Sari la conținut

Itp - Asigurari


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

ooo,stai linistit ca la intilnire ii alceva,toata lumea civilizata si respectuoasa,aici pe net toti is eroi,daca ma-ntelegi...

 

 

 

k,hai la treburi mai serioase,am un prieten broker,cea mai ieftina o are la 80 ron pe 6 luni 160 ron pe un an pentru cine nu intereseaza serbia,iugoslavia...(tudor),daca sunt si persoane interesate de tarile din sud,cea mai ieftina o are la 97 de ron pe 6 luni 194 ron pe un an acoperire fara exceptii.

 

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Azi mi-am facut si eu verificarea tehnica la motor. Am fost aici pe Borsului la adresa asta.

MJR, multzam de informatie, si recomand si eu service-ul asta pentru cei care au nevoie de ITP.

Sunt niste baieti de treaba, rapizi si eficienti :cheers:

Mie ieri mi-a expirat ITP, si total intamplator m-am uitat pe talon si am observat.

 

Sa aveti grija ca am inteles ca e 400 RON amenda + 9 puncte penalizare + retinere talon + obligativitatea efectuari ITP-ului la RAR.

 

Salutare

 

CONFIRM SI EU ACELASI LUCRU!

locatia este chiar inainte de Avicola pe partea stinga in sensul de mers catre vama Bors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No baietii, am inmatriculat o motocicleta pe 23 Ianuarie, si am platit asigurare obligatorie pe 6 luni - 76RON.

Asta la BT asigurari. Brokeri sunt multi in oras, io am incheiat la biroul de copiat unde mi-au facut si actele pentru transcriere.

Aleea din partea dreapta pe langa tribunal, ultimul birou de copiat.

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No baietii, am inmatriculat o motocicleta pe 23 Ianuarie, si am platit asigurare obligatorie pe 6 luni - 76RON.

Asta la BT asigurari. Brokeri sunt multi in oras, io am incheiat la biroul de copiat unde mi-au facut si actele pentru transcriere.

Aleea din partea dreapta pe langa tribunal, ultimul birou de copiat.

 

asfalt uscat

 

 

Merci :lol:

 

No baietii, am inmatriculat o motocicleta pe 23 Ianuarie, si am platit asigurare obligatorie pe 6 luni - 76RON.

Asta la BT asigurari. Brokeri sunt multi in oras, io am incheiat la biroul de copiat unde mi-au facut si actele pentru transcriere.

Aleea din partea dreapta pe langa tribunal, ultimul birou de copiat.

 

asfalt uscat

 

 

Merci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut.si eu stiu ca RCA-ul e pt.moto >50cp si <50cp.cel putin asa am platit eu pt.un xrv750 nr.provizorii.la bcr pe site 12luni=226lei daca nu ma'nsel?asfalt uscat si drumuri mai bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTABILU!

merem si facem asigurare?!?!?!?

sau facem la BT? ca si nixes?!

 

Mergem man, avem un vecin pe Republici nr 79 , face si el la 90 RON/ 6 luni.

Sau daca vrei coboram usurel in centru si ne facem acolo la BT.

Cum vrei tu , dar eu vreau sa imi fac azi , cel tarziu maine.

Tu ce zici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Bt asigurarai nu mai gasiti la pretul de mai sus. A fost ieri sotia si prima de asigurare pe 6 luni era 103 lei.

 

Asigurarile se scumpesc de la o zi la alta.

Eu cand mi-am facut asigurare la masina am platit 330 pt 1 an , si agentul mi-a zis k incepand cu ziua urmatoare va costa 348 pe 1 an.

La motor am platit 112 Ron pe 6 luni, si daca imi faceam cu 2 zile mai devreme plateam 108 Ron.

Asa k cel mai bine e sa nu stati pe ganduri. Cu cat mai repede va faceti, cu atat mai ieftin scapati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ITP AUTO MOTO

STR. MIHAIL KOGALNICEANU ( INTRARE PE 1848 ) IMEDIAT DIN STR. SUCEVEI

 

IEFTIN SI DE TREABA

PROGRAMARI TEL 0728317484

0359 454 175

 

PROGRAM PRELUNGIT INTRE 8.00 - 18. 20. SIMBATA 9.00 - 13.00

 

VI-L RECOMAND CU CALDURA.

 

Itp Moto confirmat si de mine, ieri am fost,pret 40 ron :D (itp sos borsului 60 ron!!!) Cine are timp astazi sa mearga la itp pt ca de maine (1 aprilie) o sa fie o norma si la motociclete :bounce: ............. (am avut mare noroc ca am fost ieri :) ) Recomand :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem man, avem un vecin pe Republici nr 79 , face si el la 90 RON/ 6 luni.

Sau daca vrei coboram usurel in centru si ne facem acolo la BT.

Cum vrei tu , dar eu vreau sa imi fac azi , cel tarziu maine.

Tu ce zici ?

 

mergem!

la cat termini programul?

eu pe la 4-5

 

merg in delegatie la noapte si pana vineri sau sambata nu sunt acasa dar macar duminika daca e vreme buna am de gand sa scot motoru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem!

la cat termini programul?

eu pe la 4-5

 

merg in delegatie la noapte si pana vineri sau sambata nu sunt acasa dar macar duminika daca e vreme buna am de gand sa scot motoru

 

Eu ies la 5.30 si sunt la 10 min de centru.

Te sun eu cand termin treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Itp Moto confirmat si de mine, ieri am fost,pret 40 ron :D (itp sos borsului 60 ron!!!) Cine are timp astazi sa mearga la itp pt ca de maine (1 aprilie) o sa fie o norma si la motociclete :bounce: ............. (am avut mare noroc ca am fost ieri :) ) Recomand :cheers:

 

 

ce norma?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti...uitati`va pe asigurariel astea eftine care din ele au acoperire in Serbia (HRG) si Macedonia (MK)...amandoua..nu una fara alta pls :D

 

Ti-am gasit cea mai ieftina sigurare care sa cuprinda si Serbia ( presc SRB , nu mai apare HRG ) , si Macedonia ( MK ) , la Astra 6luni/ 122 ron pers fiz 600cmc.

Daca vrei pot sa iti dau nr de tel de la broker.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...