Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

deci avem inca 1 "optiune" :nono:

 

- parcarea din fata cinema Favorit

- terasa Shogun

- in fata blocului lu' Ariciu' ;)

 

alte idei ?

 

 

mi se pare aiurea la academie , toti stam in drtaberei dar mergem in alt cartier ...

oricum sper sa gasiti un loc pe unde mai trec si oameni ca la billa ziceai ca e intrunire privata de homosexuali ....

Editat de ariciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ar mai fi o varianta si la Plazza in parcare... cat mai in spate. Am observat ca daca nu te dai pe o roata prin parcare nu iti zice nimeni nimic. :nono:

Sau parcarea din fata Favoritului suna ok si ea... in 5 min suntem acolo.

 

Cum ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah sa incercam in fata la intrarea in parc, insa putin in dreapta, si vedem ce iese. Daca nu e ok dam o raita prin cartier si vedem ce locuri ar mai fi ok...

Si hai draq vineri la 19.00 fix ca nu imi place la si jumate... :smoke: .

DECI VINERI 19.00 FIX e OK ???

 

Parca vineri seara la academie se intrunesc nu stiu ce club de conservari si nu ma simt bine daca e asa... :nono:

 

;)

post-197-1177517794_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar si chair in statia de la Poiana Muntelui, pe partea cu parcul, este loc mai mult.... nu cred ca o sa fim mai mult de 10... deci este lejer acolo. Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMAEB incepe la 12 dar la 11 se da startul in nu stiu ce cursa asa ca va propun sa plecam pe la 10 :30 din cartier.Ne putem intalni la parc pe la 10:15.

Am uitat sa ma prezint. Sunt Dan si mi-=am luat de curand un BMW F650 ST din 2000 argintiu .

Nr de inmatriculare B 62 KJF. Stau la capatul masinii 168.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa mai vin si eu dar un mare ghips pe piciorul drept ma impiedica sa mai vin ieri 26.04.2007 am avut accident pe soseaua de centura si o perioada am cam iesit din trupa dr.taberei detalii vedeti la sectiunea accidente am postat acolo despre acident

multa bafta fratii mei si asfatt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMAEB incepe la 12 dar la 11 se da startul in nu stiu ce cursa asa ca va propun sa plecam pe la 10 :30 din cartier.Ne putem intalni la parc pe la 10:15.

Am uitat sa ma prezint. Sunt Dan si mi-=am luat de curand un BMW F650 ST din 2000 argintiu .

Nr de inmatriculare B 62 KJF. Stau la capatul masinii 168.

suntem vecini! + bulibasha

noi ne intalnim la ora 11 cu niste gs-isti. daca vreti sa ne adunam mai multi ar fi bine sa ramana ora 11.

Editat de b.i.k.e.r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, maine la parc, la 11 . Ne gasim noi... ideea este sa nu plece toti mult prea de vreme in caz ca mai sunt rataciti sau intarziati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biker si Bulibasha voi aveti garajul inchiriat la blocul A5?

Nu vreti sa ajungem sa vedem startul la Trofeul Capitalei la rally raid?

Participa si motociclisti la raliul asta. Am inteles ca se desfasoara pe un traseu marcat de balize GPS pe toate tipurile de teren. Vor alerga pina undeva in apropiere de constanta si retur dar pe un traseu mai larg de vreo 800 km. Sosirea e tot la Romexpo dar luni pe 30. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Billa ne intalnim, eu nu sunt GS-ist ci GSF-ist dar sunt sub acoperire :nono:

In caz ca au sa ne goneasca de acolo, o sa fim undeva pe langa ceas, ori la intrare la parc, ori la Poiana Muntelui.

 

...numarul meu este 0721034994 in caz ca vrea vreun "ratacit" sa ni se alature.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...