Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vreau sa par ignorant dar chiar nu stiu ce inseamna "pm" . O fi "Parada Moto"? Si cand se tine daca e asa? :ok:

 

De fapt e o alergatura scurta prin oras, asa ca de inceput de weekend... nimic organizat... :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pm- pwla mea.

si inca ceva. bre e ingramadeala la parc. tot la academia militara ar fi mai potrivit. ca ai loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La academie este usor trecut de hotarul "Drumul Taberei"... de aceea sustin intalnirea la poiana muntelui sau parcare Billa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Billa e proprietate privata si nu cred ca e indicat ,ca daca se supara careva vine garda.

La parc e frumos dar daca venim multi nu avem loc .Mai e si statie de troleu si se holbeaza toti si ne injura in gand.Incurcam circulatia carucioarelor etc.

Scopul intalnirii e sa dam o tura prin oras din cate am inteles ,asadar daca ne intalnim la Academie e mai bine din mai multe aspecte.

1.E domeniu public si chiar obiectiv turistic.

2.Nu incurcam circulatia.

3.Suntem mai aproape de zona in care dam o tura.

4.Nu suntem departe de Drumul Taberei

5.Nu ne injura nimeni.

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pm- pwla mea.

si inca ceva. bre e ingramadeala la parc. tot la academia militara ar fi mai potrivit. ca ai loc.

 

Iar ati inceput mah cu modificari ? Sacale nu mai pune jar pe foc, ca nu venim la Academie numai de-ai draq... :rock:

 

Nu mai schimbati voi zona ca tot in cartier trebuie sa ramana, nu conteaza detaliile.

Ne intalnim tot acolo ... :duel:

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce oameni ....dc nu schimbati si ora arcului ca sa puteti ajunge voi mai bine ??

 

eu voi venii tot la poiana muntelui si tot la 7:30 ...nu trebuie neaparat in statie , putem merge 30 metrii inspre moghioros

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si ioooooooooooooooooo ca mi-am scos ghipsuuuuuuuuuuuuuuuuu nu de alta da vreu sa va iau la suturi pe toti pe rand cand va aud pe geam cum va dati seara turbez

am glumit vin sa va salut nu va fie frica :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si ioooooooooooooooooo ca mi-am scos ghipsuuuuuuuuuuuuuuuuu nu de alta da vreu sa va iau la suturi pe toti pe rand cand va aud pe geam cum va dati seara turbez

am glumit vin sa va salut nu va fie frica :duel:

 

 

Hehehe, tare! Nu am sa ma dau jos de pe motor, just in case :wave: :blbl: :ok:

 

Mhai, in legatura cu ora de plecare si locul de intalnire. Eu zic sa gasim un loc care sa ramana asa pentru mai mult timp. Totusi, suntem din drumul taberei nu, "Militari - Cotroceni" cum specificat colegul nostru :rock: Nu zic ca la Academie nu est eun loc bun, doar ca pur si simplu nu ma reprezinta :|

 

Doua din cele mai cunoascute zone din Dr taberei sunt: Moghiorosi si Favorit. Moghiorosi am incercat si am vazut ca daca vin mai mult de 10 motoristi la Poiana Muntelui devine inghesuita treaba.

De aceea propun sa incercam si la Favorit in parcarea din spatele statiei (in fata cinematografului), teoretic aici nu ar trebui sa fie o problema de loc.

 

Ora este relativ clara, 19, +/- 20 de min.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sacale bine ca ai explikat ce inseamna pm. Vorba lui balauru nu mai agita oamenii. noi ne vd in dr taberei si apoi oricum trecem prin cotroceni asa k ce tot o labarim atata.

Editat de Cavantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa mai vina oamenii, ca este vremea cam nasparlie... ora 19, la Poiana Muntelui sau ne gasim noi... tel meu este 0721034994

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu putin noroc vineri 11. 05 vin si eu motorizata!!!

defapt cu mai mult noroc pentru ca depind de banci si ..... e cam nasol

tineti-mi pumnii

pana atunci asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu putin noroc vineri 11. 05 vin si eu motorizata!!!

defapt cu mai mult noroc pentru ca depind de banci si ..... e cam nasol

tineti-mi pumnii

pana atunci asfalt uscat

 

:D

 

Deja imi lipesc pumnii cu scotch :rock:

Bafta multa!

 

Vineri, in paralel se pune la cale o intalnire a posesorilor de Bandit, deci, este posibil sa comasam si aceasta grupare :rock:

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratii mei

azi mi-am bagat motorul in service sper sa mai reusesc sa ies si eu vara asta ca grav nu pare a fi

pana atunci vin pe jos sa va vad

asfatt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...