Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aseara mi-am scos in sfarsit firele de la genunchi :D Am voie sa indoi genunchiu, dar am nevoie de ceva exercitii pentru ca muschii nu prea imi mai permit orice...Sper ca pana vineri sa ma pot sui pe motocicleta si sa vin la intalnire :bow: Ooo boy!! Ooo boy!!!

asa raven fate bine k ai pierduc ceva plimbari pe cinste... :rock: plus k am luat masa la fitze in dorobantzi la recomandarea lui vaporash :( asa k dak vremea tine cu noi mai repetam,dar de data asta fara cazaturi :moto:

 

in alta ordine de idei..... eo dak ma duc la spital.... c ma sfatuiti? le zic alora ce s-a intamplat si ca am cazut cu mobra sau mai bine inventez alta poveste?

 

adik.... ma gandesc ca daca zic faza cu mobra, sa nu cheme aia politia pe acolo , crezand ca am facut accident sau ceva de genu asta

regret sa spun k am deptate...dar asa e. tiam spus k o sa te doara a doua zi...ai grija de u

 

si pentru cei ce nu au reusit sa ajunga ieri la intalneala cateva poze care valoreaza 1000 de posturi :bounce: :P post-34004-1220089631_thumb.jpg

da stiu astea facute noaptea nu au iesit ...deh daca am telefon bun :lol:

frumoase poze bre! poate data viitoare se incumeta nyt sa care si el aparatul ala smecher dupa el sa facem poze si noaptea k atunci e actiunea maxima :D pana atunci asfalt curat(si ala ud are farmecul lui) :lol:

 

mobra de vanzare f jmechera toba carbon alea alea se da racing pe curbe prinde 200 si 300 in cadere libera arata bling bling are si coditza chiar :nono:) come on care mai doreste care mai pofteste http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto :D:laugh: hai micii titanei viitori mocioclisti sariti pe ea !

bafta dragosh!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!:( am ratat si iesirea de vinerea asta :rock: frumoase pozele :D sper ca vinerea viitoare sa va vad si live,nu doar in poze.si sa cunosc pe cine mai e de cunoscut

:bounce:

Salutare fratilor! Si eu sunt din titan,sunt incepator pe moto si nou pe forum...nu prea am cu cine sa ies la plimbarici...Daca ma primiti si pe mine in gasca dati un buzz la messenger marinaru2009

Promit sa-mi iau aparatul foto cu mine si o sa postez si eu poze pe aici:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: intrarea este libera (intra cine vrea si iese cine poate) :rock:

Salutare fratilor! Si eu sunt din titan,sunt incepator pe moto si nou pe forum...nu prea am cu cine sa ies la plimbarici...Daca ma primiti si pe mine in gasca dati un buzz la messenger marinaru2009

Promit sa-mi iau aparatul foto cu mine si o sa postez si eu poze pe aici:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dintre voi vrea sa iasa azi. Prin Bucuresti, pe langa bucuresti, nu conteaza. da-ti un semn de viata ceva si iesim.

eu o sa plec acum sa beau o cafelutza pe undeva pe aici :bounce: ma duc prin biker's sau jack nu stiu..daca vrei tipa dar acusica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine pozele..multumim fotografilor nostri profesionisti...am ajuns vedeta..care este ! :rock:

 

Data viitoare vin si eu cu al meu...ca sa facem treaba ! PUPA (pt pitzi-ul meu R4ZOR ) :bounce:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea, c faci u fata??? PUPA :bounce:)))

 

Diseara la 8 eu cu bikeritza vom fi prezenti la titan ...care vi ne gasim acolo (eu ma duc cu ea sa ne plimbam in parc) =))

 

 

 

ca 2 porumbei :D :rock:))) PUPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea, c faci u fata??? PUPA :D)))

 

 

 

 

 

ca 2 porumbei :P :())) PUPA

eu ma fac ca muncesc!!! Sunt la serviciu...ies la ora 24...ca ma bagam si eu la o plimbarica prin IOR....daca nu deranjam porumbeii :bounce: Eu fac o plimbarica prin Bucuresti dupa ora 24...daca nu dormiti si aveti chef....un PM va rog..

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca ma bagam si eu la o plimbarica prin IOR....daca nu deranjam porumbeii :bounce: Eu fac o plimbarica prin Bucuresti dupa ora 24...daca nu dormiti si aveti chef....un PM va rog..

:rock:

 

 

 

 

nu e fata :D)) t faceam si p u porumbitza :D si p ovy la fel, da cu conditia sa vina cu flori la u.....

 

 

ahh am inteles.... u t dai numa dupa 24, faci curse alea alea ... las k t stim noi :())) t duci in dorobanti acolo la fitze si t dai :P)))

 

Vin si eu :lol:)

 

Facem intrecere care aduce cele mai frumoase flori...am eu unele de plastic prin casa =))

 

 

 

 

moaaaa preferatele mele :X:X:X:X: bogdancbr vezi k ai concurenta :lol:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deobicei in ultimile 3 saptamani cand ma inalnesc cu o am obiceiul ''prost''sa ascund florile in gips :rock:) dar de data asta le voi tine in mana

 

Am intuitia cu mine nu e panica =))

 

 

 

 

@Edward vezi sa nu iti rupi si celalalt picior...(accidental)

 

 

Promit ca am sa merg pe trotuar :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e fata :P)) t faceam si p u porumbitza :D si p ovy la fel, da cu conditia sa vina cu flori la u.....

 

 

ahh am inteles.... u t dai numa dupa 24, faci curse alea alea ... las k t stim noi :lol:))) t duci in dorobanti acolo la fitze si t dai :lol:)))

 

 

 

 

 

 

moaaaa preferatele mele :X:X:X:X: bogdancbr vezi k ai concurenta :D))

ovy e prin bacau la ora asta...si mai bine sa nu va deranjam :rock:

Noi asteptam sa se blocheze toate semafoarele pe rosu in Dorobanti si abia apoi ne dam... :D

hai ca iar sunt OFFTOPIC si se convinge Andrei R5 ca sunt obraznica :bounce:

plimbare placuta...si ne mai vedem pe la ursu serile astea.. Cum era?? PUPA?????? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ovy e prin bacau la ora asta...si mai bine sa nu va deranjam :rock:

Noi asteptam sa se blocheze toate semafoarele pe rosu in Dorobanti si abia apoi ne dam... :D

hai ca iar sunt OFFTOPIC si se convinge Andrei R5 ca sunt obraznica :bounce:

plimbare placuta...si ne mai vedem pe la ursu serile astea.. Cum era?? PUPA?????? :(

 

 

 

aoleu..... c face p acolo???

 

poi atunci.... d fapt voi le-ati blokt.... :P)) k sa puteti sa va dati.. ati taiat firele asa k in filme si pac.... toate pe rosu

 

acu poti sa fi offtopic k nu e andrei_r5 p net deci merge, da sa vezi dupaia cand t prinde si vede c ai scris...... iar te cearta :lol:)))

 

 

PUPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...