Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mi-am adus aminte cu placere de melodia asta,,,

 

chitara aia este dementiala, uite si varianta mea, intr-o tura cu niste amici de pe forum

 

http://www.youtube.com/user/magarusulmariu...u/8/QqXb-wTu3dc

 

eu stau la granita dintre pantelimon si titan, voi va intalniti la metrou la titan, nu-i asa ? sau ala este

 

locul de plecare la plimbare? cand sunt in trecere cu masina mereu vad adunare pe acolo,,,

Mesaj completat

Nici o intalnire nimic?

 

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine maine cineva la intalnire?

am plecat catre metrou

va astept la 19:00 pana la si 20' dupa care plec

 

Mesaj completat

Vine maine cineva la intalnire?

am plecat catre metrou

va astept la 19:00 pana la si 20' dupa care plec

 

Mesaj completat

Vine maine cineva la intalnire?

am plecat catre metrou

va astept la 19:00 pana la si 20' dupa care plec

 

Mesaj completat

Vine maine cineva la intalnire?

am plecat catre metrou

va astept la 19:00 pana la si 20' dupa care plec

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta am fost 2 la intalnire. Poate data viitoare ne strangem mai multi.

 

P.S. Ma asteptam sa ma intalnesc cu mine insumi...ma bucur ca nu a fost asa :laugh: .

 

o pereche sh la 140 euro discutabil sau noi

 

 

www.anvelopemoto.eu

post-30116-1300523694_thumb.jpg

post-30116-1300523736_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

vreau sa imi iau un set de gume pt o honda f4i si am gasit Pirelli Diablo Corsa III la 890 lei, pot lua ceva mai bun la banii astia?

se merita sa iau si folosite?

stie cineva un service unde le pot schimba si poate si o verificare de primavara?

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o pereche sh la 140 euro discutabil sau noi

 

 

www.anvelopemoto.eu

 

Buahahahahaha :laugh: Ce ebonita sunt caucioacele alea si la 140 euro...cre ca-s multi prosti pe lumea asta de cumpara asa ceva la banii aia...

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buahahahahaha ;) Ce ebonita sunt caucioacele alea si la 140 euro...cre ca-s multi prosti pe lumea asta de cumpara asa ceva la banii aia...

 

Le-ai vazut tu si ai pus mana pe ele si ai observat tu ca anvelope care au facut undeva pana in 3000 km anu' trecut sunt ebonita!!!... :laugh:

 

Mosule asa ies pozele cand le faci pe inserat si intr-o incinta slab iluminata. Inainte sa "vorbesti" din degete pe aici, foloseste chestia aia pe care se pune casca!

 

 

Mesaj completat

salutare,

vreau sa imi iau un set de gume pt o honda f4i si am gasit Pirelli Diablo Corsa III la 890 lei, pot lua ceva mai bun la banii astia?

se merita sa iau si folosite?

stie cineva un service unde le pot schimba si poate si o verificare de primavara?

multumesc

 

ai studiat site-ul din postul anterior?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

stau si eu in zona asta. Sunt proprietarul de un cbr 600rr din 2004.

 

Poate o sa ne vedem la o intalnire dar sper ca sunt persoane care stiu limba franceza :) macar engleza...

 

We no speak americano ! ! :laugh:

 

 

 

Mesaj completat

Ce dimensiuni au anvelopele (fata/spate) ?

 

Uita-te pe site ca au acolo anvelope cu dimensiuni. Iti recomand Dunlog GP Racer-ul ca vad ca e si la promotie ;)

Mesaj completat

salutare,

vreau sa imi iau un set de gume pt o honda f4i si am gasit Pirelli Diablo Corsa III la 890 lei, pot lua ceva mai bun la banii astia?

se merita sa iau si folosite?

stie cineva un service unde le pot schimba si poate si o verificare de primavara?

multumesc

 

GP Racer all the way :) Aderenta foarte buna dar tin mult mai multi km decat un diablo corsa. Eu am facut aproape 10.000 km cu a mea cu incaltarile noi si nu am mers neaparat cuminte si tot mai tine inca un sezon. Service vorbeste cu fabio de pe forum ca si el e titanist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Imi cer scuze pentru deranj. Sunt un "motorizat" prins la ananghie.

Stau in zona Titan (Policlinica Titan) si caut un spatiu pentru depozitare / garare moto in vecinatatea apropiata acestei zone, bineinteles contra cost.

Imi trebuie ceva accesibil pentru ca merg zilnic cu utilajul din dotare.

 

Cer respectuos ajutor.

 

Multumesc.

 

Contact: 0721.172.277

Email: jhonny_raga@yahoo.com

Editat de Raga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate prin zona nu prea se gaseste decat pe la ramnicu sarat din ce a zis nyt e o parcare pe acolo subterana. Eu zic sa o lasi cum ti-am propus la benzinarie aici la mol ca nu e nici o problema si ai si camere :laugh: vb cu baietii de acolo si aia e. Mai sunt un hornet si inca o vitezana parcate acolo

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate prin zona nu prea se gaseste decat pe la ramnicu sarat din ce a zis nyt e o parcare pe acolo subterana. Eu zic sa o lasi cum ti-am propus la benzinarie aici la mol ca nu e nici o problema si ai si camere ;) vb cu baietii de acolo si aia e. Mai sunt un hornet si inca o vitezana parcate acolo

 

La Ramnicu Sarat? Este destul de departe si nu ma ajuta, cat despre benzinarie, parca nu as vrea sa renunt asa usor si sa o las calarita de toti oligofreni sa-si faca poze pentru hi5 sau mai bine sa ii satisfac pe "colectionari".

 

"Speranta moare ultima" sau cam asa ceva...

Mesaj completat

La Ramnicu Sarat? Este destul de departe si nu ma ajuta, cat despre benzinarie, parca nu as vrea sa renunt asa usor si sa o las calarita de toti oligofreni sa-si faca poze pentru hi5 sau mai bine sa ii satisfac pe "colectionari".

 

"Speranta moare ultima" sau cam asa ceva...

 

 

Si uite totusi ca exista si un D-zeu al motociclistilor, dar un are simt al umorului un pic bizar.

 

Am gasit garaj chiar la Policlinica Titan, la blocurile cu 10 etaje, dar am nevoie de inca 2-3 colocatari motorizati cu nevoia de a-si depozita utilajul, cu care sa impart spatiul si bineinteles chiria :laugh: . Proprietara cere 50 euro lunar.

 

Doreste cineva?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Ramnicu Sarat? Este destul de departe si nu ma ajuta, cat despre benzinarie, parca nu as vrea sa renunt asa usor si sa o las calarita de toti oligofreni sa-si faca poze pentru hi5 sau mai bine sa ii satisfac pe "colectionari".

 

"Speranta moare ultima" sau cam asa ceva...

Mesaj completat

 

 

 

Si uite totusi ca exista si un D-zeu al motociclistilor, dar un are simt al umorului un pic bizar.

 

Am gasit garaj chiar la Policlinica Titan, la blocurile cu 10 etaje, dar am nevoie de inca 2-3 colocatari motorizati cu nevoia de a-si depozita utilajul, cu care sa impart spatiul si bineinteles chiria :laugh: . Proprietara cere 50 euro lunar.

 

Doreste cineva?!

salutare domnilor am auzit si eu k este cineva de prin rahova care face tobe din carbon un anume vasc sau vsc ceva de genu ma poate ajuta cineva sa il gasesc pe individ . va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare domnilor am auzit si eu k este cineva de prin rahova care face tobe din carbon un anume vasc sau vsc ceva de genu ma poate ajuta cineva sa il gasesc pe individ . va multumesc.

nu iti recomand. Am avut toba de carbon pe un gs 500 facuta de AZF, tot la fel made in rromania. Foarte tare toba sunet exceptional pana a dat mobra un rateu si a zburat tot carbonu de pe ea ca dopu' de la sampanie si imi dadea unu cu octavia flashuri disperate :laugh:

Mesaj completat

apropos vine careva la adunarea de azi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Ramnicu Sarat? Este destul de departe si nu ma ajuta, cat despre benzinarie, parca nu as vrea sa renunt asa usor si sa o las calarita de toti oligofreni sa-si faca poze pentru hi5 sau mai bine sa ii satisfac pe "colectionari".

 

"Speranta moare ultima" sau cam asa ceva...

Mesaj completat

 

 

 

Si uite totusi ca exista si un D-zeu al motociclistilor, dar un are simt al umorului un pic bizar.

 

Am gasit garaj chiar la Policlinica Titan, la blocurile cu 10 etaje, dar am nevoie de inca 2-3 colocatari motorizati cu nevoia de a-si depozita utilajul, cu care sa impart spatiul si bineinteles chiria :) . Proprietara cere 50 euro lunar.

 

Doreste cineva?!

 

Gata. Multumesc domnilor si doamnelor. Garajul este la "amanetat".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...