Sari la conținut

Itp - Asigurari


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi-a ciripit o pasarica , cum ca ai avea nevoie de asigurare.

Ti-a ciripit oarecum gresit. Mai degraba am nevoie de verzisori. :rolleyes:

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam ca prieteni la nevoie se cunosc

In perioada asta, se adevereste din ce in ce mai mult vba aia: "frate, frate, da' branza-i pe bani". :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.pt.persoane fizice sau {chimice}146 lei pe tot anul la ooooooooo domnisoara draguta la otp langa biserica culuna oradea

. care doriti.acum recent.hai,asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.pt.persoane fizice sau {chimice}146 lei pe tot anul la ooooooooo domnisoara draguta la otp langa biserica culuna oradea

. care doriti.acum recent.hai,asfalt uscat

 

super scor :D

multumim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca face si pe 6 luni :D .

salut.da dar io am facut pe 2 luna asta si i-mi expira---pe la 1.octombrie la toamna cand ai mai iesi la plimbare,si m-am hotarat sa fac pe un an.zic ca merita.desi as mai trece pe la tipa....sa ma asigur.pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Mai stie cineva RCA ieftin? Gen 80-90 RON pe 6 luni? Cica la OTP sau care erau aia care faceau s-a scumpit .

 

Eu am facut ieri la Real pe coridor unde e tipa aia de la Asigurari cu 108 lei pe 6 luni, era cea mai ieftina asigurare din oferta ei.

Pentru sub 50cmc e 78 lei/6luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am de facut asigurare si la un scuter si la masina, sa imi zici si mie daca ai facut cu reducere de 10%

asigurare pt scooter inmatriculat in RO pana la 49 cmc la 78 RON/6 luni de la Euroins :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ieri 20.05.09 am umblat sa imi fac asigurare pe un an la un motor. In final am facut la Transilvania cu 217,36 Ron. Cateva din preturile pe care mi le amintesc sun asa: Astra(uniqa)=284/an , Euro Ins- Asitrans 378, Carpatica 274, BCR 284. S-au scumpit enorm. Spre exemplu la inceputul anului mi-am facut la BCR si a fost 210 Ron. Sa dea Dumnezeu sa se mai scumpeasca inca cu un milion, si isi mai face dracu asigurare ca o sa ajung la concluzia ca e mai ieftina amenda platita in 48 de ore. Si asa facand o medie pe mine personal politistul de circulatie m-a oprit cam o data la 3 ani cu motorul. Faza naspa e ca nu pot trece vama fara asigurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri 20.05.09 am umblat sa imi fac asigurare pe un an la un motor. In final am facut la Transilvania cu 217,36 Ron. Cateva din preturile pe care mi le amintesc sun asa: Astra(uniqa)=284/an , Euro Ins- Asitrans 378, Carpatica 274, BCR 284. S-au scumpit enorm. Spre exemplu la inceputul anului mi-am facut la BCR si a fost 210 Ron. Sa dea Dumnezeu sa se mai scumpeasca inca cu un milion, si isi mai face dracu asigurare ca o sa ajung la concluzia ca e mai ieftina amenda platita in 48 de ore. Si asa facand o medie pe mine personal politistul de circulatie m-a oprit cam o data la 3 ani cu motorul. Faza naspa e ca nu pot trece vama fara asigurare.

 

 

 

Inradevar s-au scumpit chair si pana la 15%-19%.

 

Nici o data cand am trecut vama nu mi-a cerut si nici verificat asigurarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...