Sari la conținut

SUZUKI GSR600


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca intereseaza pe cineva un schimb sau are de vanzare (sau doneaza :) ) ... sa ,modelul pe rosu. clipboard01dfr.jpg

 

Multumesc

 

Vand motor pentru gsr 600 complet,mai multe detalii la telefon despre starea lui, 3000-3500km de pe motocicleta avariata,posibil si alte piese.telefon 0786674403 sau pm.

 

 

Pune si tu niste poze, poate ne alegem ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se anunta oameni, maine as veni la arc sa ne intalnim :)

apropos, noi peste doua weekenduri vrem sa mergem la greci deci care vreti, puteti da de veste. drumul e foarte misto, cazarea este ieftina, bugetul pentru 1 motor si o persoana e pana in 190 - 200 E.

Se pleaca vineri seara se doarme la bulgari, ne intoarcem luni. Pentru detalii dati de veste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se anunta oameni, maine as veni la arc sa ne intalnim :)

apropos, noi peste doua weekenduri vrem sa mergem la greci deci care vreti, puteti da de veste. drumul e foarte misto, cazarea este ieftina, bugetul pentru 1 motor si o persoana e pana in 190 - 200 E.

Se pleaca vineri seara se doarme la bulgari, ne intoarcem luni. Pentru detalii dati de veste

 

Foarte Tare ! Nu pot spune decat RESPECT ! Daca mai mergeti si anul viitor, ma bag si eu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare ,

 

Am si eu nevoie de ornamentul de plastic din jurul stopului spate, chiar daca este spart dar sa fie buna partea stanga, am atasat si o poza ,si o pedala de frana daca are cineva de vanzare .

post-47006-0-25819600-1341837939_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Am si eu nevoie de ornamentul de plastic din jurul stopului spate, chiar daca este spart dar sa fie buna partea stanga, am atasat si o poza ,si o pedala de frana daca are cineva de vanzare .

 

 

Pedala este rupta ? Daca nu, vezi ca stie Legnakrad pe cineva care o poate indrepta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum scot trusa de scule?

 

 

Scoti saua dupa care ornamentul din partea stanga a motorului, tragi tija (care o folosesti la sustinerea rezervorului din clipsuri) dupa care vei observa un sertar pe care scrie PULL

Bafta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoti saua dupa care ornamentul din partea stanga a motorului, tragi tija (care o folosesti la sustinerea rezervorului din clipsuri) dupa care vei observa un sertar pe care scrie PULL

Bafta ;)

 

nu stiu cum se scoate ornamentul din stanga, mi-a fost teama sa trag de el prea tare de teama sa nu se rupa, mi s-a parut dintr-un plastic poate prea moale...

asadar, cum se scoate acel ornament?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum se scoate ornamentul din stanga, mi-a fost teama sa trag de el prea tare de teama sa nu se rupa, mi s-a parut dintr-un plastic poate prea moale...

asadar, cum se scoate acel ornament?

 

 

Trage fara grija cu ambele maini, fara sa pui presiune prea mare intr-o singura parte, vezi ca in partea din fata (a motorului) este prins cu arici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce ziceai ca e buna tija aia? eu nu i-am gasit nici o utilitate, este o tija cu un cerc in capat...

dar ca la prosti te rog, ca asa ma simt.

 

 

:) Rezervorul se ridica exact ca si capota la masina (nu am gasit alta explicatie), tija se fixeaza cu cercul pe contact ca sa tina rezervorul sus pt. a putea umbla in voie la filtru de aer, bujii etc. :)

 

MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

multumesc:)

 

 

Cu placere ;)

 

Salut. Nu mai retin daca am mai intrebat sau nu. Vi se intampla sa va scada relantiul periodic ?

 

 

Nu stiu ce inseamna periodic la tine. Eu il reglez aproape anual la inceputul sezonului, dupa ce motorul a stat la iernat. Am observat ca se deregleaza atunci cand nu-l folosesti o perioada mai mare de timp.

post-67394-0-24565900-1343827633_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...