Sari la conținut

Accident Bucuresti - Bd. Unirii - Piata Alba Iulia!


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca pe la ora 7:30 a avut loc un accident aproape de Piata Alba Iulia in care a fost implicat un motociclist de la BGS! Faza...destul de clasica! O "desteapta" a iesit cu spatele din parcare fara sa se asigure! Motoiclistul a culcat motoreta si a lasat-o sa se duca inspre masina! La locul accidentului au venit 2 ambulante dar si "cativa" colegi ai motociclistului, de la BGS! El este in spital dar nu stiu in ce stare! Momentan acestea sunt singurele detalii pe care le am! Daca mai aflati ceva sau daca mai aflu ceva...bagati! Oricum...insanatosire grabnica baiatului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E nasol fara casca intregrala si la un prieten acum 2 ani i-a smuls toti dintii din fata :crack: Ii doresc insanatorise rapida motociclistului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca are rezistentza scazuta in dreptul barbiei.

Franatzi fratzilor pe fatza!!!

nu se poate frate fiindca aveau airoh tiger si din cate stiu sunt destul de rezistente.

multa sanatate baiatului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu pe acolo la cateva minute dupa accident si chiar ma intrebam ce cauta aia de la BGS pe acolo. Motoru avea fata praf din cate am vazut, era o vitezana noua, cred ca ceva 636 din 2004 dupa codita.

Mai erau 2 motoare, ambulanta, baietii 2/2 de la BGS asa ca mi-am vazut de drum.

Insanatosire grabnica . . . poate si muschii au ajutat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...