Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Dorrian ne onorezi cu prezenta la 8 ?

 

@O ultima strigare : Care ai chef de un cico si o plimbare la ora 20:00 (20:15) la Titan unde se tine intalnirea de vineri. :cheers:

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da...se pare ca s-au linistit apele la mine cu ai mei......maine fac psihologicul si am toate actele gata...sper.....mai sper sa nu ma mai cert cu ai mei pe tema motor....prea multe cazaturi, fire de cusaturi din diverse locri ale corpului...sper sa aud cat mai putin de chestii de gen, sa aveti grija de voi!!! va anunt de pe acum ca vineri o sa ma prezint la titan:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrajitoru felicitari :cheers: te asteptam. to all mai usor cu off-topicurile totusi @bikeritza si edward in special..nu trebuie sa umpleti pagini cu florile alea prafuite de plastic.. daca vreti asta atunci va invit /index.php?...&start=9410

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ana stii f bine ca nu's cu faze d'astea dar totusi ati umplut pagini bune numai cu vorbe asa stii...adica vorbiti si voi pm sau mess sau nu stiu ca sa nu trebuiasca sa stam sa citim chatul. si am formulat chestia aia ca o rugaminte..@mikulinaorangina te uiti si tu la un loc mai ferit si plasezi motorul si gata :cheers: dk stai pe langa postavarul am eu loc unde sa il tii daca vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ana stii f bine ca nu's cu faze d'astea dar totusi ati umplut pagini bune numai cu vorbe asa stii...adica vorbiti si voi pm sau mess sau nu stiu ca sa nu trebuiasca sa stam sa citim chatul. si am formulat chestia aia ca o rugaminte..@mikulinaorangina te uiti si tu la un loc mai ferit si plasezi motorul si gata :blbl: dk stai pe langa postavarul am eu loc unde sa il tii daca vrei

:cheers: pardon :banana:

 

gluma, gluma dar sa nu ne intindem

 

PUPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:) Una blonda..:blbl: Las' ca ne-om intalni noi toti si ne vedem,ca eram mai multe blonde p-acolo...

 

Ce ai facut cu picioru?te mai doare?

 

 

 

poi nu ma mai doare..... am dat si eo cu tot felu d chestii pe care le-am gasit prin casa, gen unguente si alte alea si vad k mi-a trecut :banana:

 

In cursul saptamani mai iese cineva?

 

 

 

noi mai iesim si miercurea sa mergem la arc......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi nu ma mai doare..... am dat si eo cu tot felu d chestii pe care le-am gasit prin casa, gen unguente si alte alea si vad k mi-a trecut :cheers:

 

 

 

 

 

noi mai iesim si miercurea sa mergem la arc......

E bine fata,ca nu te mai doare.scapi sa mai ajungi pe la spitale

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off...ti-a placut fata la karaoke?

Inainte era frumos rau..;) acum e ...asa si-asa...:friends:

chiar mi-a placut...40 de min cat am putut sa stau :cheers: Si mi-a parut bine sa te cunosc..ca auzisem demult de alexutza...lucruri de bine :blbl:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar mi-a placut...40 de min cat am putut sa stau :banana: Si mi-a parut bine sa te cunosc..ca auzisem demult de alexutza...lucruri de bine :friends:

:blbl:

 

lucruri bune cum ar fi... nu mai tare de 60km/h in afara orasului iar in oras se da reising fara manusi in maini :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucruri bune cum ar fi... nu mai tare de 60km/h in afara orasului iar in oras se da reising fara manusi in maini :cheers:

Uau..ce descriere..... :banana: manusile mi le-a pierdut sor'mea...iar alea de iarna nu le iau ,vrei sa inebunesc de cald???

iar raising ma dau peste tot,da ai gresit viteza ,era 30,nu 60 . :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mara , fetita mea , pare a avea inclinatii spre motociclism...ma rog , e disperata in acelasi timp si dupa rujurile maica-si... cei din grupa de varsta 4 ani+ vor avea mai multe motive sa posteze aici...ii asteptam eventual ajutati de parinti :cheers:

Toate bune!

post-23746-1220276265_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...