Sari la conținut

Italia Motors Party - 31.03.2007


italiamotors
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

lasa-l ba dreacu de ficat...la ce-ti trebuie...esti doctor...gasesti tu inlocuitor :crack:

 

 

Deah, sper sa bage piese de schimb la farmacie urgent, altfel am dat de dreacu in timp record

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu si eu care declarasem deja inchis sezonul de beute hop vine partyu asta, asta e ma sacrific pentru patrie si popor.

 

 

Ba ne lasi....:crack: :kick: :lol:

Sezonul de baute(intruniri and shit) d-abia se deschide! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune...atentiune!!! :lol: Pt. toti participantii la petrecerea ItaliaMotors!

 

Pastrati cuponul care vi se va inmana la sosire! :kick: Cu acest cupon...aveti reducere 10% la ORICE articol comercializat de firma ItaliaMotors!

 

 

Va asteptam in numar cat mai mare! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocul meu ca mi-am facut provizii de praf de ignore... Sa stii ca nu raspund la provocari. Mai bine gaseste o alta gluma. :lol:

 

Moaaaaaaaaaaa :crack: :kick: :lol: ce patisi legionare?! Gata, te-ai potolit? R U S I N I C A!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu cu placere....

dar sampata spre duminica adica pe 01.04 este Ziua mea de nastere!!! :D

am sa schimb prefixul :agree:

asa ca am sa fiu :crack: in alt bar

 

dar va urez Distractie placuta, si beti si pentru mine o bere :kick:

 

La multi ani si tot ce iti doresti sa ti se implineasca.!!! Distractie placuta!!!

 

he he...vreme o sa fie.... :lol: :lol: :P sa curga berea :agree: :baldy: :baldy:

 

ai gasit cu cine sa mergi? si io stau in berceni. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mikels si @VladSpeed, daca nu aveti cu cine sa mergeti cu motocicleta, puteti lua ReTeBeul. De la Piata Sudului tramvaiul 34 pana la Iancului, apoi pe Pache Protopopescu, treceti de Pro(s)TeVe si la intersectia cu Matasari faceti stanga (e si semaforizata intersectia aia). In capatul strazii faceti dreapta si mai mergeti... vreo 50 m, sa zicem. Pe dreapta e barul. O sa vedeti motoarele acolo. :kick:

 

 

Noi tot cu pejosu' venim. Deci... see you there! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :crack:, dupa muuuuuult, mult timp mi-am luat si eu inima-n dinti(cu tot cu artere :kick: ) si am zis sa ies din umbra si sa postez si eu aici, nu de alta,dar vreau sa ma prezint si eu la acest eveniment :lol: si in caz ca ne vedem p-acolo si se intreaba lumea cine-i ala de nu vorbeste cu nimeni :lol: (sunt mai tacut de felul meu) sa stiti despre cine e vorba....

 

Daca exista mai multi pedestrasi, motociclisti in devenire care n-au inca obiectu' muncii si care vor sa mearga la party :P poate ne intalnim pe undeva prin centru (universitate) sa facem o turma ceva mai mare si sa mergem cu tontii :D

 

O zi buna,

Catalin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mikels si @VladSpeed, daca nu aveti cu cine sa mergeti cu motocicleta, puteti lua ReTeBeul. De la Piata Sudului tramvaiul 34 pana la Iancului, apoi pe Pache Protopopescu, treceti de Pro(s)TeVe si la intersectia cu Matasari faceti stanga (e si semaforizata intersectia aia). In capatul strazii faceti dreapta si mai mergeti... vreo 50 m, sa zicem. Pe dreapta e barul. O sa vedeti motoarele acolo. :kick:

Noi tot cu pejosu' venim. Deci... see you there! :crack:

 

Io am cu ce sa vin , in cazul in care o sa vin pentru ca nu prea cunosc si imi e cam aiurea.

 

multumesc oricum de informare :lol:

Editat de Mikels
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta ceva misto, se pare. Cred ca imi voi face si eu aparitia impreuna cu Dan, sa va cunosc pe toti in persoana.

 

P.S. Aveti grija cu :crack: si :kick: , ca daca faceti urat va dau la revista si va vede lumea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...