.s. sa faceti poze, sa va recunosc cand ne intalnim :)

Editat de stefan_cb750
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of Of Of...

Daca mobra nu arata prea bine, tu esti ok?

Eu am fost cu bicicleta vinerea trecuta :crack: ... stau la doar 5 min de mers pe jos...

Vineri nu pot veni pentru ca sunt plecat la munte... dar ramane pe vinerea cealalta ... sa va cunosc si eu... :unsure:

 

p.s. sa faceti poze, sa va recunosc cand ne intalnim :)

Sunt ok eu ,mercic frumos..:crack:

O sa fie si motoreta ok ,cat mai curand sper.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey all.

 

Ma bucur sa vad oameni din Titan adunati pe forum :unsure:. Pana acum cateva saptamani mai treceam pe langa voi pe la metrou cu bicicleta cand ieseam prin parc :). De ieri mi-am adaugat si eu cat A pe permis si sper ca in scurt timp sa imi adaug si ceva mai de incepator sub fund.

 

De calarit am calarit si sper ca o sa mai calaresc un Ducati Monster 600 si un Kawa ER5.

 

Btw imi caut si eu o jucarie pe care sa ma invat, ceva mai domesticit asa pe la vreo 2000 EUR max, stiti pe cineva?

 

Inca odata ma bucur sa va cunosc si sper sa scapam de ploaia asta cat mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi problema si la mine .... capac de la ulei spart :unsure: carena nasolita .... oglinda ... semnalizare ... :) vreau sa va cunosc totusi :) cred k vin pe bicicleta si cu casca pe cap :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

capac alternator, nu ulei :)

Pana la urma nu ai rezolvat problema? Eu maine sper sa o repar :) Am sudat schimbatorul, arata ca nou :unsure: ... mai am uleiul si capacul de pus si GoGoGo :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si la mine maine la ora 4 e gata sudat ..... :unsure: tree sa cumpar ulei ... si maneta ambreiaj .... scaritza pilot ... si sunt gata de pilotat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca nu mai citesc tot

vreau sa stiu unde va intalniti in general

eu stau pe grigorescu la soldat(mai beau cu el o dusca)

poate o sa trec si eu in curand daca e destul de aproape

ps: maine ma duc sa mi ridic permisul:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca nu mai citesc tot

vreau sa stiu unde va intalniti in general

eu stau pe grigorescu la soldat(mai beau cu el o dusca)

poate o sa trec si eu in curand daca e destul de aproape

ps: maine ma duc sa mi ridic permisul:D

 

 

 

 

tu ai r6?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de astazi...extrem de fericita posesoare de permis cat A :unsure: ...... Deci vineri trec sa va cunosc....daca prind curaj sa ies singura cu motorul... :)

 

Felicitari Felicitari ! :crack:

 

Se mareste clubul :)

 

si nu zice nimeni pe unde va strangeti

 

salut,

 

la metrou la titan - statia din parc - in fiecare vineri de la 19 la 20...

p.s. scria cu cel mult 2 pagini in urma...

 

numai bine si te asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"f3, f4 rele fetele noastre "......noi nu suntem rele...doar motoarele sunt!!!! :)

...sau poate alexutza este...nu stiu... :crack:

Imi spunea cineva pe forum ca traseul este o gluma......imi era greu sa cred atunci...azi m-am convins...chiar este, mai multe emotii la sala..cred ca n-am zis in viata mea cate rugaciuni am zis azi... si cate mai am de zis maine..la primul drum... :)

Asfalt uscat ( ca s-a cam pus pe ploaie)...si ne vedem vineri.... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari celor care au luat carnetu zilele astea :) sper sa am si eu gata motoru pana vineri sa ne vedem toti acolo la titan :crack:

 

cineva a scris mai sus k tree sa isi faca curaj sa iasa cu motoru ... eu recomand dak inca iti e putin frica ... sa te duci la ilioara seara dupa ora 7 si sa te plimbi putin pe acolo pana te obisnuiesti :crack: si dupaia esti okay :crack:

 

asfalt uscat tuturor !!

 

alexutza sa nu uiti ca mergem impreuna sa cumparam ulei :lol:

 

da sigur ..si la mine tot maine..:unsure:( :)(

uff...azi l-am sudat,azi iau uleiu' si o sa merg fara oglinda o perioada.....cred

 

 

mergi si fara faruri si semnale ca pe circuit :X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"f3, f4 rele fetele noastre "......noi nu suntem rele...doar motoarele sunt!!!! :)

...sau poate alexutza este...nu stiu... :crack:

Imi spunea cineva pe forum ca traseul este o gluma......imi era greu sa cred atunci...azi m-am convins...chiar este, mai multe emotii la sala..cred ca n-am zis in viata mea cate rugaciuni am zis azi... si cate mai am de zis maine..la primul drum... :)

Asfalt uscat ( ca s-a cam pus pe ploaie)...si ne vedem vineri.... :unsure:

 

 

nu iesi daca e inca ud pe jos. Cel putin ptr. inceput :crack:

 

Eu maine ma duc putin mai sus de targ vitan. Am de cautat un importator MOTUL. Stie careva ceva ?

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iesi daca e inca ud pe jos. Cel putin ptr. inceput :unsure:

 

Eu maine ma duc putin mai sus de targ vitan. Am de cautat un importator MOTUL. Stie careva ceva ?

Il Gasesti pe Turnu Magurele pe stanga imediat ce ai trecut de semaforul de la Aparatori (ala care se intersecteaza cu drumul care duce la spitalul 9)! Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au magazinul in incinta Cavar Center, unde sunt si aia de pe la Ford. In spatele primei cladiri de birouri. E simplu de gasit, e pe partea stanga venind dinspre Aparatori, imediat dupa primul semafor (intersectia cu Emil Racovita).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iesi daca e inca ud pe jos. Cel putin ptr. inceput :)

 

Eu maine ma duc putin mai sus de targ vitan. Am de cautat un importator MOTUL. Stie careva ceva ?

Are dreptate ,nu iesi ca faci k mine....apoi plangi ca n-ai capac la alternator si nu poti iesi cu ea....

In cazul meu,nici oglinda nu mai e....:)

Da tot vin vineri ...si dc nu ploua si e ok ,vin cu ea .:crack:

:unsure:

 

felicitari celor care au luat carnetu zilele astea :crack: sper sa am si eu gata motoru pana vineri sa ne vedem toti acolo la titan :crack:

 

cineva a scris mai sus k tree sa isi faca curaj sa iasa cu motoru ... eu recomand dak inca iti e putin frica ... sa te duci la ilioara seara dupa ora 7 si sa te plimbi putin pe acolo pana te obisnuiesti :lol: si dupaia esti okay :rock:

 

asfalt uscat tuturor !!

 

alexutza sa nu uiti ca mergem impreuna sa cumparam ulei :wink:

 

 

 

 

mergi si fara faruri si semnale ca pe circuit :X

asa am facut si eu prima zi ...am mers la ilioara ,apoi seara prin oras...

viteza maxima era 30 :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il Gasesti pe Turnu Magurele pe stanga imediat ce ai trecut de semaforul de la Aparatori (ala care se intersecteaza cu drumul care duce la spitalul 9)! Bafta!

 

multumesc :) acum plec, gasesc eu :crack:

 

Au magazinul in incinta Cavar Center, unde sunt si aia de pe la Ford. In spatele primei cladiri de birouri. E simplu de gasit, e pe partea stanga venind dinspre Aparatori, imediat dupa primul semafor (intersectia cu Emil Racovita).

 

merci, merci! raman dator cu o bere fara alcol :)

 

asa am facut si eu prima zi ...am mers la ilioara ,apoi seara prin oras...

viteza maxima era 30 :crack:

 

Eu in prima zi am facut cele mai multe greseli :unsure: inclusiv depasire de viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...