Sari la conținut

Bmw Gs Adventture


Postări Recomandate

Casca nu este grea,din contra mise pare usoara si mi se potriveste bine pe cap.

Inca nu am probato si nu am sa o probez pina saptamana viitoare ca sant putin cam ocupat cu familia.Dar cred ca nu sint probleme la 65-70 MPH avind invedere ca conduc mai tare de 100 MPH cind es afara cu motoru.

 

Iti dau raspunsu in vreo 10 zile,daca uit te rog sa imi amintesti te rog.

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut la toti

Vreu sa spun ca mototu nu este luat cu dobinda,ci este cumparat cu bani ghiata.

Fiiind in vedere ca salariile aici sint foarte mari in comparatie cu cele in Euro sau in Lei,Eu cistig 600 de Lire sterlin plus nevastamia aproape dublu,si mai am un apartament de unde iau inca 300 de lire pe saptamana ,nu mi se pare prea mult ,ca am un venit saptaminal de vreo 2000 de Lire.

Chiar azi mam dus si miam cumparat inca o casca de motor the enduro club 2,si ma costat 300 de Lire plus o pereche de manusi 60 de lire totul este normal aici.

Dr avind in vedere ca taxele de stat sint 20%plus vat 17,5% ,cam tot la aceisi bani esi cu cei din romania sau restul europei, dar in comparatie cu nivelul de trai nustiu.

 

Si aici poti sa iti gasesti mult mai eftin motoare de cit in europa,dar fara piese de rezistenta si multe inbunatatiri si adaugari

 

Numai bine

 

Sorin xx

 

Frumoasa casca ! Imi place ! :what: S-o porti sanatos !

 

petrica :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu ies saptamana asta cu motoru ca am ceva triaba,dar wekendul care vine sigur.

Aveam plan sa ma duc in romania ,dar nu am putut sa o aburesc pe nevastamia

Numai bine

 

Sorin xx

 

 

Ce mai faci omule? Mai traiesti?

Stiu ca esti o persoana controversata pe acest site dar eu am "inghitit" povestea ta.

Chiar daca nu este nimic adevarat din ceea ce zici, oare cati sunt adevarati in acesta realitate virtuala?

Spune ce-ai mai facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faci omule? Mai traiesti?

Stiu ca esti o persoana controversata pe acest site dar eu am "inghitit" povestea ta.

Chiar daca nu este nimic adevarat din ceea ce zici, oare cati sunt adevarati in acesta realitate virtuala?

Spune ce-ai mai facut?

 

 

 

...probabil inca nu sa intors din Romania :drums: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic sa ii acorde cineva premiu de cea mai controversara persoana....nu mio lua in nume de rau my friend da ceva in povestea ta nu bate deloc....adica abureste numa treaba....hai k treaba cu pozele da...is acealsi poze in afara de aia cu charlie boorman....dea si acolo mam uitat atent si nu ii trucata...primele poze cu bmw is facute in fata aceleiasi case prezentate....cine se uita atent recunoaste bosketzii si peretele ala de caramida.....

Omule daca nu esti ceva "fagot" onanist(scuzatimi limbaju) care so plictisit de dat cu piaggio si o vrut sa vada ce priza la public are povestea unui roman plecat la 14 ani in anglia...cea ce mi se pare ciudat....daca parintii ti's aci....cu cine ai mers prietene?.....apoi....daca se aproba si asta inseamna ca trebe sa fi mare "carnat" sa iti permiti asa femeie....care din cate se pare te cam intretine daca tu castigi 600lire+inca 300 de pe chiria aia....inseamna ca femeie babana mah si inca si englezoaica care sa castige atat....da noah...trecem cu vedere

Cert ii....pozele is acelea...facute de acelasi om....intrebarea daca esti tu sau altcineva...dupa figura pari a fi roman da nu dai departe nici de englez.....lumea o cam omis faza cu pozele de acolo se vedea cam cum ii cu adevaru.,...

Inchei prin a zice.....daca povestea ta atat de controversata ii adevata bravo...

Dar daca nu "bulanu tau exagerat" mia provocat o greata si ma intreb ce fel de om(cat IQ trebe sa aiba) sa viseze asa de bine si inca sa mai expuna si visele pe un forum....

Hai doamne ajuta si sa nu te superi tare....io nu is convins nici ca ar fi adevarat nici ca ar fi fals....dar ramane de discutat si de vazut concluzia

 

PS....si frate...pana nu vi in Romanica noastra mica sa te vada lumea cu ochii ei nimeni nu o sa te creada...si poate o sa iei si cateva "castane englezesti" de la cei care au indurat glumele seci....oricum....cea mai tare gluma o fost cea cu anuntu matrimonial=)))))

 

Io zic sa ii acorde cineva premiu de cea mai controversara persoana....nu mio lua in nume de rau my friend da ceva in povestea ta nu bate deloc....adica abureste numa treaba....hai ca treaba cu pozele da...is acealsi poze in afara de aia cu charlie boorman....dea si acolo mam uitat atent si nu ii trucata...primele poze cu bmw is facute in fata aceleiasi case prezentate....cine se uita atent recunoaste bosketzii si peretele ala de caramida.....

Omule daca nu esti ceva "fagot" onanist(scuzatimi limbaju) care so plictisit de dat cu piaggio si o vrut sa vada ce priza la public are povestea unui roman plecat la 14 ani in anglia...cea ce mi se pare ciudat....daca parintii ti's aci....cu cine ai mers prietene?.....apoi....daca se aproba si asta inseamna ca trebe sa fi mare "carnat" sa iti permiti asa femeie....care din cate se pare te cam intretine daca tu castigi 600lire+inca 300 de pe chiria aia....inseamna ca femeie babana mah si inca si englezoaica care sa castige atat....da noah...trecem cu vedere

Cert ii....pozele is acelea...facute de acelasi om....intrebarea daca esti tu sau altcineva...dupa figura pari a fi roman da nu dai departe nici de englez.....lumea o cam omis faza cu pozele de acolo se vedea cam cum ii cu adevaru.,...

Inchei prin a zice.....daca povestea ta atat de controversata ii adevata bravo...

Dar daca nu "bulanu tau exagerat" mia provocat o greata si ma intreb ce fel de om(cat IQ trebe sa aiba) sa viseze asa de bine si inca sa mai expuna si visele pe un forum....

Hai doamne ajuta si sa nu te superi tare....io nu is convins nici ca ar fi adevarat nici ca ar fi fals....dar ramane de discutat si de vazut concluzia

 

PS....si frate...pana nu vi in Romanica noastra mica sa te vada lumea cu ochii ei nimeni nu o sa te creada...si poate o sa iei si cateva "castane englezesti" de la cei care au indurat glumele seci....oricum....cea mai tare gluma o fost cea cu anuntu matrimonial=)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...