Sari la conținut

Am Patit-o Si Eu


Fester
 Share

Postări Recomandate

Mergeam la examen in Poiltehnica pe splai. La intersectia cu Calea Victoriei (in fata la Duble T) ma inscriu la semafor pe banda I si astept sa se faca verde. In fata masina in stanga masina, in drepta bordura. Se face rosu, pleaca conserva din fata inainte eu dupa el usor, usor, fara sa o forjez si numa se face ca un debil de pe banda din staga, fara sa semnalizeze face dreapta cand eram in paralel cu el, dar nu in de ajuns de in fata ca sa ma vada. Claxon, frana si frecat cu el vreo cativa metri. Conescinta degetul " cu muia" rupt de cat ma frecat idiotul , cred ca nu-si dadea seama de ce se intampla :baubau:, si carena staga doar roasa si nu sparta, lucky me. Am tras pe dreapta mai in fata dupa ce am trecut de intersctie mergand inainte, cand m-am intors Hyundaiul disparu-se, facuse dreapta pe Victoriei. :baldy:

 

Ce sa mai zici? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zici Doamne-ajuta sa ti se lipeasca degetul bine la loc si pe viitor scoate sitele din tobe - daca nu te vede, macar sa te auda. Crede-ma, sonorul e mult mai "fioros" decat imaginea. Eu in felul asta evit "frecusurile" astea la viteza mica, forjez motorul de-l iau dracii, pana vad ca sesizeaza/reactzioneaza totzi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zici Doamne-ajuta sa ti se lipeasca degetul bine la loc si pe viitor scoate sitele din tobe - daca nu te vede, macar sa te auda. Crede-ma, sonorul e mult mai "fioros" decat imaginea. Eu in felul asta evit "frecusurile" astea la viteza mica, forjez motorul de-l iau dracii, pana vad ca sesizeaza/reactzioneaza totzi...

Una idee buna!

 

In general stau linistit la semafor, dar de acum ma voi face auzit prin orice metode nu de alta dar vreau sa raman intreg. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
bine k nu ti-ai rupt si altceva!!!

 

Ba, "fratie"!! :crack: Tu te uiti in pana mea cand postezi si la date?! Nu e primul topic pe care-l dezgropi. Si nici al doilea mi se pare? N-ai femeie sau bani de gaz sa te dai cu mobra de tot iei la rand topicurile astea sa le dezgropi? Basca ca sunt si la accidente. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...