Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

intrebi de noi la intrare...

 

--- Mesaj completat în 13 Jan 2008 13:22 -------------
Aloooo! Data viitoare nu mai aveniti asa multi ca nu aveam loc la Olimpics...eu cel putin am stat in picioare. Lume multa frate, toti motociclistii din Drumul Taberei si nu numai ei, prietenii lor, fratii si surorile, viitorii motociclisti si chiar cei in faza de proiect au venit vineri la 20:00 la Olimpics. Ce mai , a fost o distractie pe cinste care a tinut pana in zori, povesti nemaiauzite despre tot felul de intamplari pe 2 roti, planuri pentru sezonul urmator...o reusita.

Propun sa ne intalnim si vinerea viitoare pentru a ne simti macar la fel de bine...poate de data asta vin si initiatorii ideii de a ne intalni...stiu ei care sunt...

 

Va pup si pana sapt viitoare va doresc zile cu soare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Olimpics sau Pardon Cafe?

mie mi-e indiferent dar Pardon Cafe e mai frumusel...poate pentru unii e mai aproape Olimpics...

@krup: intr-adevar am fost putini nu am fost chiar singur dar la cat s-a vorbit credeam ca o sa fim mai multi de 4...:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nu bulversati lumea .... c-o fi acolo c-o fi dincolo ideea e sa ne vedem nu sa facem consumatie ..... asta inseamna ca ne putem vedea absolut oriunde ...

olimpics este mai popular in sensul financiar contabil, pardon cafe este din cate stiu destul de mic incat sa intru si eu in el ... (stiti voi cu carnatii si sarmalele na!) iar shogun este scump rau si de fite

v-as propune sa va decideti la shogun :wink: :P :makeout: :makeout: :makeout:

mie-mi plac papanasii de acolo :makeout:

 

hai ma stabiliti si acolo ne vedem :makeout:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviane, numai de scandaluri te tii!Vineri la Olimpics deci!

 

--- Mesaj completat în 17 Jan 2008 22:58 -------------
Am gasit un loc super unde putem sa ne strangem vinerea pana se face timpul frumos,la capatule troleibuzului langa anl e un barulet unde se face cel mai bun capuccino din Bucuresti,preturi ok,muzica beton,in fine o atmosfera super!Eu zic maine sa mergem acolo!Astept parerile voastre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviane, numai de scandaluri te tii!Vineri la Olimpics deci!

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Jan 2008 22:58 -------------</small><br/>Am gasit un loc super unde putem sa ne strangem vinerea pana se face timpul frumos,la capatule troleibuzului langa anl e un barulet unde se face cel mai bun capuccino din Bucuresti,preturi ok,muzica beton,in fine o atmosfera super!Eu zic maine sa mergem acolo!Astept parerile voastre!

 

 

da sunt de acord cu pedro...intradevar.... cel mai bun capuccino din buc... e un loc micutz unde putem fi numai noi....fara altii "nepoftiti"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roger, sunt pe val!

 

...sa dea dracu... bauturi mai de domnisoare au? de ex un frappe ? :blink:)

 

Fiti si voi mai expliciti, care e barul ca sunt vro 10 in zona aia, chiar daca este langa mine, tot nu imi dau seama...

 

Ora? cea clasica, 19.30?

 

... si o intrebare mai de troli.... venim pe moto? sau doar echipati :laugh:)

 

C u there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum:

avem Olimpics

avem Pardon

avem Shogun

avem Baruletz la capucino (la capatul carui troleu?)

...voi mai intelegeti ceva?

ori ne intalnim toti la parc pe trotuar (unde ne intalneam pe moto) si de acolo plecam undeva....

ori merge fiecare in alta parte si schimbam impresii pe forum dupa aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum:

avem Olimpics

avem Pardon

avem Shogun

avem Baruletz la capucino (la capatul carui troleu?)

...voi mai intelegeti ceva?

ori ne intalnim toti la parc pe trotuar (unde ne intalneam pe moto) si de acolo plecam undeva....

ori merge fiecare in alta parte si schimbam impresii pe forum dupa aia?

 

 

ne putem intalnii in fata la fosta tiffosi linga brancusi ?...asta daca e k cu baru nostru.... (capuccino)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so ... barul cu capuccino de langa brancusi ... ne descurcam cu telefonul ... dar ?! 19 30 ori 20??? oricum daca locatia este buna nu conteaza jumate de ora ... abia avem timp cei care venim mai devreme sa vedem daca merge capuccino au ba!!!

pentru cei care nu au alte nr de tel ... adica noutatile ... 0720/369269 rox

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so ... barul cu capuccino de langa brancusi ... ne descurcam cu telefonul ... dar ?! 19 30 ori 20??? oricum daca locatia este buna nu conteaza jumate de ora ... abia avem timp cei care venim mai devreme sa vedem daca merge capuccino au ba!!!

pentru cei care nu au alte nr de tel ... adica noutatile ... 0720/369269 rox

 

 

este 18:00...ne vedem la 20:00 la park da ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 20 la parc poate intarziem 15 min maxim (suntem 3)

 

--- Mesaj completat în 19 Jan 2008 01:21 -------------
era normal sa se intample asa! am fost la olimpic decat 4 persoane toate am venit in grup!

daca tot nu veniti numai face-ti zarva pe forum cu locuri de intalnire si unde se vine....

noi vinerea viitoare o sa iesim iar .....sa speram ca de data asta cine are chef de iesit intre motociclisti

ajunge sa bea si o bere cu noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...