Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu mai intrebati daca e vineri e billa.

 

organizati suntem dar stai tu 3 ore sa bagi benzina si sa vb la tel :ok:

 

man nu vorbeam in interes propriu ramasese pedro cu cbr pe la compozitorilor si ne.am dus sa.l recuperam pt ca nu suntem tovarasi doar de conjunktura. e k ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite dom'le avem "reisari" in DrT, cand va fac o Cheia? :what:

 

Mah dar rau te-ai facut... mai tii minte cand te ascundeai dupa geamul CB-ului pe Autostrada Soarelui sa treci de 150... ehh... ai uitat acum. Glumesc :hug:

Ti-ai facut Honda ca parca aveai nu stiu ce probleme la instalatia electrica ?

 

P.S. Eu stau de aproape 1 sapt si probabil voi mai sta inca tot atat pe bara, ca am entorsa de gr 2 la piciorul drept... nu am cazut cu motorul, doar am jucat ceva sport si am exagerat, asta e, bine ca e doar atat si nu mai mult...

 

Hai bafta tuturor!

 

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pffff si mi s-a parut ca te vazusem la Italia Moto party. Nasol man, chiar speram sa faci o Cheia cu mine ca deh acum avem cu ce. :what:

Da intrase nu stiu ce mizerie la un conector pe acolo, si-a bagat Balamuc ochiu si a rezolvat treaba.

Sper sa ne revedem cu bine . . . :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata, cel putin 4 din grupul posesorilor de GS 500 + un posesor de bandit (bulibasha), mergem spre smaeb. doar eu si bulibasha suntem din dr. taberei dar sper sa-i primiti si pe ceilalti alaturi de voi. stabiliti o ora de intalnire. noua ne-ar conveni ora 10 sau 11.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata, cel putin 4 din grupul posesorilor de GS 500 + un posesor de bandit (bulibasha), mergem spre smaeb. doar eu si bulibasha suntem din dr. taberei dar sper sa-i primiti si pe ceilalti alaturi de voi. stabiliti o ora de intalnire. noua ne-ar conveni ora 10 sau 11.

 

 

Pai la mare/munte nu mergeti ?

La salon "pierdeti" doua-trei ore bune ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hallo!

ne mai intalnim vineri? Poate stabilim atunci.

Avand in vedere incidentul din Billa de vineri 20 aprilie, propun sa ne intalnim la Academia Militara pe platou, tot vineri, tot ora 19-19:30

Pentru cei care nu stiu sau nu au fost pe 20, ne-a "rugat" o patrula de politie sa nu ne mai grupam in parcare la Billa pentru ca s-a facut reclamatie din partea magazinului....probabil deranjam babele din parcare...deh e proprietate privata nu ai ce face!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu prea imi suna "ok" academia militara ca punct de intalnire pentru motociclistii din dr taberei

 

cartierul e mare , nu pot sa cred ca ne putem impotmoli in Billa / Ac Militara

 

Eu ma gandeam la :

- parcarea din fata cinema Favorit

- parcarea BCR de pe Blv Timisoara

- terasa Shogun

 

sau veniti si voi cu alte locatii din Drumul Taberei...academia militara nici macar nu e in sectorul 6 :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu conteaza daca Academia nu ar tine de Dr Taberei , e ditai locul si , pana ne gonesc si de aici , mi se pare mai potrivit decat toate celelalte locatii propuse .

 

ne vom supune insa majoritatii .

sau ne vedem de treaba .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare aiurea la academie , nu ii dati satisfactie lu sacal care e un mare lenes !! mai bine veniti la mine in fatza blocului , e si un parculetz , ne putem da si in leagan :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci avem inca 1 "optiune" :nono:

 

- parcarea din fata cinema Favorit

- terasa Shogun

- in fata blocului lu' Ariciu' ;)

 

alte idei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...