Sari la conținut

Aprilia RS 125 <VS> Honda CBR 125


Ce ati prefera dc ati avea A1 si nu ati putea lua un motor mai mare ?  

1.001 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

generatie asta heteroemococa

 

dc injuri ba cacatule?

 

@alinu : ba talent...uite cum sta treaba ...tot iti dai tu cu parerea. Invata sa-ti expui parerea intr-un mod cat mai neutru...asta despre motoare , cat despre zvastic si thug....abtine-te ,ca ei vor sa isi dea drumu` "pah" tine

 

PS:cbr-u e mai naspa decat RS-u...da` alinu e virgin [am spus doar adevar]

 

stikere pt RS-u virgin edition...

post-42023-1248967192.jpg

Editat de pierre2400
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 778
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ba alinu , stii care e faza ? Eu nu raspund dupa 3 ore de stat cu dictionaru in fata ma , eu postez cand am timp , ca nu stau ca voi pe forum sa vad ce raspunde unul si altul , noi intre timp ne plimbam.

 

Chiar nu ma intereseaza ce zici tu despre mine , tu crezi ca ma afecteaza pe mine cu ceva ca intrii in fiecare zi pe five haifu` meu ? Sau te fute grija sa vezi ce femei am mai adaugat ?

 

N-am nevoie de unii ca voi ma . Nu e nimeni obligat sa iasa cu mine si cu Thug , da intre timp noi am facut GRUPUL asta , si cand ma refer la GRUPUL asta nu ma refer la "Pokemoni reising buci " , asta am facut doar sa ne distram si sa ne simtim noi bine . Cand ieseam eu cu Thug , Brick & Frana pe strada, pe ei nici macar nu ii cunosteam si n-aveam legatura cu nimeni de pe forum , dar am zis ca daca tot suntem mai multi din bucuresti cu 125-uri sa facem un grup . Nu-ti mai da cu parerea despre comportamentul meu , cat de superior ma dau si cat de smecher sunt , nu ma cunosti . Stiu ca cineva ne vorbeste nu vreau sa dau un nume ca apoi o sa se interpreteze ca iar vreau sa jicnesc si sa fac lumea sa se simta prost .

 

Dar ti-am zis , vreau si eu sa vad cand o sa fie prima intrunire sa vad si eu cati veniti . Da , si daca tot ne amenintit ca vii pana in aprilie , eu te astept .

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Bai omule taci odata,nu am zis de tine ca ai stat 3 ore ci de thug.Nici nu citesti cu atentie si vb aiurea...esti paralel cu subiectu.Taci te rog terminaaaaa.Bravo thug,eu am presimtit asta ieri...bilute eu ti-am zis ca nu ai ales calea cea buna...si o sa ti se mai repete daca ai sa te mai crezi asa mare si tare... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
macar poza mea...cu fata aia...e pusa pe un permis :unsure:

 

PS: care e programu la eliberari buletine?

 

Va fi si a mea,toate la timpu lor...nu ma grabesc eu si te grabesti tu?

 

 

am nevoie de o parere.Luni am sala,marti traseu deci data de 4,daca e sa iau pe 12 ce ziceti sa am duk pe trans-fagarasan?Nu mai vreau certuri si pareri ironice.Daca vreti sa ma ajutati cu o parere ok bine daca nu taceti.Multumesc.Thug eu nu ti-am dorit asta si nu o doresc nimanui,insa tu acum 3 saptamani ai spus asa:Imi doresc sa te sarbatoresc cu coliva si nu mai stiu ce...vbeai despre mine.Ti se pare ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai omule taci odata,nu am zis de tine ca ai stat 3 ore ci de thug.Nici nu citesti cu atentie si vb aiurea...esti paralel cu subiectu.Taci te rog terminaaaaa.Bravo thug,eu am presimtit asta ieri...bilute eu ti-am zis ca nu ai ales calea cea buna...si o sa ti se mai repete daca ai sa te mai crezi asa mare si tare... :unsure:

 

Stii cum e... O mai si patim, nu?

Da, plm. Ideea e ca stiu sa invat din greseli...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va fi si a mea,toate la timpu lor...nu ma grabesc eu si te grabesti tu?

 

 

am nevoie de o parere.Luni am sala,marti traseu deci data de 4,daca e sa iau pe 12 ce ziceti sa am duk pe trans-fagarasan?Nu mai vreau certuri si pareri ironice.Daca vreti sa ma ajutati cu o parere ok bine daca nu taceti.Multumesc.Thug eu nu ti-am dorit asta si nu o doresc nimanui,insa tu acum 3 saptamani ai spus asa:Imi doresc sa te sarbatoresc cu coliva si nu mai stiu ce...vbeai despre mine.Ti se pare ok?

 

nu te du`....sincer si pe bune

ma bucur ca o arzi cu pacifistii:X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va fi si a mea,toate la timpu lor...nu ma grabesc eu si te grabesti tu?

 

 

am nevoie de o parere.Luni am sala,marti traseu deci data de 4,daca e sa iau pe 12 ce ziceti sa am duk pe trans-fagarasan?Nu mai vreau certuri si pareri ironice.Daca vreti sa ma ajutati cu o parere ok bine daca nu taceti.Multumesc.Thug eu nu ti-am dorit asta si nu o doresc nimanui,insa tu acum 3 saptamani ai spus asa:Imi doresc sa te sarbatoresc cu coliva si nu mai stiu ce...vbeai despre mine.Ti se pare ok?

Daca mergi cu cineva care stie cum sa "trateze" incepatori , s-ar putea sa fie ok . Sincer , eu nu m-as baga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Ce sa faca pe cheia? du-te cu el sa vezi ca nu rezisti mai mult de cateva viraje la inceput

2."Zei de bermude si tricou"? am fost la fotbal prietene...vroiai sa mergem in combinezoane la fotbal? reiau...ce va f*te atata grija cum merge x sau y pe motor? merge pe barba lui fiecare...

3.Da...si-a chemat avocatii ;)

Ai un comportament si un vocabular f pueril amice,daca stii ce-i aia ... :crack:

Over and out,topic closed pt. mine,n-are rost sa ma cert cu voi...ca oricum vorbiti din povesti despre motoretele astea...v-am pupat pa portofel :D

Mesaj completat

A...am inteles...wally e combinat cu un baiat care are un cbr :unsure:

Alt zmeu, te crezi sme' nu ? Esti cool nu? Deja esti...daca zic zmeu, te jignesc, majestatea ta, iarasi, te jignesc, ai legat 4, chiar 5 fraze , felicitari !

 

Diferenta dintre mine si tine, e ca eu nu sunt gay , tu , cu siguranta, si ... nu stiu cine are vocabular pueril si cine nu.

 

 

P.S. De cand sunt eu "amice" cu tine ? :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
pwp

Mesaj completat

 

 

nu incerca mah sa demonstrezi nimic...pe bune! oricum nu prea ai ce [ in sensu bun] !

 

Si daca e sa nu ma duc acum cu ei...eu cand mai prind o plimbare mai asa?La anu doar...in rest du-te pan la tulcea si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca e sa nu ma duc acum cu ei...eu cand mai prind o plimbare mai asa?La anu doar...in rest du-te pan la tulcea si atat.

Sunt multe ocazii vara de mers , imi pare rau pentru voi daca faceti un traseu odata pe sezon . Noi facem mai multe.

 

O sa prinzi , cand o sa mai fie.

 

LE: Domnul wally , inteleg ca va tineti partea intre voi ca sunteti din Galati , dar n-as vorbi in locul tau , ca nu cred ca esti mai presus decat noi :unsure:

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Sunt multe ocazii vara de mers , imi pare rau pentru voi daca faceti un traseu odata pe sezon . Noi facem mai multe.

 

O sa prinzi , cand o sa mai fie.

 

LE: Domnul wally , inteleg ca va tineti partea intre voi ca sunteti din Galati , dar n-as vorbi in locul tau , ca nu cred ca esti mai presus decat noi :polite:

 

Pai cei din galati merg foarte des in plimbari de astea,dar is cei mari...de 30-40 ani,cu motoare mari...eu ce sa fac.In rest tulcea...si sa faci acelasi traseu mereu e naspa.

 

astea sunt probleme voastre organizatorice...eu am 3 "chei" in 2 saptamani :unsure:

 

Pai si nu te-ai plictisit de atata cheie?haideti voi cu mine in trans-fagarasan mai pe la sfarsitu lu august :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Eu v-am mai zis,mi-am luat moto sa ma plimb,sa vad locuri.Vara viitoare daca am cu cine vreau sa fac un tur...cat de cat mare de vreo sapt 2.bine inteles cu inoptari si pauze dese ca am 2T...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt probleme voastre organizatorice...eu am 3 "chei" in 2 saptamani :unsure:

 

stai chill, facem destul de multe plimbari dar nu imi place sa merg cu mai mult de 3-4 persoane.

Nu se satura , e prea marfa..

pai pana acum am fost la tulcea 5-6 ori pe putin, inca vrea sa ma mai duc, dar nu prea ma incanta idea sa dau mereu banii sa trec cu bacul peste dunare. cu banii dati la bac fac braila-buzau apoi spre siriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: Domnul wally , inteleg ca va tineti partea intre voi ca sunteti din Galati , dar n-as vorbi in locul tau , ca nu cred ca esti mai presus decat noi :unsure:

Multumesc pentru respectul acordat d-nule "zvast!c" nu m-am increzut niciodata mai presus de nimeni , insa unii se dau atat de mari pe aici, incat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...