Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

copii s-a prafuit topicul ... azi, lipsa acuta de la parc ... radu, ariciu, marius, doi baieti noi, zzr-ica, eu si doi "pe picioare" ... silvian si mugur ...

unde sunteti ??? a venit iarna???

:bigstar:

ne vedem vineri :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal all o sa vin si eu in curand la intalniri :bigstar: stau in drumul taberei...dar am postat aici unde suntem cu totii vecini pt ca am si eu o problema!. Nu am unde sa imi tin dihania pe care vreau sa o cumpar saptamana asta!...ma ajuta cineva? stie cineva un garaj prin zona? capat 90 - capatul 69 mogheorosi? in zona aia ceva? eu stau pe valea argesului!

 

 

poate in curand ne vom saluta :bigstar: asfalt uscat pana atunci ca vad ca ne incearca vremea:D

 

 

--- Mesaj completat în 15 Oct 2007 15:09 -------------
cine ma poate ajuta va las nr meu de cosmote :D 0765.487.996

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt iernat tu o ti tot in curte? in ce zona stai mai exact la curte pe valea oltului? eventual poti sa imi dai un pm:D

merci mult :ok:

 

Daca o tii in curte , macar sa fie sub un acoperis ca daca e in ploaie la fel o poti tine si la blocul tau ,legata de gard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnire pentru o cauza:

Sambata, nu mai tarziu de 12.30 la Arc de unde se pleaca spre strada Agnita.

 

/index.php?...6150&st=490

 

Sa mai atragem inca o data atentia impotriva violentei in trafic....

 

Pe 12 sept Traian si prietena lui au fost omorati, in timp ce rulau regulamentar, de un camionagiu..din Giurgiu ...undeva pe strada Plevnei. Pe strada Agnita stau parintii lui Traian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

plescoi tata ... la cat de activ e topicul in ultima perioada ... nu cred ca gasesti anul asta garaj!!!

altfel, ce mai faci ... ce mai zici ... nu ai mai servit vinerea la parc desi noi ne-am tot intalnit pe acolo !!!

se pare pentru cei interesati ca pe timp de iarna (acea perioada din an cand nu putem scoate mobra din garaj din cauza nametilor), intrunirea drumutaberistilor se va muta cu mult interes catre barul Olimpics, care are intrarea chiar acolo 'sha une ne vedem de obicei!!!

inscrierile se fac aici pe topic sau la tel. :pow:)

:ok:

 

enduristule sanatate multa si hai sa ne mai vedem ....

 

catalinpensiunecanina ... ce mai zici? ai disparut ...

 

chino .... valeu de cand nu mai stiu nimic de tine!!!

 

restul sunt inca la datorie :) cavantu', shakal, ariciu, radu, petre, carbon, josephine, marius, tunigboy ... etc

vineri la parc daca nu da inghetul .... defapt daca nu da, este foarte posibil sa merg la actiunea fluturasi ... asa ca ... ne-om vedea noi saptamana viitoare sau chiar vineri seara dar mai tarziu!!

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Fluturas Sef....Ce aceti domne aici , luptati in ambele "tabere" ? si in DRT si in Razboiul Fluturasilor :ok:) ?

 

Azi e miercuri....ne vedem pe la Arc? sau....ne dai tu Pm despre ce facem vineri cu fluturasii aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plescoi tata ... la cat de activ e topicul in ultima perioada ... nu cred ca gasesti anul asta garaj!!!

 

 

merci de incurajare, ce sa fac trebuie sa caut, imi mai iau un motor si pana reusesc sa-l vand pe asta dau faliment...

nu prea am mai venit ca eu tot am fost plecat (la plimbare cu motoru) da eu plec de vineri si mai vin duminica pt ca imi plac lungi si grele adika frumoase :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

enduristule sanatate multa si hai sa ne mai vedem ....

 

 

 

Merci.

Mi-am scos mana din atela iar acum fac recuperare sa recapat mobilitatea.Poate vin maine cu conserva ca la moto mi-a expirat asigurarea. Alta nu mai fac pana la primavara. Deja am cumparat stabilizator de benzina si spray pentru metal si plastice.Mai imi iau unul pentru cilindru,husa si gata conservarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plescoi tata ... la cat de activ e topicul in ultima perioada ... nu cred ca gasesti anul asta garaj!!!

altfel, ce mai faci ... ce mai zici ... nu ai mai servit vinerea la parc desi noi ne-am tot intalnit pe acolo !!!

se pare pentru cei interesati ca pe timp de iarna (acea perioada din an cand nu putem scoate mobra din garaj din cauza nametilor), intrunirea drumutaberistilor se va muta cu mult interes catre barul Olimpics, care are intrarea chiar acolo 'sha une ne vedem de obicei!!!

inscrierile se fac aici pe topic sau la tel. :lol:)

:)

 

enduristule sanatate multa si hai sa ne mai vedem ....

 

catalinpensiunecanina ... ce mai zici? ai disparut ...

 

chino .... valeu de cand nu mai stiu nimic de tine!!!

 

restul sunt inca la datorie :lol: cavantu', shakal, ariciu, radu, petre, carbon, josephine, marius, tunigboy ... etc

vineri la parc daca nu da inghetul .... defapt daca nu da, este foarte posibil sa merg la actiunea fluturasi ... asa ca ... ne-om vedea noi saptamana viitoare sau chiar vineri seara dar mai tarziu!!

 

:moto:

 

salutare

am ramas fara motoreta si ma razboiesc cu astia de la asigurari... deocamdata nimic, dar cred ca o sa ma apuc sa o fac naked pe banii mei

ma bucur ca sunteti la datorie :cheers:

c ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

am ramas fara motoreta si ma razboiesc cu astia de la asigurari... deocamdata nimic, dar cred ca o sa ma apuc sa o fac naked pe banii mei

ma bucur ca sunteti la datorie :burnout:

c ya

 

Chino, chino ce ai facut, te-ai uitat prea mult la cer ? :bounce:

Mai merge verzisorul ?

:cheers:

post-197-1194540205_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

ce mai faceti ce mai este pe aici

salutari de la calafat

hai sa va zic ce am patit:

am avut accident de masina la calafat am lovit un cal in plin noaptea

eu am patit niste julituri pe fata pe mana dreapta si o fractura cervicala la c2

s-a intamplat pe 15 oct si de atuci am stat imobilizat acum m-am ridicat si mai trebuie sa stau 3 saptamani cu guler rigid la gat apoi poze si vedem rezultatul

numai bine la toata lumea si hai sa vina primavara.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow joane ... nasol ... bine ca esti oki ...

plescoi

pai noi ne tot vedem la parc si vineri ne-am vazut numai ca nu mai este atat de cautat acest topic deja comunicam prin telefon si nu ne mai batem capul aici ... asa ca la parc doar sa nu ninga :burnout:

chino vino tata si fara mobra ca ne lipsesti :cheers:)

hai bafta tuturor si sa ne revedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chino, chino ce ai facut, te-ai uitat prea mult la cer ? :eek:

Mai merge verzisorul ?

:hug:

 

din pacate nu mai merge, l-am bushit serios cadru, plasticaraie, rezervor, etc ...

din fericire o sa vina un verzisor mai tanar si mai vanjos :)

 

salutare

ce mai faceti ce mai este pe aici

salutari de la calafat

hai sa va zic ce am patit:

am avut accident de masina la calafat am lovit un cal in plin noaptea

eu am patit niste julituri pe fata pe mana dreapta si o fractura cervicala la c2

s-a intamplat pe 15 oct si de atuci am stat imobilizat acum m-am ridicat si mai trebuie sa stau 3 saptamani cu guler rigid la gat apoi poze si vedem rezultatul

numai bine la toata lumea si hai sa vina primavara.......

 

ai grija ca prin oltenia nu e de gluma :D

bine ca esti ok

 

 

wow joane ... nasol ... bine ca esti oki ...

plescoi

pai noi ne tot vedem la parc si vineri ne-am vazut numai ca nu mai este atat de cautat acest topic deja comunicam prin telefon si nu ne mai batem capul aici ... asa ca la parc doar sa nu ninga :what:

chino vino tata si fara mobra ca ne lipsesti :moto:)

hai bafta tuturor si sa ne revedem cu bine

 

sunt prea comod sa vin fara mobra :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...