Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai saliu. felicitari ca vad ca nu stati degeaba.

si pentru ca nu v-ati fi gandit la asta, va spun ca intre 8-15 iun se face o tabara de plantare brazi in Retezat. se asigura mancare, cazare (la cort), saci dormit, scule si transport dus-intors. e vre-un (alt) ecologist p-acilea?

 

ps1: stie careva ce se intampla pe amckart sapt asta? intreb pt ca circuitul e inchiriat toata sapt...

ps2: vreau sa-mi astup zgarieturile de pe carena, care stiti un vopsitor ok (skill+bani)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai saliu. felicitari ca vad ca nu stati degeaba.

 

ps2: vreau sa-mi astup zgarieturile de pe carena, care stiti un vopsitor ok (skill+bani)?

 

eu mi-am vopsit toata moto la 2 baieti care au un garaj langa biserica din Giulesti

treaba buna la vopsit, pret rezonabil

daca te intereseaza, iti dau nr lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-ati simtit bine cu totii si ca v-a placut! Cu mare drag va mai asteapta la tara intreaga familie Szerzo :) Aaaa, si sa nu uitam de copiii din sat, care sunt cei mai nerabdatori sa va ntoarceti si sa organizam iar o "expozitie de motoare" in fata portii! :)

 

 

ok,ok, ok ! la cererea publicului , iata si niste poze ( doar o mica mostra din ce s-a intamplat acolo azi ) :

 

plecarea

Foarte, foarte frumos! Abia astept sa-ti cunosc parintii! :D

 

Mai ales ca maine seara sau cel tarziu miercuri, Dominatoarea noastra se va prezenta cu tacheti reglati, carburatie la "zi", bucsi ghidon rezolvate + ghidonul intr-o noua pozitie... Si sper si cu gume noi... ce sa mai, abia asteapta sa se endureasca asa cum stie numai ea :unsure:

 

si ceva poze de la gratar :D

 

apropo piticu si spala dupa ce a intrat ca purcelu in noroi cu magareata :) si era sa intru si eu dupa el, da bine ca am vazut ca sarea noroiu de la roata lui si am zis ca mai bine ocolesc :P

 

 

Mersi, mersi! am luat-o dupa ce am vb cu tine in ziua aia :D

La sedinta de joia asta chiar vreau sa ajung sa vad ce mai faceti

Felicitari pentru excursie, andurantza si, in special, pentru noua achizitie! Asfalt uscat de tot, ca ud ai tot avut! :lol: E super-tare motoreta ta cea noua!

 

 

cand mai iesiti cu strumfii in week-end poate ne vorbim sa vin si eu cu piticuta mea a-mi ziceti si mie :( .

Cu cea mai mare placere! Si reciproca este valabila :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sniky, inteleg ca te grabeai la servici, dar e frumos sa mergi pe trotuar cu motocicleta? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

 

pai daca pe susa nu mai e loc de masini .. mergem si noi pe trotuar :rose: :(

 

Lasa-l mey.

 

Juma din motociclisti sunt angajati part-time la primarie. Testeaza bordurile lu' Videanu.

 

Pai si cu salariu cum e .. si feedback-u unde se da ? ca am niste b#li de n-partit .. :unsure:

 

 

si eu am mesterit ieri la bicicleta :D strans suruburi(am aflat de ce tinea frana spate asa de jos un surub de reglaj era aiurea), aerisit frane (probat facut 3 stopie), strans supurtu de numar si prins numaru in suruburi (dar tot nu am renuntat la sarma :) ) si acum zornaie mai putin :D mai trebuie schimbat sensu la cauciucu pe fata :) si astazi (DA DOAMNE) sa iau filtru ala de aer in mama lui .. si sa o duc la Clavi sa ii mestereasca carbeuratoarele :D .aaa Alah dam it mai am de pus oglinda dreapa si sudat toba :)

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ati facut scoala de curand si puteti recomanda un instructor ok (cum/ce iti explica + sa se poata face orele mai dupa-amiaza)?

am un amic care acum vrea sa se apuce de A si ma rugase sa il indrum catre o scoala, ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar o ardeti suspect.... :unsure:

 

care ati facut scoala de curand si puteti recomanda un instructor ok (cum/ce iti explica + sa se poata face orele mai dupa-amiaza)?

am un amic care acum vrea sa se apuce de A si ma rugase sa il indrum catre o scoala, ceva.

Daca vrea sa invete mai mult decat se preda in mod normal si il tin buzunarele, se duce si face scoala la Cristi Bratovici!

Daca nu, instructori ii gasim, nu-i bai! Dar sa nu se astepte la tratamente speciale... O sa mearga ca tot omul, cu a 1-a, jaloane, 8-uri si aia e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit te aud ca mai lucrezi ceva la ea mai Snyky - usor, usor o faci tu bine. :unsure:

Despre utilizarea trotuarului - mi-a aratat live cum baga o vitezana la enduro - duminica.:)

 

Si eu abia astept sa iau kit-ul de lant pt Dr ca sa pot sa o duc la Clavi. Momentan mai astept caci inca nu sunt finante.

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ati facut scoala de curand si puteti recomanda un instructor ok (cum/ce iti explica + sa se poata face orele mai dupa-amiaza)?

am un amic care acum vrea sa se apuce de A si ma rugase sa il indrum catre o scoala, ceva.

 

cauta undeva aproape de casa...ca in rest.. toti te invata acelasi lucru :unsure:

 

apropo de Pisoiu`..si eu am dus-o tare bine la el, asta pentru ca este alta fire fata de multi instructori, dar de invatat vei invata la fel si la Dobre si la Iancu si la Pisoiu

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde - eu am facut scoala la Iancu - si omul e un pic isteric, mai tipa , mai da si cate o palma dupa ceafa, eu unul am scapat de "tratamentul" asta insa am vazut un pustan care faceas scoala pt B ca si-a luat-o.

In afara de asta nu stiu daca mai face iancu scoala de motoare sau daca este tot acolo in baneasa. Auzisem parca ca nu mai e acolo sau ca nu mai face scoala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo ca marci pt kit de lant ce recomandati DID sau Regina ? se pare ca am lantu olecutza cam slab si nu stiu daca mai merge intins ... cercetam joi daca e :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo ca marci pt kit de lant ce recomandati DID sau Regina ? se pare ca am lantu olecutza cam slab si nu stiu daca mai merge intins ... cercetam joi daca e :unsure:

Tot dracu' ala.. Ia-ti de care vrei :) Mare diferenta nu e intre ele! Si in aceeasi gasca intra si RK-urile.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo ca marci pt kit de lant ce recomandati DID sau Regina ? se pare ca am lantu olecutza cam slab si nu stiu daca mai merge intins ... cercetam joi daca e :)

 

REGINA :)....este un pic mai ieftin si....e o marca la fel de OK ca si DID

 

Tot dracu' ala.. Ia-ti de care vrei :rose: Mare diferenta nu e intre ele! Si in aceeasi gasca intra si RK-urile.........

 

tu nu ai ma de munca ?....mai lasa-ma sa fac si eu post-uri :unsure:

Editat de metaxa09
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde - eu am facut scoala la Iancu - si omul e un pic isteric, mai tipa , mai da si cate o palma dupa ceafa, eu unul am scapat de "tratamentul" asta insa am vazut un pustan care faceas scoala pt B ca si-a luat-o.

In afara de asta nu stiu daca mai face iancu scoala de motoare sau daca este tot acolo in baneasa. Auzisem parca ca nu mai e acolo sau ca nu mai face scoala.

 

iancu din cate stiu, se ocupa mai mult de trainuirea instructorilor, si pentru scoala, are un neica nimeni care face exact acelasi lucru care il face si x si y (fara nume :) )

 

Asa si asa.. Sunt handicapat, deh :rose:

 

ma provoci ?.... :unsure:

ma duc si eu azi la dentist ! :) ....sa vezi dupa-aia ce dau din maini :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sa o duc la Clavi sa ii mestereasca carbeuratoarele :) .aaa Alah dam it mai am de pus oglinda dreapa si sudat toba :unsure:

 

voi nu ati aflat ce a patit Clavi?

sa-i duceti o prajitura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul la mana pe Cheia?...toti stim. :) :)

Toti? Eu nu stiu despre nici un accident pe Cheia... :unsure:

 

Mi-e ca daca ii duc o prajitura mi-o baga-n (cuvant destul de urat).

 

Mai bine-i duc o bere :D

Uite o idee buna :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...